Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

ja wg bmi mam niedowagę, niestety nic na to nie poradze, bo ciążko jest mi przytyć, mimo, iż jem przed snem, często tłuste potrawy lub smażone. Generalnie staram się zdrowo odżywiać, jem dużo owoców, warzyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - napisz mi czy miałaś jakieś przeczucia w tym ostatnim cyklu że to właśnie teraz nastąpiło :)? Czy do @ coś czułaś - np. czułaś się tam mokro, czy miałaś bóle brzucha itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz ile możesz- ja za pierwszym razem nie zrobiłam wszystkiego bo nie miałam siły ale potem już było lepiej.. Ja uważam że podczas starań można robić wszystko- ja ćwiczę, trochę się odchodzam (co nie znaczy, że głodze ale patrzę, żeby produkty były zdrowe, pełne witamin ) jem lepiej niż na codzień- a ćwiczenia nie prowadzą do bezpłodności.. rób brzuchy i nie martw się o nic- od ćwiczeń nie boli tak brzuch podczas okresu i porób będzie łatwiejszy- oczywiście jak już będziesz w ciąży to sobie odpuść brzuszki.. ale o formę można dbać przez 9 miesięcy.. jest na internecie dużo ćwiczeń dla cieżarnych Myślę, że to może być owluacja albo ten najlepszy okres- kochaj się jak tylko możesz.. Lilu24 mi też się wydaje, że mozesz być :) chodz może od tego wkręcania coś się przesuneło- ale życzę 2 kreski :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz ile możesz- ja za pierwszym razem nie zrobiłam wszystkiego bo nie miałam siły ale potem już było lepiej.. Ja uważam że podczas starań można robić wszystko- ja ćwiczę, trochę się odchodzam (co nie znaczy, że głodze ale patrzę, żeby produkty były zdrowe, pełne witamin ) jem lepiej niż na codzień- a ćwiczenia nie prowadzą do bezpłodności.. rób brzuchy i nie martw się o nic- od ćwiczeń nie boli tak brzuch podczas okresu i porób będzie łatwiejszy- oczywiście jak już będziesz w ciąży to sobie odpuść brzuszki.. ale o formę można dbać przez 9 miesięcy.. jest na internecie dużo ćwiczeń dla cieżarnych Myślę, że to może być owluacja albo ten najlepszy okres- kochaj się jak tylko możesz.. Lilu24 mi też się wydaje, że mozesz być :) chodz może od tego wkręcania coś się przesuneło- ale życzę 2 kreski :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 A ile masz wzrostu i ważysz? staraczka monisia patrzyłam na ta stronę i tam nie można wpisac z przecinkiem.A mam 69,6.Patrzyłam na tą stronę wpisałam z przecinkiem ale i tak skasowało zamiast 69,6 to pokazało 69. http://kobieta.wp.pl/kalkulatorbmi.html?ticaid=1df45 I tak wzrost 168 jak wpisałam 69 bmi mam 24,4 waga w normie a jak waga 70 bmi 24,8 pisze waga w normie. ŻonaĄcka to znaczy że brzuszki mogę robic i z płodnością nic się nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też mam bmi w normie:)22.8 przy wadze 62kg i wzroscie ok 165:)monika ćwiczenia spokojnie sobie rób nic nie zaszkodzą:)jedz wiecej witaminek:)to napewno nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde... Ale Wam zazdroszczę takiej wagi :)... To ja w takim razie nie przyznaję się ile ważę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka, na początku miałam mokro. ;) Tak ogólnie czułam że coś się święci bo jakoś tak inaczej było niż normalnie przed @. ;) Ja ważę 62 kg ale jestem wysoka mam 174 cm wzrostu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 no to faktycznie ważysz mało.Chciałam byc miec twoją tendencję do szybkiego spalania.Jeśc wszystko i się wagą nie przejmowac.Chcesz trochę mojej wagi z chęcią bym dała gdyby była możliwośc. pusiuleczka8 aż tak źle? Ja teraz jem czekoladę łaciatą biało brązowa (alpini).