Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

No no no Sabrina :). Ale fajnie by było gdyby okazało się będzie dzidzi :) :). To idź jutro na betę na czczo :D. I wtedy będziemy mogły pogratulować Ci :P. A masz możliwość przesłania zdjęcia wyniku testu tzn żeby linka zapodać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie, ale nie mam jak niestety musicie mi uwierzyć na słowo. temperaturę mam 37. Jezu oby tym razem było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuś ... :) Fajnie jeśli by Ci się udało :). I to za pierwszym szpilem :D. Będę 3mać bardzo kciuki, ale wierzę że Ci się uda ;*. Ale jutro koniecznie betka jeśli podejrzewasz ciążę :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przeczucie, że się udało, żadnych objawów na @ i tych plamień a to był znak zawsze ze idzie @. Cera mi się poprawiła i te kłucia nie ma innej obcji :) Jak bym miała dostać @ to bym już miała plamienia. Teraz tylko potwierdzić i frruu do Krakowa do lekarza i zastrzyki niestety to jest taki wielki minus tej sytuacji, którego strasznie się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannnnnaaaa
Hej dziewczyny jestem na tym forum pierwszy raz i mam nadzieje ze moge sie przylaczyc. Za trzy dni mam dostac okres ale od 2 tygodni dzieje sie ze mna cos dziwnego caly czas mam uczucie w dole brzucha tak jak w 3-4 dniu okresu czyli taki przycmiony bol i od czasu do czasu klucie lewego jajnika. Zero bolu piersi co sie mi nie zdarza. Prawde mowiac nie staralismy sie z mezem o maluszka ale kochalismy sie bez zabezpieczenia tylko ze nie konczyl we mnie. Wiem ze to male prawdopodobienstwo ze zaszlam ale mam taka nadzieje. Nie wiem co o tym myslec a nie chce rozmawiac na ten temat z mezem bo chce mu zrobic niespodzianke jak juz bede pewna. Do okresu mam jeszcze 3 dni a juz panikuje tak bardzo bym chciala zeby nie przyszedl. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Przepraszam, ze mnie nie było w weekend, ale miałam małe problemy z netem, cos tam zmieniali i raz mieliśmy raz nie mieliśmy;/ W sobotę, jak to w sobotę, szał sprzatania, gotowania, mega zakupów na cały tydzień:) Miałam też na poprawę humoru wybrać się na jakiegoś ciuszka i do Rossmana po jakieś nowe kosmetyki, no ale czasu nei starczyło;) Muszę się wybrac dziś po pracy i wydac troszkę kasy na poprawę humoru:) U mnie tez okropnie zimnooooo! BRRRR! Wogóle to nie cierpię poniedziałków! Znów, byle do czwartku, bo potem już piątek i weekend:) Nic mi się nie chce przez to zimno.... Piję ciepłą herbatkę, kawka też już rano była, ale jak pomyśle, o wyjściu na ten mróz to mam dość! Pysiuleczka - jednak przyszła ta wredna małpa (!) Ale to nic, główka do góry, niedługo znów staranka:) I na pewno się uda. Zastanawia mnie ten cień tej kreseczki, ale być może ten test z allegro był wadliwy? Nie ma zbyt dobrych opinii;/ Sama używałam tych testów, no ale u mnie nie było cienia żadnego. Pysiuleczka, a może masz trochę więcej jakiegoś hormonu przed @? Nie znam się na tym, ale kiedyś na jednym z for czytalam, ze dziewczyna zawsze przed @ miała jedną jasną kreskę, i tak 3 rayz z rzędu, a ciązy nigdy nei było, bo i betę robiła. Okazał się ,że miała podwyższony hormon (niestety nie pamiętam jaki) i dopiero lekarz jej to uświadomił. W każdym bądź razie to nic groźnego nei było i szybko wróciło do normy, po 1 cyklu;) Ale może zapytaj ginka na wizycie, co mogło byc przyczyną? Sabrina - no to zaciskamy kciuki i trzymamy kochana za Ciebie! Z gratulacjami poczekamy do betki, ale kciuki mocno trzymamy!!! Jak dziś u Ciebie? Borntoride - super, że nie masz mdłości! Dbaj, dbaj o siebie, o WAS!:), może to i lepiej że dop 13 idziesz do ginka, będzie już mógł dużo zobaczyć i Ty mam nadzieję też:) Osa - u nas tez tak zimno;/ że nic się nie chce;/ Z tą Madzią to masakra, też az mi ciśnienie się podnosi jak to słyszę. Ciekawe co sekcja wykaże... Ale tyle ludiz było zaangażowanych, bezinteresownie chcieli pomóc, każdy wspierał, rozgłaśniał sprawę, a wszystko okazało się jednym wielkim kłamstwem. I jak dla mnie okropne jest to, jak