Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

ŻonaĄcka witaj w klubie jestesmy w tej samej sytuacji. Rozum mi podpowiada zeby poczekac jeszcze pol roku no i maz a ja juz nie moge wytrzymac. Dzisiaj mnie jeszcze bardziej boli podbrzusze az nie wiem co sie dzieje bo tak jak w pierwszy dzien okresu boje sie ze moze jutro dostane chociaż to jeszcze czas a jesl rzeczywiscie sie udalo to dlaczego az tak boli moze cos jest nie tak z dzidziusiem. Dzisiaj poobgryzalam juz chyba wszystkie paznokcie z nerwow i nie wiem czasami czy jutro nie kupic testu i zrobic chociaz wiem ze powinno sie robic rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Od ponad 30 min czuję się słabo jakbym miała zaraz się przewrócic,głowa boli i mdli.Wie może ktoś z was co to może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój hmm chłopak :p (jesteśmy razem 7 lat ale nie planujemy ślubu narazie, ew. cywilny) mówi w żartach, że jest "czujny jak ważka" chodz wiem, że bardzo by się cieszył- mówie mu nawet, że mam dni płodne ale on i tak chce się kochać (ja w sercu się ciesze i mam nadzieje, że się uda ) Miałam już okres, że cały czas mówiłam o dziecku i strasznie go to denerwowało więc odpuściłam temat.. teraz już nic nie mówie- tylko się z nim kocham i nakręcam go bardzo mając nadzieje, że uronij kropelke na koniec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to może być wszystko, może poprostu się bardzo denerwujesz i nakręcasz a przez to masz objawy- Ja się nie nakręcam na nic wiem, że im mniej się chce tym bardziej się udaje i nie kocham się z myślą, że może teraz się udało- ciesze się z seksu i tyle- chodz tak mi się miło robi jak mój kładzie mi rękę na brzuszek i sobie wyobrażam ale po cichu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam gorsza sytuacje bo zawsze kochalismy sie z gumka dopiero po slubie odwazylismy sie bez ale zawsze po okresie albo przed a teraz on sam chce w kazdy dzien chociaz wie ze mam dni plodne i powinien uzyc gumki. Widze to po nim ze on tez chce tylko nic o tym nie mowi a skoro sam sie decyduje bez tylko przerywany to wie co robi i czego moze sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka W jakim wieku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 24, On 25 .. Ja w październiku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne (brałam ponad 6 lat ) ale wszystko się uregulowało i nie było problemów.. Mimo, że brałam tabletki to zawsze mieliśmy przerywany stosunek- nie wiem czemu ale tak dla pewności i teraz mi się wydaje, że mojemu trudno się nagle przestawić.. Mój też wie, że stosunek przerywany to żadna metoda ale chce więc wie, że może się zdarzyć nawet jak nie dochodzi we mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja też brałam tabletki antykoncepcyjne rok.Miałam jeden cykl regularny a potem już opóźnienia.Teraz w piątek lub za tydzień idę po wyniki cytologii i usg.Się zapiszę do ginekologa związane z nieregularnymi miesiączkami no i porozmawiac na temat szpitala bo miał wysłac (podejrzenie PCO miałam na każdym usg II faza.I się zastanawiam co to jest ta II faza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja idę już spac.Dobranoc 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuu001
Witajcie. Nic z tego 8 miesiąc staran na nic. Byłam wczoraj u gina sprawdzić czy jest owulacja, a tam to samo co tydzien temu. Pecherzyki nawet nie drgnely, wszystko mi sie zatrzymało. Lekarz przepisał mi duphaston i clostilbegyt. Zobaczymy co z tego będzie w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki z samego ranka :) U mnie -20 :( :( :( poprostu-kiedyyyy to sie skonczyyyy! :( Mecza mnie wtpliwosci mam nadzieje ze ktoras cos na to poradzi.... jestem 4 dni po okresie no i wczoraj mialam okropne bole....Bolal mnie dol brzucha,kregoslup i az ciagnelo przez udo do