Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Ostatnie @ miałam 24 grudnia i teraz 31 stycznia to jest 38 dni.Mogę zobaczyc jak były w tamtym roku cykle i napisac.A może zapytac się ginekologa do którego cyklu brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cześc Dziewczyny.Co tu taka cisza.Ja jutro mierzę temp. I teraz jest moje pytanie czy jak będzie się chciało siku to muszę przetrzymac czy będę mogła isc.Mierzyc temp chciałam tak o 9.I jak długo mierzyc czy starczy 5 min czy dłużej muszę mierzyc. Słyszeliście o tej dziewczynce 6 miesięcznej Madzi?Ciało odnaleziono.Matka mówi że to był nieszczęśliwy wypadek że wypadła z łóżeczka.Dużo osob twierdzi nawet moi rodzice że mogła zabic.Ciało odnaleziono blisko torów było pokazane w telewizji. Dzisiaj się czuję słabo,spanie męczy.W nocy bym nie spała a w dzień tak.Nawet apetytu coś dzisiaj nie mam. Zaczynam znów powoli chudnąc wczoraj na czczo 69,6 kg a dzisiaj 69,1kg.Mam nadzieję że mi się uda.Pogoda ładna słoneczko świeci -8. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi no ja też postanowiłam mierzyć temp od następnego cyklu:) A właśnie zamierzam coś upiec żeby nie myśleć o @. Cisza straszna się zrobiła:) Mierzyć temp trzeba po 6 godzinnym odpoczynku :) Ja już chcę wiosnę kto jest za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A jak długo mierzyc temp 5 starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam w ten mrozny ranek :) znaczy sie juz poludnie :) u mnie -15 :( ziiimnooo. Ja o Madzi slyszalam ze wypadlo matce z kocyka i sie uderzyla o prog. Moim zdaniem matka jest winna:dobra moze byl ten szok ze dziecko zmarlo i ukryla cialko ALE- te przedstawienie w tv typu "blagamy oddajcie nam nasze dziecko" itp. to juz bylo z premedytacja....normalnie brak sloe. Na co ona liczya? Ze wszystko ucichnie? przestana Madzi szukac? Wszystko przeminie i ona bedzie sobie spokojnie zyla jakby nigdy nic??? Wypadki chodza po ludziach roznie sie w zyciu dzieje ale jak takie cos to dzwoni sie na pogotowie.... a moze ona jeszcze zyla? A matka ja tak zostawila -20 koszmar....biedactwo! Monia942- zalezy jaki termometr jak rteciowy to bite 5 min a jak elektr. to do czasu az bedzie pikac. Z ty siusianiem to tez mnie ciekawi bo ja czesto w nocy wstaje i nad ranem srednio 2,3 razy wiec_?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że jeśli wstajecie o 2 lub trzeciej a mierzycie temp ok 8-9:00 to będzie ok. Zimno jest a ja zaraz muszę wyjść z mojego ciepłego domu:) Która z Was wybiera się na monitoring cyklu?? Ja się nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja narazie nie wybieram się na monitoring.Się zapytam ginekologa czy zrobi na nfz czy prywatnie.Jeśli chodzi o siusianie to wstaję różnie nieraz o 3 nieraz o 4,5 było nawet o 6,7 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co do małej Madzi to...brak słów, szkoda mi okropnie tej dziewczynki bo niczym sobie nie zasłużyła na potraktowanie jak śmiecia. :( Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyc w wypadek. Dziecko wypadło na podłoge i zmarło, a matka zamiast je ratowac obmyśliła historyjkę dla policji i mediów ? No dziwne dla mnie, ale nie chcę nikogo osądzac. Dzisiaj oglądalam w tv, że biegli stwierdzili, iz matka była poczytalna i nie jest chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zastanawiam się nad mierzeniem temp.Sobie przypomniałam że jutro muszę wstac o 7:30 moi rodzice idą do kościoła a ja z małym.Rodzice małego są za granicą pracują.Bo tak bym mierzyła o 9 tylko niedziela co wcześnie o 7:30 i niewiem czy tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawą mierzenia temperatury jest mierzenie o tej samej godzinie. Wtedy sa