ona mogła nie zadzwonic po pogotowe nie sprawdzić, czy faktycznie stała się tragedia;/ I wogole myślę, ze tam coś wiecej musiało się stać, bo ta matka Madzi przecież tez miała rozwalona głowę, jak ją niby znależli nieprzytomna.. Nic o tym nie mówią, tylko ciekawi mnie czy sama się uderzyła jakimś kammieniem, czy może dostała od kogoś (od męża)? Może wcale nie było tak jak mówi, że Madzia wypadła:( No w każdym bądź razie tragedia, też sledzę na bieżąco sprawę... Monika - jak samopoczucie u Ciebie? StaraczkaMonisia- masz rację, najlepiej jak jedna osoba będzie pilnowała tabelki! Dziewczynki, piszmy tylko wszystkei dane, a Monisia bedzei pilnowac i uaktualniac tabelkę:) Jak się czujesz Monisia? lepiej? Czy @ daje popalić? A co u mnie? Wczoraj miałam lekkie plamienia @ jeszcze, ale dziś już czysto i od wczoraj wieczór zauważyłam lekkie kłucie jajnika (dziwne że tak szybko!), tulasów jeszcze nei było, obym tyko znów nie przegapiła tych dni. Dziś mam 7, 8dc, myslicie, że zacząć już robić testy owu? Skoro jajnik pomału zaczyna kłuć? A co myślicie o tym, że ja zawsze mam ból jednego jajnika, i to miesiąc w miesiąc? Czy to znaczy że ten drugi, prawy wogóle nei pracuje? Jak to możliwe że boli mnie tylko jeden? Slyszayscie coś o tym? Napiszcie:) Miłego dnia! Zaglądnę jeszcze do Was!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuzannaa! Jasne, że możesz dołączyć, tylko musisz obiecać , ze będziesz z nami pisać;) I zaczernij sobie nick:) My tu piszemy na różne tematy, wiodacym są staranka, ale też nei nakręcamy się tylko w tym kierunku:) Myślę, że poczekaj spokojnie jeszcze te 3 dni, możesz spróbować zrobić pre test, czasem pokazują już przed @, ale też z doświadczeń nawet tu naszych forumowych wiemy, że czasem takie testy sa mylnie pozytywne. Jeśli wyjdzie Ci cień kreseczki zmykaj na betę:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannnnnaaaa
Do tego odrzuciło mnie od kawy i niektóre zapachy mnie drażnią co sie nie zdarzalo. Nie wiem czy sie moze tylko wkrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze u mnie dziś, ale już chcę poznać wynik bety! Nie potrafię się na niczym skupić. Mam nadzieje, że tym razem to będzie już wszystko dobrze bo kolejnej porażki bym chyba nie zniosła:( Zimno zimno jest ja chcę tą wiosnę już. Myślę, że testy OWU możesz już zacząć robić. Co do bólu jajnika to powinnaś iść do lekarza to sprawdzić to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkaRosy27 dzieki ze sie odezwalas napewno bede pisac w miare mozliwosci. my z mezem na razie nie staralismy sie bo chcielismy poczekac jeszcze pol roku ale wiem o tym ze jak by sie zdarzylo to bardzo bylibysmy szczesliwi. Jak widzi dziewczyny jak sie staracie o maluszka to az boje sie ze tez nie wiedomo kiedy zajde. Pragne dzieciatka z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jeszcze porozmawiac o tym z mezem zeby to przyspieszyc ale nie wiem czy sie uda dlatego tak bardzo bym chciala zeby moje przepuszczenia sie sprawdzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Kropeleczko kochana :):* Ale Ci zazdroszczę szału zakupowego :D. Ja póki co muszę skrobać się :P bo wypłatkę mam w czwartek, przyjadę do domu po męża i jedziemy w świat :P. Chciałabym jakąś bluzkę sobie kupić bo w sobotę jedziemy do babci męża na urodziny - trochę daleko mieszka - 120 km od mojego domu ale to jedziemy na jeden dzień, bo mój będzie po nocce, więc wiesz ;). Też chciałam wstąpić do Rossmanna bo parę rzeczy mi się kończy, troszkę zapasów muszę porobić. Tylko zastanawiam się czy warto też w Rosiu kupić testy owulacyjne? Bo wiem że kosztują ok 25-30 zł i tam chyba mają 12 sztuk. I oczywiście ja już na Twoim miejscu bym robiła te testy bo z tego co słyszę to dużo kobiet jest płodnych tuż po @. Więc naprawdę nie zwlekaj :). A co do kłucia jajnika, to z tego co wiem to to jest rzeczą normalną. Mnie jak kłuje jajnik to zawsze lewy, moja mama zawsze ma taki problem z prawym jajnikiem, ostatnio nawet koleżanki z pracy mi mówiły że zawsze im boli z jednej strony, więc to sprawa natury, a ciężko żeby