kolana... takie rozpieranie i ogolnie jakby rozpulchnienie.... No i ja tak mam zawszee na owulke i z racji ze mi sie @ przesunela.to sprawdzilam na kalkulatorze czy kiedy bym miala owul. jakbym dostala @ regularnie i mi wyszlo ze 6- czyli wczoraj.... sluzu mialam troszeczke ale teraz juz nic... sama nie wiem juz co jest grane. Wszystko mi sie poprzestawialo??? :( A zeby nie bylo ze ciagle smece to mam dla.was mala ciekawostke- mam nadzieje ze sie przyda bo calkiem ciekawe zeczy tam sa :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4197208 No i witam nowa kolezanke ZonAcka? Czesc! Buziole milego dzionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki 🌼 Co tam słychać? Jak mija poranek? Dobrze że mróz już tak nie doskwiera, już nie miałam dzisiaj takich problemów z odpaleniem autka, także na tyle dobrze :). Dzisiaj u mnie 3 dc, boli mnie brzuch, że aż mnie mdli ehhhh :(. A za to mam straszną ochotę na sex :P. Jak mi się @ skończy to mój mąż będzie biedny :P. Że na pewno będzie i też wniebowzięty hi hi :). Wczoraj się nakręciłam artykułami na temat działania wiesiołka, i leku o nazwie Castagnus. Wyczytałam że kobitkom się udało zajść w ciążę szybko, i chyba dzisiaj po pracy popędzę do apteki :). Poczytajcie sobie na forach, to same zobaczycie :). Witaj ŻonaĄcka :) - napisz coś o sobie, ile masz lat - upss sory właśnie zauważyłam że jesteśmy rówieśniczkami :P, z jakiego rejonu PL jesteś, od kiedy się staracie o dzidzi? :) Osa - ciekawy artykuł zapodałaś, już otworzyłam tą stronkę to będę ją studiować w miarę możliwości :P. A jeśli masz wątpliwości spróbuj wiesiołek, dla mnie sprawa śluzu to też czarna magia. Ja mam dzisiaj zamiar kupić wiesiołek w kapsułkach i jeśli jakość śluzu się poprawi to będę też mieć pewność kiedy najlepiej działać ;P. Nie dołuj się kochana i możesz "smęcić" ile się da :P bo po to tu jesteśmy żebyśmy się wspierały 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście SABRINA, trzymam za Ciebie podwójnie kciuki!!! :* Daj znać jak poszło na prawku, i napisz kiedy z bety wyniki będą? 🌼 :* :* :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysuileczka moze i castagnus dobry ale nie na mnie:(brałam go i co ?i nic:(a poza tym bez badania prolaktyny nie radze...bo on ja obnizy..a za niska to też nie słuzy raczej...zbadaj najpierw:)do starań prolaktyna ma być max 15...nie pamiętam jednostki...ja miałm prawie 21...ale jak widac mi te tabletki nie pomogły:(tylko od nich przytyłam:(zresztą mnie już chyba nic nie pomoze zaciążyć:(i ja chyba sie z tych całych starań wypisuje:(nie mam juz sił:(ani psychicznych ani fizycznych na to wszystko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczko !!! ej ej ej nie wolno się tak załamywać !!! Jak się załamiesz to na pewno nie zajedziesz!! Znam wiele takich przypadków co bardzo chcieli a nie mogli była blokada. Pisałam CI w dni płodne nie wiem kiedy to u Ciebie wypada) urwijcie się z pracy wcześniej zróbcie coś co was oby dwu odpręży ( zakupy, kosmetyczka, kino, dobre lody) Kupcie wino ugotujcie razem coś, Weście kąpiel, nawet kupcie sobie jakąś grę erotyczną. Myśl jak jest fajnie przyjemnie a nie jak jest źle i wogule. :))) Zawsze możesz swojego M wysłać na badanie plemników ( Mój był i żyje) A co do prolaktyny to jak jest za wysoka to nie udaje się zajść dodatkowo jeszcze sprawdź tarczycę i oczywiście myśl POZYTYWNIE !! Ja któryś raz się staram i na prawdę powinam być załamana strasznie ale grunt to pozytywne myślenie. PS wyników nie ma jeszcze, okresu też, egz na prawko o 13;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłaś SABRINA na becie dzisiaj? I powodzenia na prawku Ci życzę :*, tylko proszę nie stresuj się, podejdź do tego na lajcie :). Myślałam że gdzieś blisko mnie zdajesz, a to jednak w Tychach, trochę jest do mnie z 40 km :). Staraczko moja