najlepsze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No ja mierzyłam dzisiaj 7:10 rano 10 minut i miałam 36,6 to jest 6 dzień.Najgorszej przy wkładaniu termometru boliło niewiem czy to jest normalne.A tak chcę mierzyc o 9 tylko w niedzielę o 7:30 dlatego że rodzice idą do kościoła a ja z małym jutro będzie miał 10 miesięcy.Jeśli chodzi o krwawienie to już chyba nie leci wczoraj miałam nie cały tamtpon i potem śluz.Jeszcze zobaczę jak będzie dzisiaj i jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Witam w te niedzielny wieczor :) Cos pusto ostatnio.... :) Pewnie wszystkie szykuja sie do staranek :P Mam pytanko z racji ze okres dostalam tydzien pozniej to moze przesunac sie rowniez owulka*? Chodzi mi o to ze jakbym dostala regularnie okres to teraz bym miala dni plodne. Wystepuje u mnie dziwny sluz tak jak zawsze zaczna sie plodny... najpierw malutko a potem sie zwieksza.... a po okresie zawsze mialam sucho wiec ... co jest grane? Nie chcialabym ominac tych waznych dni :) Pozdrawiam! Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Kurczę, w piątek napisałam do Was bardzo długą litanię :). I niestety komputer się zawiesił i zamknął się program :/. A potem byłam zajęta pracą i tak zleciało. Wczoraj nie mogłam tu zajrzeć, bo do południa cały dom sprzątałam, upiekłam babkę, ugotowałam obiadek :), potem z mężem pojechaliśmy do jego chrześnicy na urodziny. Dzisiaj pospałam do 11:00 :D i znowu gotowałam obiad i przyjechali do nas rodzice moi z siostrą. Niedawno pojechali do domu. I wiecie co się stało u mnie? @ przyszedł do mnie dzisiaj... Chociaż @ jak na 1 dzień baaardzo skąpy, ale za to bolesny. Czyli nici ze staranka. Ale nie będę się poddawać - tzn. załamywać się. Podejdę na luzie do tego, smolę te nakręcania ;). Tylko zastanawia mnie to czemu wtedy test pokazał jasną kreskę? :/ Jakiś shit a nie test to był (sorki za wyrażenie - ale czuję się zawiedziona :(... uwierzcie mi). A poza tym cały czas przeżywam śmierć tej dziewczynki ze Sosnowca, jak dla mnie brak słów na to wszystko, nie wierzę w słowa tej matki, jak już tak potrafiła skłamać, to dlaczego mam jej wierzyć że to był przypadek? Gdyby kochała to dziecko to po prostu szukałaby ratunku!!! A dopuściła się do zbezczeszczenia zwłok. Jak można tak? Taka śliczna dziewczynka ;(. Gdyby okazało się że to była śmierć z premedytacją, to sama zabiłabym tą zwyrodnialczynię a do Sosnowca nie mam daleko... Aż mnie niesie :/. Ehhh... Borntoride - co tam u Ciebie kochana? Z Twoich postów wyczytuję że boisz się o poronienie, jejuś proszę Cię, nie nakręcaj się :(. Stres może Ci bardziej zaszkodzić, ciesz się że będziesz miała cudownego bobaska, dbaj o siebie, odżywiaj się zdrowo :*. Głowa do góry :*. Byłaś u lekarza już? Czy jeszcze nie? Opowiadaj :) A jeśli jeszcze mogę Cię spytać, jakie miałaś cykle miesięczne? I w jakim dniu cyklu mogło Ci się udać z ciążą? :) Napisz coś mi więcej o wiesiołku :). Kropelka Rosy - halo gdzie się podziewasz??? Cosik Cię tu długo nie ma, czemku??? Czekam na Ciebie :) :* Co tam u Ciebie? Jak staranka, zaczęły się? :D Staraczka Monisia - dalej masz @? Jak się czujesz? Bo mnie rozrywa wnętrzności :(. I oczywiście masz rację co do staranek - nic na siłę, chłopa nie ma co zmuszać :D. Rzeczywiście najlepiej robić wtedy kiedy ma się na to ochotę :). Wiem to od wielu osób - jak są ogromne uczucia, ogromna ochota to wtedy są największe szanse na dzidzi :) Co tam ;)? Sabrina - oby Ci @ nie przyszła :). Będę trzymać mocno kciuki :*!!! Jak mi się nie udało, to niech chociaż Tobie się uda! :) :* monika942 - jak samopoczucie? @ Ci się skończył? :) Co tam u Ciebie? Osa - jak wydaje Ci się że masz już śluz płodny, to myślę że jak najbardziej możesz zacząć staranka ;). Nie ma co zwlekać. Ja sama postanowiłam że jeśli u mnie @ się skończy to od razu zaczynam, oczywiście nic na siłę żeby nie było ;). Laseczki postaram się tutaj jak najczęściej zaglądać :*. Mam nadzieję że nie gniewacie się na mnie ale po prostu brak czasu mi na to nie pozwala :( Opowiadajcie :D. