Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

A u mnie dzis na obiadek zurek i kotlety mielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zamówiłam testy owulacyjne z Allegro (nie będę wydawać kasy, bo zbędnej nie posiadam ;) ) i zobaczymy czy w tym cyklu wyskoczą 2 kreski. Słuchajcie, a może któraś z Was się zna - jeśli wychodzą dwie kreski, oznacza, że jest blisko do owulacji. Ale czy pęcherzyk może nie pęknąć mimo tych dwóch kresek na teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa wydaje mi sie zę nie....bo jak mi gin tłumaczył..pęcherzyk peka przy 20-23mm a powyżej 25 mm jest juz przerośniety i cykl bezowulacyjny...ale test owu wykrywa hormon dzieki któremu właśnie pęcherzyk pęka...a jak tego hormonu nie ma tyle to i test raczej będzie negatywny...bo jak wiesz pozytywny jest wtedy gdy obydwie kreski są tak samo czerwone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam raz na tych testach ze kreska musi byc tak samo mocna albo i mocniejsza od testowej ,wtedy jest on pozytywny. Jasniejsza to wynik negatywny bo kazda z nas ma jakis poziom Lh przez caly cykl i test go wykrywa. ubieram sie zaraz i ide po test. pierdziele nie bede sie zadreczac do jutra rana. jesli jestem to wyjdzie bo to juz 3 dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, też trzymam kciuki. Ja wiem jak działają testy, nie wiem tylko czy np mogą wykryć prawdopodobny termin owulacji, a pęcherzyk może nie pęknąć mimo dwóch wyraźnych kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka i ja trzymam kciuki, daj znać jaki wynik :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ,dam znac jak tylko zrobie(jakos za godzine,dwie ,bo musze cos jeszce po drodze zalatwic) ja za Was wszystkie trzymam caly czas kciuki zebyscie zostaly Mamusiami:) mozecie wierzyc lub nie..ale jak sie pomodlilam przed snem o dzidziusia to nietylko dla siebie ale dla Was tez:))) buzki jak to wspaniale miec wsparcie,wiedziec ze Ktos...hmm wiele Ktosiów,a wlasciwie Ktosiek rozumie co sie czuje,ze nie jest sie samemu w tym smutku ,leku obawach i nadzieji..nikt nie wysmieje gdy 5 mies pod rzad sieje sie histerie ze cycki bola a okres sie spoznia AZ jeden dzien.. Szkoda tylko ze kazda z Nas musi to przechodzic..szkoda ze nie poznalysmy sie w innych,przyjemniejszych okolicznosciach..ale ponoc wspieranie sie w bolu laczy ludzi bardziej niz w radosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dopisuję się :) NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków malinowa 1986........26..........11...............13.03..........W-wa **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratownicza ja tez się cieszę że tutaj jestem z wami, że do siebie piszemy, że sie wspieramy, bo nasi mężowie/partnerzy tego nie rozumieją, a my wszystkie przez to samo przechodzimy. I wierzę, ze wszystkie zostaniemy wspaniałymi mamuśkami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bo prawda jest taka, że nas kobiet mężczyźni w tej sferze nigdy nie będą do końca rozumieć. Oni owszem chcą mieć dziecko (jedni bardziej, inni mniej), ale nie mają instynktu macierzyńskiego i tej wielkiej potrzeby posiadania dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków malinowa 1986........26..........11...............13.03..........W-wa NINA86 .................26..........25...............05.03..........Szkocja **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wklejam uporządkowaną chronologicznie tabelkę :) NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie NINA86 .................26..........25...............05.03......... .Szkocja Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11...............13.03..........W-wa monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cześc Dziewczyny.Ja narazie nie wspisuję w tabelce @ niewiem kiedy teraz będzie.Dzisiaj znów kłótnia bo mama uszykowała kaszkę i niechciał jeśc się zdenerowała mówi spróbujcie sami jemu dac że ma dośc że zaraz sobie pójdzie potem się czegoś innego przyczepiła o kubki poszła do kuchni wraca i znów darcie mówi do małego a ty spac bo ci zaraz przypiernicze.Z tatą poszliśmy do drugiego pokoju z małym a mama odkurzała.I za chwilę pretensja dlaczego nikt się nie odzywa.A jak już usnął to przeprosiła tatę i mnie.Przepraszam że to napisałam ale musiałam się wyżalic.Temp dzisiaj zmierzyłam po 2 min zaczeło pikac 36,7 za kolejne 3 minuty 36,8 i na tym staneło.I teraz niewiem jaka temp jest wiarygodna czy ta 36,7 czy 36,8.Za godzinę lub dwie przyjedzie siostra z dzieciaczkami więc jak już to będę