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika z chęcią wezmę, chciałabym przytyć tak z 3kg, ale moja waga ani drgnie. Cieszę się, że mogę jeść dosłownie wszystko, a tego po mnie nie widać. Tłuszczyk mi się nie odkłada, brzuszek mam fajny płaski, ale troszkę jak bym przytyła to byłoby lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, walę prosto z mostu, przy wzroście 170 cm ważę 75 kg, choć wiele osób mi mówi że nie widać po mnie tej wagi. Mam szczupłą talię (nie mam nawet boczków), ale za to mam pełne biodra i pośladki (co bardzo jara mojego męża na szczęście :P, a było to moim największym kompleksem :( że byłam pewna że przez to chłopa nie znajdę hahaha :D). Nogi mam w sumie normalne. I tak żeby nie było, wstyd mi za tą wagę :) Dzięki Born za odpowiedź, jejuś jak ja się boję... Czy nam się uda... Eh, nie smęcę już. Miałaś też takie odczucia? Bo wczoraj miałam zupełnego lajta. A dzisiaj jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka weź daj spokój, przynajmniej wyglądasz jak zdrowa kobieta, nie to co ja, same kości i skóra :) Aczkolwiek mój mąż też nie narzeka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka, przynajmniej masz seksowną figurę, facetów kręca takie kształty. Nie masz się czego wstydzic. :) Kochana ja też miałam niby lajta a jak robiłam test to mi się łapki trzęsły :D i do tego byłam pewna że pewnie znowu jedna krecha, chciałam miec to za sobą. A tu niespodzianka była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born ale Ty mnie korcisz, żeby ten test wcześniej zrobić, np. po południu. Tylko czy wyjdzie... Masakra, jak ja nienawidzę czekać :(:(:( Wiecie co boli mnie tak jakby wejście do pochwy (?) Nie wiem, czy to szyjka macicy? Born też tak miałaś? Piersi mnie bolą, że muszę w staniku chodzić, bo normalnie wyprostować się nie mogę, a teram temperaturę mierzyłam, nadal 37,1 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam takie delikatne kłucia w podbrzuszu też w okolicach @ czasem nawet mocniej zabolało, ale później przeszło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu - jeszcze mnie nie widziałaś :P. Czy wyglądam jak zdrowa kobieta? Nie wiem :). Musiałabyś zobaczyć hihi. Kurczę kochana, jak ja się nie mogę doczekać Twojego wyniku :). 🌼 Born - czekam na Twoją odp 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 gdzieś czytałam jak dziewczyna się wypowiadała nie pamiętam teraz gdzie też bez stanika niemogła nosic bo piersi bolały wejście do pochwy i była w ciąży.Mam przeczucie że będziesz nastepna po Borntoride. A rano przed wstaniem z łóżka mierzyłaś?Jaką miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj liliu zrób teraz po co masz się stresować, przecież test powinno się robić w dniu planowanej @ jak nie przyjdzie i dziś jest ten dzień- jak nie wyjdzie i okres się nie pojawi to zrobisz pod koniec tygodnia.. wiem, że niby z porannego moczu itd.. ale co tam.. zrób po co się nakręcać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj liliu zrób teraz po co masz się stresować, przecież test powinno się robić w dniu planowanej @ jak nie przyjdzie i dziś jest ten dzień- jak nie wyjdzie i okres się nie pojawi to zrobisz pod koniec tygodnia.. wiem, że niby z porannego moczu itd.. ale co tam.. zrób po co się nakręcać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki hehe :* 🌼 Born, a dzień czy 2 dni po współżyciu miałaś jakieś stresy z myśleniem czy wyjdzie tym razem? Jeszcze odpowiedz mi na to pytanie, i już nie wiercę Ci dziury w brzuchu hihi :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika codziennie rano mierzę i też 37. Staram się mierzyć 3-4 razy dziennie o różnych porach - od czwartku zawsze to samo 37 st. Widok temperatury jakoś mnie uspokaja :) pysiuleczka mi się wydaje że za wcześnie na jakiekolwiek objawy, skoro wczoraj były przytulaski :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka myślenie napewno jest czy będzie czy nie, ale nie nakręcaj się, spokojnie. Kwas foliowy bierzesz? ŻonaĄcka zrobię popołudniu, muszę lecieć do apteki po zapas testów, bo w sobotę zużyłam ostatni jaki miałam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka, chyba nie. Tak wcześnie nie myślałam o tym i starałam się nie nakręcac. Nie myśl Kochana o tym, spokojnie poczekaj na @ chociaż i tak mam nadzieję że tym razem nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu - biorę kwas foliowy codziennie :). Mierzyłam dzisiaj temperaturę w pochwie i miałam o dziwo 37,6 stopni. Więc ciekawe czy się długo utrzyma... I nie chodzi o to że nakręcam się, tylko że dzisiaj mnie ogarnął stres. No, po prostu boję się, bo wiem że na objawy za wczas :P. I boję się że tym stresem schrzanię wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×