obydwa naraz bolały. Także nie przejmuj się tym, i zrób sobie test owulacyjny. A o ile się nie mylę to na Allegro kupiłaś w końcu, tak? Co do mojej sprawy z testem ciążowym, to sama nie wiem co mam myśleć o tym :(. Wczoraj wyczytałam że mogłam mieć przedwczesne poronienie :(. Aż słabo mi się robi jak myślę o tym ;(, to strasznie boli ;(. Lekarze na to nie znają jednoznacznej odpowiedzi lecz twierdzą że mogą być problemy z zagnieżdżeniem się zarodka w macicy. I też jedna dziewczyna gdzieś na forum wypowiadała się że spóźniała się jej @, zrobiła 2-3 testy które wyszły pozytywnie, źle się czuła, miała mdłości i w ogóle. Była szczęśliwa, aż tu nagle diabelski @ jej przyszedł, wszystkie dolegliwości po prostu wraz @ jej wyszły na zewnątrz a po @ miała już testy negatywne... Więc mogłam mieć i tak ja. A dzisiaj umieram z bólu ;(. Jak ja tego nie cierpię ;(. Że chyba zwymiotuję z bólu łaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ten mróz mnie dobija, i wkurza mnie to że w pracy na fajkę muszę wychodzić na dwór w tą pizgawę :O i jeszcze jak ma się @. A wczoraj jak położyłam się mężem wieczorem do łóżka, to mnie tak cudownie przytulił, było mi tak cieplutko, tak błogo... A teraz muszę w pracy siedzieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam straszny stres od rana, takie wewnętrzne zdenerwowanie wrrr jeszcze jutro mam egzamin na prawo jazdy, który na pewno obleje, zaraz mam ostatnie jazdy i mam strasznego cykora. Ja się nigdy żadnych egzaminów nie bałam, jeszcze te oczekiwana na jutrzejszą betę, chyba umrę ze zdenerwowania;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojććć nie denerwuj się Sabrina, bo jeśli jesteś w ciąży rzeczywiście, to stres Ci tylko zaszkodzi! :* Po prostu ciesz się :D. Wrzuć na luz z prawkiem, bo ja też na egzaminach stresowałam się a egzaminatorzy wykorzystywali to przeciwko mnie, aż w końcu na ostatnim egzaminie miałam stresy miałam gdzieś i pomyślałam sobie: "Niech dzieje się co chce". Totalna olewka na to, i co? Zdałam wtedy :). A co najlepsze zdawałam w najgorszą śnieżycę, a uczyłam się w lato jeździć, więc wiesz ;). I jeśli masz teraz taką pogodę, to możesz jechać wolniej, i jeśli egzaminator będzie się o to czepiać że jedziesz za wolno, to powiedz mu że chcesz dostosować się do warunków panujących na drodze :P. Bo ja tak zrobiłam :). I co do ciąży szkoda że jeszcze nie możesz uzyskać zaświadczenia od lekarza. A jakbym była w Twojej skórze to powiedziałabym mu że jestem w ciąży (oczywiście mając zaświadczenie), to wtedy na pewno nie miałby prawa Cię stresować (a niestety mają do tego talent) :P. A może tak samo wymagać jak od każdej osoby która zdaje, ale chodzi o sam fakt że nie może Cię stresować. Ale to zależy jaka sytuacja by była :P. Wiesz bo teraz ciężko zdać exam na prawko, więc dobrze by było gdybyś miała to za sobą. A które to podejście będziesz mieć? I jeśli mogę spytać gdzie masz exam? :) I proszę Cię, nie denerwuj się kochana :) :*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KropelkaRosy27.U mnie mierzyłam dzisiaj temp dzień 7 było 36,6 tak jak wczoraj.Też mnie kłuje lewy jajnik nawet teraz a kłuje od wczoraj chodzi częściej a zaczeło jak miałam 4,5 dzień @.Wczoraj myślałam że się skończy a tu jeszcze świeża krew.Wkurzyło mnie dzisiaj że Tusk oszukał z tym ACTA mówił że przez rok spokojnie a w telewizji TRWAM powiedzieli że jak się będzie ściągac to w tyle policja.Ja jestem przeciwko ACTA.Nawet sami niewiedzą co podpisal.Jak by była ACTA to ponoc dużo stron zniknie od nk,facebook,youtube, kafeteria,demotywatory,chomikuj,onet i inne.Mam nadzieję że parlament odrzuci.Co do tej Madzi to szkoda że nieżyje mogli by oddac do adopcji komuś kto nie może miec dzieci a nie zabijac.Słyszałam wersję że spadła z łóżeczka mąż poszedł wyprowadzic wózek miała ubrane dziecko poszła z wózkiem czekała aż zapadnie zmrok.I się okazało że była poczytalna.Szkoda dziewczynki.U nas też jest małe dziecko dzisiaj skończył 10 miesięcy i człowiek sobie niewyobraża.Kilka razy spadł się przewrócił się bał czy czasem nie ma