kochana :* - uważam że Sabrina ma rację, myślę że powinniśmy z naszych sypialni wyrzucić ten stres, a wręcz życie erotyczne urozmaicić :). Ja już po @ będę robić coś w tym kierunku żeby nasze życie sexualne nabrało barw. Na pewno będzie winko, pełen relax... I przede wszystkim najważniejsze są szczere uczucia. Nic na sztuczno. I powiem Ci że na 100% jestem nastawiona na kupno wiesiołka. A Castagnus potraktowałabym jako dodatek, przynajmniej spróbuję. Zobaczę jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Brrr u mnie nadal zimnooo, mroźno i w ogóle! Sabrinka - trzymam kciuki za prawko!!!:) Napisz nam zaraz po jak poszło! I nie stresuj się, POWODZENIA! Monisia - noo co Tyy, szybko mi się masz pozbyć tych smutków, dołów i depresji! Uda się, wiemy, że to nei takie wszystko szybkie jakbyśmy chciały, ale tak jak Sabrina radzi, jakieś winko, czy piwko z imbirem może (?);) fajnei spędzony dzień, jakaś kolacyjka i więcej luzu:) Wiem , że łatwo się pisze, ale dasz rade kochana!:) Nie martw się tak i nie stresuj! Myśl pozytywnie! Pysiuleczka!🌻 Mnie ten jajnik ćmi od wczoraj, niestety nie było tulasów wczoraj, bo oboje byliśmy tak padnięci, że brak sił;/ Nie wiem, czy cokolwiek wyjdzie z tego cyklu, bo jakiś taki kiepski miesiąc przed nami, dużo pracy, jakiś załatwień i zbyt mało czasu dla nas! Ale na pewno Was nie opuszczę;) nawet jak będę niestarankowa w tym miesiącu;) :) 🌻 Wczoraj miałam zrobić test owu z ciekawości, ale zrobię go dziś, mam ich 10, te z allegro, więc moge poszaleś z testami:D Witam nowe Dziewczynki - Zuzaannaa i Żonaącka:) I Trzymam za Was kciuki oczywiście także! Co porabiacie na co dzień? Osa - dzięki za ciekawy artykuł:) Poczytam dokadnie w wolnej chwili;) No mi też się tak poprzestawiało jak Tobie;/ i sama juz nic nie wiem, czy liczyć środek cyklu według tego, jak miałam zawsze, czy według nowych zasad (tzn osttanio zaliczyłam rekordowe spóznieni @ jak na mnie) ?? Nie wiem tez sama...;/ Chyba trezba nic nie liczyć, i wytedy będzie najlepiej:D Monika - jak samopoczucie dziś, lepiej Ci już? Born - jak się czujesz "mamusiu" :):):) Poniedzialek coraz blizej, czekamy na wieści od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sposób na ciąże mąż oczywiście, dużooooo wina, jakieś świeczki dobry film i się udaje ( jeszcze nie wiem czy poskutkowało tym razem ) Wtedy napewno się udaaaaaa :) I oczywiście jak się kochacie to nie myślcie " żeby tylko zajść" co najwyżej o jezu jak przyjemnie hihi może to śmiesznie brzmi ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Czuję się dobrze i jestem dobrej myśli. Nie mogę się doczekac poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Sabrina!:) Doookładnie tak jest:D i tak być powinno;) Winooo, duzo winkaa, jakas sexy bielizna i dużoo przyjemności:D noi mąż oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie kochane ale nie potrafie:(jest mi tak źle:(wiem ze nigdy nie będe mamą:(niewiem czy będę sie jeszcze starac.....za bardzo boję sie tego jak znowu zareaguje na to że sie nie udało:(ostatnio płakałam jak małe dziecko 😭nie chce dłuzej tak cierpieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczko Kochana - a ty myślisz, że jak nie ryczałam jak bóbr a potem był szpital zastrzyki i łyżeczkowanie?? Jest to normalna reakcja, nie możesz się podać. Jeśli naprawdę tego potrzebujesz to zrób sobie przerwę, bo na siłę też nie dobrze jest ale na pewno się nie podawaj. Kochana moja wszystkie jesteśmy z Tobą!:) Jeszcze będziesz się z tego śmiała zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być moze masz racje...ale ja nie chce przerwy...moze by i dobrze zrobiła...ale nie chciałbym cyklu tracic..chociaż i tak będzie nieudany 😭 a to łyżeczkowanie o którym piszesz to najgorsza rzecz jak mnie w życiu spotkała:(nikomu tego nie życzę:(do dziś mam to wszystko przed oczami:( mój