Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO KropelkaRosy27....... 26......... 2........ok 28.02 ....... Pysiuleczka8...........24..........1.........8.02. ........Śląskie...... monika942......25......36............ nieregularne.....Wielkopolska Osa1985...............27......16............24-26.01.. . ...Szwecja staraczka monisia.....23......9............01.03........pokarpacie Sabrina79127...........25......1 ..............07.02.......śląsk **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dopiero w tym 4tym cyklu brałam wiesiołek i właśnie w tym cyklu zaszłam, więc może coś w tym jest ?? :) W każdym razie polecam. :) Co do gina to postanowiłam już poczekac, w międzyczasie zrobię sobie morfologię i mocz i pójdę juz z tymi wynikami do gina. Nie mam żadnych plamień, czuję się ok więc może nie warto się spieszyc, tym bardziej że to będzie 7 tydzien wiec myśle ze tak w sam raz bo juz mi coś konkretnego powie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam:) NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sabrina79127...........25......1 ..............07.02.......śląsk Pysiuleczka8...........24.........1...........08.02...... KropelkaRosy27....... 26......... 2........ok 28.02 ....... monika942......25......36............ nieregularne.....Wielkopolska Osa1985...............27......16............???????.. . ...Szwecja staraczka monisia.....23......9............01.03........pokarpacie **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że ten gin Ci zleci całą listę badań od cytomegali, taksoplazmowe, tsh itd :) No i oczywiście bete. Jeśli Cie brzuch pobolewa to normalna rzecz także się nie martw :) jejku ale Ci zazdroszczę :) trzymam Kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tsh itd tez chcialam sobie juz teraz w międzyczasie zrobic, czytalam ze to b. ważne w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poczekała z badaniami, aż lekarz zleci po co dwa razy chodzić i badania robić:) Łykaj kwas foliowy i czekaj spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że trochę panikuje i pewnie wam smęce tutaj, ale to pierwsza ciaza i nie wiadomo czego sie spodziewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mnie już mniej brzuch boli.Dzisiaj 4 dzień @.Za dwa dni będę mierzyc temp.Będzie to 6 dzień jeszcze będzie plamienie.Myślę nad tym wiesiółkiem czy mogę sama brac jak mam nieregularne czy się lepiej zapytac ginekologa. Co do samopoczucia to jestem jakaś senna (niewyspana). Mały obudził przed 2 w nocy to jest dziecko mojego brata żeby nikt nie pomyślał że moje.No i troszkę mdli.Co do pogody to jest teraz -12 słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
starczka monisia ten wiesiółek to jest na receptę czy bez.To są w tabletkach czy do picia.I od kiedy brac?Bo jeszcze ani razu tego nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc! NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO KropelkaRosy27....... 26......... 2........ok 28.02 ....... Pysiuleczka8...........24.........1...........?? ??...... monika942......25......36............ nieregularne.....Wielkopolska Osa1985...............27......17............28.02.. . ...Szwecja staraczka monisia.....23......9............01.03........pokarpacie **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......??????? KropelkaRosy27/ w tabelce idziemy *łeb w łeb* / oj bedzie sie dzialo na koniec lutego nie? hhehehe Piesio w domu.... wlasnie spadl mu opatrunek i musialam ubrac mu kolnierz. Psiunka wielce niezadowolona. Tez mamy swoj domek i ogrod moze bysmy mieli i 2 psa ale jest problem z wyjazdami do PL no i gdzie potem je miec? Borntoride kazda z nas by opisywala wszystkie swoje objawy i niepokoje mam nadzieje ze niedlugo wszystkie bedziemy o tym pisac nie? Pozdrawiam! Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sabrina79127...........25......1 ..............07.02.......śląsk Pysiuleczka8...........24.........1...........08.02...... KropelkaRosy27....... 26......... 2........ok 28.02 ....... monika942......25......36.......................?????.....Wielkopolska Osa1985...............27......16............28.02.. . ...Szwecja staraczka monisia.....23......9............01.03........pokarpacie **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......??????? kochane kopiujcie zawsze ostatnia tabelkę bo ta jest aktualna:) monis bez recepty jest w płynie i tabletki:)ma dodatkowe kawsy omega no i jest tez wyciag z nasion lnu:)one tez sa na sluz:) tabletki moim zdaniem lepsze:)najlepiej kup sobie Oeparol feminaod 1 dnia cyklu do owu:)potem wywołuje skurcze i moze dojśc do poronienia jakbędzie ciaża....a ty jak nie wiesz kiedy owu to jak będziesz mierzyc temp to bierz do skoku:)ja tak boire:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis bez recepty jest w płynie i tabletki:)tabletki moim zdaniem lepsze najlepiej kup sobie Oeparol femina:)ma dodatkowe kwasy omega no i jest tez wyciag z nasion lnu one tez sa na sluz:)bierze sie od od 1 dnia cyklu do owu potem wywołuje skurcze i moze dojśc do poronienia jak będzie ciaża....a ty jak nie wiesz kiedy owu to jak będziesz mierzyc temp to bierz do skoku ja tak biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam tylko do 10 dnia cyklu choc owulacje mialam pozniej, ale lepiej skonczyc brac wczesniej niz za pozno odstawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dniu owu napewno nie będzie za późno:)do poronien zazwyczaj dochodzi po zagnizdżeniu zarodka...a to ma miejsce jakies 7 dni po jajeczkowaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Aha to brac Opearol femina od 1 dnia do 10 i przerwa.Ile dni przerwy do samej @ czy tylko do owulacji a po już brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To może ten wiesiółek będzie lepszy.A ten kwas foliowy przed zajściem w ciążę jak długo się bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem. Ja brałam do 10 bo nie wiedziałam dokładnie kiedy będę miec owu bo nie mierzyłam temp. ale jak widac i tak zadziałał, chociaz może to przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To najlepiej do ilu dni brac ten opearol femina? Bo jakbym zaszła bym nie chciała przez ten lek poronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być moze:)ale moim zdaniem rzadko się zdarza żeby owu była przed 12dc...trzeba by mniec cykle któtsze niż 25 dni...a to raczej się rzadko zdarza;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja mam różnie.Przy tabletkach triquilar miałam regularne a teraz mam różnie.Przeważnie powyżej 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to monia ty to mozesz spokojnie nawet do 16 dc brac oeparol:)bo jak masz @ co 30 i wiecej dni to przed 17 dniem owu raczej nie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawe sluzu płodnego slyszalam ze pomaga siemię lniane- ponoc działa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×