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam ogromną prośbę, bo już kilka razy poprawiałam tabelkę, a nigdy mojej nie skopiowałyście :) Więc myślę że zaczniecie kopiować moją :* :* :* :) NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sabrina79127..........25......1 ..............07.02.......śląsk KropelkaRosy27.......26.......2............ok 28.02 ....... Pysiuleczka8..........24.......2...........ok. 5.03......Śląskie monika942.............25......36.........nieregularne.....Wielkopolska Osa1985...............27......16............24-26.01.. . ...Szwecja staraczka monisia...23.......9..............01.03........pokarpacie **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka8 Jeśli chodzi o test 2 blada kreseczka a okres przyszedł to może jest samoistne poronienie ale niechcę mówic że to napewno.U mnie jak narazie 6 dzień @ jeszcze plamię dzisiaj mierzyłam temp i było 36,6 mierzyłam 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh wiem że są takie przypadki :(, straszne to jeśli tak rzeczywiście było... Sama też to podejrzewałam. Podobno nie mogą znaleźć jednoznacznej przyczyny takich poronień. Chociaż gdzieniegdzie piszą że przyczyną może być problem z zagnieżdżeniem się zarodka. A od wczoraj czułam się jakoś dziwnie dobrze, tyle że brzuch mnie nieco ćmił... I chyba to dzisiaj ze mnie wyszło przedwcześnie :(. Jak na razie mam plamienia a od rana mam @. Dziwne to... Monika jak skończą Ci się plamienia, to zacznij starania. Moja mama jak pracowała w szpitalu na oddziale ginekologicznym, to poznała przypadki kobiet które już na końcówce @ - czyli plamieniu zachodziły w ciążę. I ostatnio poruszyłam tu wątek że moje koleżanki trochę czasu przed owulacją zaszły w ciążę. Coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka, już się mniej martwię, wrzuciłam na luz i czekam na wizytę u gina - 13 luty. :) Łykam kwas foliowy, odpoczywam, dbam o siebie. :) Objawy mi nie dokuczają, mam tylko wrażliwe sutki, trochę bardziej senna jestem. Mdłości nie mam, ale moja mama miała 3 ciąże i w żadnej nie miała mdłości i w ogóle czuła się fenomenalnie, więc mnie tym pocieszyła dziś że wcale nie musi to oznaczac czegoś złego. :) A co do moich cykli to miałam dosyc długie 32-33 dni. 18 dc test owu wyszedł mi pozytywny. Wiesiołka łykałam do ok.10-12 dc nie pamiętam już dokładnie bo nie zapisywałam sobie tego, no ale w każdym razie owulację miałam dużo później więc nie wiem czy mogę mu przypisywac zasługi jakieś hehe. :) Ostatnio powiedziałam mojej mamie o ciąży, może i trochę wcześnie ale to mama i wygadałam się hehe jeszcze na pierwszej wizycie nie byłam a mama już pyta czy mamy imiona wybrane myślałam że padnę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe rozumiem to kochana :D. Ja sama po tej kresce ciążowej chciałam już do siostry dzwonić, do mamy i poinformować ich o tym, aż w końcu mój M zaczął się śmiać ze mnie i powiedział że jestem po prostu wariatką :D i że dopóki nie przyjdzie @ i nic nie będziemy wiedzieć to mamy nic się nie odzywać :). I w sumie miał rację, ale wiesz jak to jest w takiej sytuacji ;) :D. I powiem Ci że trochę poczekasz na gina, aż do 13 lutego... A który już tc masz? :). I super że początek ciąży przebiega u Ciebie niemal bezobjawowo ;) Ślę całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dokładnie 6 tydzień, jak będę u gina to będzie 7 więc może i serduszko już będzie. :) No