kochany Aniołek..tak bardzo za nim tęsknie 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny za godzine jade po test mam nadzieje ze beda dwie kreski. Dzisiaj potwornie boli mnie podbrzusze boje sie ze to nie ciaza tylko jakies zapalenie jajnikow. Nigdy nie bylam w ciazy wiec nie wiem jak to jest. Boli mnie tez krzyża. Czuje sie tak jakbym miala okres :( Dzisiaj z mezem mamy wolne ale nic mu nie mowie zeby sie nie martwil ze mnie boli a po test jade z kolezanka. Jesli chodz o prawko to tez robie tylko musze wykupic 5 godzin i sie zapisac na egzamin praktyczny bo teoretyczny juz za mna . Jak myslicie zrobic go teraz czy wytrzymac do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A ja nadal mam plamienie na tamponie było świeża krew i kolor brązowy a to już 8 dzień.Mierzyłam dzisiaj temp i jest 36,8.Dostałam na badanie tsh.Mogła byc dac więcej ale tak rząd zrobił że tylko moga co mają na liście.Dół nadal boli ciągnie.A jeśli chodzi o pogodę to rano było - 11 a teraz -7 więc niejest źle.Niedługo odbieram wyniki usg i cytologii.Wie może ktoś z was co to jest II faza lutealna coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna, a juz Ci się spóźnia @ ? Jak tak to możesz zrobic dzisiaj, a jeśli nie to ja bym poczekała do jutra, to jednak najlepiej z rana robic. Trzymam kciuki :) Monisia - nie można się załamywac, bo to jeszcze gorzej robi... Wiem, że jest Ci ciężko. Każda z nas tutaj z pewnością miała chwile słabości i załamania, ale musisz wierzyc że los to wszystko wynagrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride masz racje dzisiaj kupie test dopiero wieczorem bo auto kolezance nie odpalilo wiec juz wytrzymam do rana. Tak sie boje ze szok. Okres mam dostac 9 wiec jeszcze dwa dni. Moze ten cykl mam jakis dziwny dlatego sie tak czuje albo jakies chorobsko mnie dopadlo ale w glebi serca mam nadzieje ze sie udalo Sabrinka i jak tam prawko bo caly czas trzymam kciuki? No i najwazniejsze to kiedy wyniki beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe zuzannnaaa a twój skończył w Tobie ?? My w sumie to się nie staramy- tylko ja mam nadzieje, bo w moim otoczeniu kilka dziewczyn "wpadło" przy stosunku przerywanym- w sumie sama nie wiem czy chce czy nie- na wiosne czeka mnie remont i chciałabym jeszcze funkcjonować- wynosić, pomagać, sprzątać itp a w ciąży to już nie bardzo.. Mam nadzieje, że takie podejście mi pomoże- w końcu tak czy siak poradze sobie w każdej sytuacji :) Moja kuzynka starała się o dziecko 7 lat- badania, szpitale, depresja.. aż w koncu zaczeli chodzić do takiego znachora-robił im masaże, jakieś terapie- i udało się !! nie mogli w to uwierzyć ale sami mówili, że on ich bardzo odprężał i trochę odpuścili i dopiero wtedy się udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! :D Staraczka Monisia- oj nieladnie nieladnie! Czemu tak brzydko myslisz? Juz sie poddajesz? No przestan! Damy rade! Niedlugo bedziemy pisac o swoich objawach itd. :) Ja jak wczesniej ( staram sie juz 1,5 roku) bylam zawiedziona staraniami tez wszystko rzucalam fora itd. i relaksowalam sie czytaniem jakiejs ciekawej ksiazki? Moze ci sie uda?:) A tu jeszcze jedna mala ciekawostka- same dzis tak jakos wpadaja :D http://www.we-dwoje.pl/seks-pozycje;aby;zajsc;w;ciaze,artykul,25834.html Mam nadziej ze sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test znowu nawalił, testy z apteki i nawalają beta wyszła poniżej 100 brak ciąży. Brak okresu nadal żadnych plamień;/ Piersi mi tak urosły jak nigdy i kłuje mnie jajnik.. nic walczymy dalej. A prawko oblałam po 20 minutach na mieście oblałam nie zatrzymałam się "do końca" na zielonej strzałce. Zaliczyłam testy pojechałam na łuk super aaa tam trudno jak na 1 raz to i tak dobrze. Ale termin następny 26 marzec masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×