wieczorem będzie pewnie dużo czytania.A i waga spada 68,8 widac brzuszki i jedzenie które teraz jem pomaga.I od 4 dnio zgaga ratowniczka_medyczna,doremi-ka Skąd jesteście. KropelkaRosy27.Przesyłam ci 4 linki na temat duphastonu mam nadzieję że pomoże. http://www.ilekarze.pl/leki/D/duphaston/ http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=755 http://www.doz.pl/leki/p2481-Duphaston http://wiki.28dni.pl/abc_progesteronu_i_duphastonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po ptakach niestety @ przyszla :((((((((((((((((( Dziewczyny trzymam kciuki i wiem ze juz niedlugo zobaczycie 2 kreski. Teraz to juz nawet nie mam co pisac tutaj bo tak jak pisalam od tego mies zaczniemy sie zabezpieczac zebym sie juz nie wkrecala. Nie mam ochoty nawet juz z M o tym rozmawiac. Pozostalo mi tylko zajac sie praca i tyle. Jeszcze raz trzymam kciuki i napewno bede was czytala. Powodzenia :(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie NINA86 .................26..........25...............05.03......... .Szkocja Doremi-ka..............24...........3................06.03..........Kraków Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11...............13.03..........W-wa monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Przede wszystkim witam nowe staraczki 🌼 Wczoraj juz nie dałam rady zaglądnąc, byli u nas znajomi a potem od razu poszłam spac. Teraz tez nie czuje sie najlepiej... "Przelecialam" po łebkach co napisałyści. Lilu robiłaś teścik ? Bo nie wiem czy cos przeoczylam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born robiłąm test, wyszedł negatywny :( Okresu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu - zmierz jutro rano temperaturę, jeśli nie spadnie zrób test. Kiedy miałaś dostać @? Dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - tak @ powinnam mieć dziś, zero objawów, a zawsze przed @ byłam nie do wytrzymania, jak burza gradowa, i czekolady zawsze mi się chciało, a teraz nic (?) boli mnie podbrzusze jak na @, z rana miałam wręcz śladowe ilości brązowego śluzu, normalnie kropelkę, czytałam, że jak zarodek się zagnieżdża to właśnie może takie coś występować. Już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Temperaturę mierzę od czw i zawsze mam 37 lub 37,2 st. Teraz to nawet 3x dziennie mierzę, i ciągle to samo, bez zmian (tylko, że ja pod pachą mierzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, z tym, że chyba na zagnieżdżanie to troszkę za późno. Trzeba poczekać do jutra, jak nic się nie rozkręci to baaaaardzo dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa no właśnie czytałam, że 4 tydzień ciąży to zagnieżdżanie zarodka, a u mnie dziś jest niby 4 tydz (od ost @) Dlatego często plamienie implantacyjne jest mylone z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to ja już nie wiem, jak widze ile kobiet tyle różnych ciąż :) Książkowo zarodek zagnieżdża się 7-10 dni, więc teoretycznie plamienia implantacyjne powinny występować kilka dni przed terminem spodziewanej @. Ale właśnie doczytałam, że może się zagnieżdżać i 3 tyg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4. tydzień ciąży Zarodek i otaczająca go tkanka są przezroczyste i przypominają szarawą galaretkę. To blastocysta. Tworzy go zbita masa komórek, które "zapadają się do środka". Blastocysta wbija się w błonę śluzową przedniej lub tylnej ściany trzonu macicy i zagnieżdża w niej - fachowo ten proces nazywa się implantacją. Powstaje zarodek (a za kilka tygodni płód), worek owodniowy i woreczek żółtkowy, którego zadaniem jest dostarczanie dziecku pokarmu, zanim nie wykształci się łożysko. W obrębie zarodka formują się trzy tzw. listki zarodkowe, z których wykształcą się: układ nerwowy wraz z mózgiem i skórą, z drugiego układ pokarmowy, wątroba, trzustka i tarczyca, z trzeciego szkielet, większość mięśni, układ krwionośny oraz moczowo-płciowy i tkanka łączna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka Monisia czy jedna kreska spadek o czym może świadczyc jest dzisiaj 22 dzień cyklu. Odebrałam dzisiaj tsh norma jest od 0,4 do 4,0 a mam 2,62 Czy miał ktoś z was zgagę?Czy leczeliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - mi wszystkie kalendarze ciąży pokazują, że jeśli jestem oczywiście to w 4 tyg ciąży, doczytałam też że te plamienie implantacyjne mogą pojawiać się w terminie pojawienia się @ Według tego co napisałaś, że 4 tydz, to ten tydzień przed @, to ja powinnam już być w 5, a to jest niemożliwe, bo 4 tyg temu miałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×