wstrząsu mózgu czy się nic nie stało a u tamtej matki mogła wezwac pogotowie.Co do pogody to już niejest tak zimno rano było -20 teraz -6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane staraczki :) Sabrinka, trzymam mocno kciukasy aby dobre wiesci się potwierdziły. Ja miałam tak samo jak Ty, żadnych objawów na zbliżajaca sie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A propos tego, że zbliżają się Walentynki, to chciałam Was zapytać, co planujecie przygotować? Czy chcecie coś dla swoich mężczyzn upichcić, czy bardziej gdzieś zabrać ich? Jak to będzie u Was..? Bo ja się zastanawiam co przygotować, aczkolwiek myślę o kolacji przy winku i niespodziance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka ja tez mysle o kolacji z niespodzianka tylko ze mam jeszcze 3 dni zeby upewnic sie czy sie udalo a jak tak to napewno tak zrobie bo zawsze marzylam o tym zeby ukochanemu tak to przekazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuu001
A ja sie staram już 8 miesiąc. Teraz akurat mam polowe cyklu i staramy sie intensywnie. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka8- Podejście właśnie pierwsze i nie wiem co mnie czekam i jestem już po ostatnich jazach. Zdawać będę w Tychach. OOOO z tym zaświadczeniem to na pewno wykorzystam ( o ile jestem dowiemy się jutro ostatecznie, bo wiecie może być jutro różnie jeszcze.) co do Walentynek to mój M wyjeżdża na delegacje właśnie 14 lutego wieczorem, ale postanowi\lam zrobić tak: - mam makaron w kształcie serc różnokolorowy ( z Włoch przywiozłam i tak leży i leży) więc jakiś sosik na pewno - wcześniej krem z pieczarek ( przepis z jem i chudnę chyba i jest boski i mało kaloryczny) - a na deser ciastko w kształcie serca - czekoladowe z czymś fajnym Oczywiście wszędzie dużo świec i grzaniec bezalkoholowy chciałam spróbować zobaczę czy tam jest alkohol. A jak mój M już pojedzie to zrobię sobie kąpiel z płatkami do kąpieli i jakaś komedia romantyczna na pewno :) Dziękuje dziewczyny za trzymane kciuki, jesteście kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem.... :) Sabrinka- trzymam kciukasy zeby spelnily sie twoje marzenia :) Zuuzaaannnaaa- Czesc! Mam nadzieje ze sie okaze iz jestes w ciazy i nie bedziesz musiala przechodzic tego co my.... :( co mc nowe starania itd. Twoj mezulek napewno sie ucieszy nawet sie nie staral i prosze!!! Ja sie ze swojego smieje ze "strzela slepakami" :) - heheh oczywiscie poki co wina jest po ojej str. Moze juz niedlugo. No ja nie wiem co sie dzieje @ skonczyla sie w piatek.... wczoraj bylo przytulank :) :p a dzis czuje takie cmienie podbrzusza i krzyz mnie boli no i ten sluz podobny jak plodny. Czy to az tak mi sie przesunelo? No nic trzeba sie przytulac zeby nie pominac tych dni heheheh Smiesznie by bylo jakbym sie oszczedzala teraz a pote celowala nie w te dni co trzeba heheh A ja teraz siedze i pisze rozprawke o HOMOSEZUALIZMIE oczywiscie po szwedzku- koszmar raz mnie nie bylo w szkole i wpakowali mnie w takie maliny. Ostatnio mialam o karze smierci :/ ufff... cieazko bylo. Pozdrawiam! Buziole! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, mam dużo śluzu, na początku był taki trochę jak płodny, teraz taki mleczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy on Ci się pojawił?? Bo u mnie to był problem i teraz się boję, że może to się powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w okolicach spodziewanej @ miałam go najwięcej, na początku taki ciągnący jak płodny, teraz trochę już mniej go mam i jest mleczny bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czytam was codziennie i od początku chodz nigdy nie pisałam nic.. myślałam, że nie pasuje tutaj bo my "nie kończymy w środku" Rozu mi podpowiada, żeby poczekać jeszcze kilka miesięcy ale serducho już tak bardzo chce :) zuzaaaa ma tą samą sytuacje co ja i ona tak mnie natchneła, żeby napisać do was bo widze, że jesteście bardzo miłe..kochamy się w dni płodne ale bez skończenia ale jak wiadomo jakiś mały % jest, że może się udać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×