tak to jest, jak się człowiek stara o dzidzię i wreszcie się uda, to chce się podzielic tą radością z całym światem. My ogólnie chcemy poczekac chociaz do tej wizyty pierwszej, więc na razie tylko mama wie ale wiadomo jej mogę ufac i powiem Ci że mi lepiej po rozmowie z nią mniej się denerwuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, mama to najlepsza przyjaciółka :). Również jak będę w takiej sytuacji jak Ty, to będę wszystko jej mówić, czy choćby o wątpliwościach moich to i tak wierzę że zawsze je rozwieje ;). Kurczę ale Ci zazdroszczę, już 6. tydzień! :) :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sabrina79127..........25......1 ..............07.02.......śląsk KropelkaRosy27.......26.......2............ok 28.02 ....... staraczka monisia...23.......9..............01.03........pokarpacie Pysiuleczka8..........24.......2...........ok. 5.03......Śląskie monika942.............25......36..............?????.... .Wielkopolska Osa1985...............27......16............??????.. . ...Szwecja **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......??????? hej:)Pysiuleczka zmieniłam Cie w tabelce:) ja mam dzis 4 dc a @ już prawie nie ma:)msałe plamienie mam:)takze juz coraz bliżej starań:)też staram sie nie nakręcać ale nie zawsze wychodzi..ale ja żeby tak dużo nie myśleć na nowo wzięło sie za czytanie:)nawet pomaga:)Osa i Monika podajcie przynajmniej orientacyjny termin kolejnej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! U mnie -17 a musze isc z buta do szkoly ;( Koszmar.... ponad 1 km :( brrr.... Ja juz mialam podane term. tylko niestety ktos znowu pomylil tabelki :) : p No ale wpisze jeszcze raz :) NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sabrina79127..........25......1 ..............07.02.......śląsk KropelkaRosy27.......26.......2............ok 28.02 ....... staraczka monisia...23.......9..............01.03........pokarpacie Pysiuleczka8..........24.......2...........ok. 5.03......Śląskie monika942.............25......36..............?????.... .Wielkopolska Osa1985...............27......17.............. 28.02 ...Szwecja **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to piszcie tylko date a ja bede zmieniać i wklejać:)bo stale ktoś wkleja zła tabelke:)a ja juz będe pilnowac porzadku:)ok??:) NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sabrina79127..........25......1 ..............07.02.......śląsk KropelkaRosy27.......26.......2............ok 28.02 ....... Osa1985...............27......17.............. 28.02 ...Szwecja staraczka monisia...23.......9..............01.03........pokarpacie Pysiuleczka8..........24.......2...........ok. 5.03......Śląskie monika942.............25......36..............?????.... .Wielkopolska **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Jak mija poniedziałkowy poranek? Mi się okropnie nie chciało wstawać, masakra :(, aż mojemu mężowi zazdroszczę, dzisiaj mógł pospać bo dopiero idzie na nockę :). Teraz jestem w pracy od 7:30. Mam już 2 dzień @. Czuję że ćmi mnie w dole, i chyba wezmę sobie tabletkę rozkurczową. Jejuś jak marzę o tym żeby być ciężarówką :)... Buźka, miłego dnia życzę :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wytrzymałam zrobiłam test 2 dni przed terminem wyszła b. blada druga kreska, test z apteki nie allegro. Najpierw było tylko żłobienie na teście do 5 minut taki cień,a potem po 10 min zrobiła się wyraźniejsza. Zawsze mam plamienia prawe dni przed tym razem nic zero, czuje tylko czasem jak bym miała "mokro". W brzuchu coś mnie tam kłuje.Nie cieszę się jeszcze czekam do jutra i idę na betę i zobaczymy. Trzymajcie kciuki. Jutro się okaże na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×