Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

kochane powiem Wam że pred @ nie ma się co nakręcać i szukać objawów...:)widzę po sobie:)w tym cyklu nie było sytarań a piersi bola praktycznie od owu...brzuch też:(a do małpy jeszcze mam 7 dni...takze dziewczynki wrzucamy na luz:)i nie myślimy o objawach:)cieszmy sie życiem:)mamy je tylko jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. u mnie wiucha na całego:( Dzis u mnie temp spadła z 36,6 na 36,4 i co to może znaczyć. Dziś chyba już dorwę mojego męża hhihi :) Może to owulacja już nie długo, testy nic na razie nie pokazują. śluzu płodnego brak. Muszę coś wymyślić fajnego na owu, bo już wino i kolacyjki mi się znudziły. Może macie jakieś pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina - przed owu temp spada, więc najprawdopodobniej to jest przyczyną :) Który dzień cyklu masz aktualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rację Staraczko trzeba cieszyc sie z tego co sie ma i z nim się to dzieli, a co ma być to będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina - jeśli nie masz mega kompleksów, to możesz np kupić jakąś seksowną bieliznę i zrobić mężowi striptiz :D Fajna zabawa dla obojga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchhh a ja sie na tego mego kochasia właśnie rozzłościłam. Jakoś nie zauważył ze ma telefon rozładowany, dzowni to mu zrywa połączenie po trzech razach przestałam odbierac! wrrrrr Chyba jednak mi si @ zbliża, bo dziś warczę na swiat./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 13 dc (30 dni cykle) jeszcze bez przytulanek. Dziś zaczynam. z tym striptizem to fajne hihi tylko czy się odważę, a kompleksów nie mam bo to w koncu mój mąż i on i tak już wszystko widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu coś do łba strzeliło i On by chciał teraz codziennie.. A dzisiaj mam dopiero 8 dc. Musze Go jakoś powstrzymać, bo w życiu nie naprodukuje żołnierzy w takim tempie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina - z Twojego opisu wynika że owu się zbliża, rób dalej testy i czekaj na dwie kreseczki :). Nie martw się że nie będzie owu, bo ja tak samo miałam, aż w końcu pojawiły się :). Lilu - ja nie otworzę raczej okna bo siedzę przy oknie, i szybko zamarznę. A zawsze jestem zmarźluchem :/. Muszę wytrzymać po prostu. Kurczę zawsze byłaś chudzielcem powiadasz :), ja miałam odwrotną sytuację :P. Teraz to myślę że ze mną jest w miarę po dietach :P, jak i Ty wróciłaś do "normalności" :P Staraczka Monisia - masz świętą rację, już wczoraj miałam ten wątek poruszyć. Wolę z Wami pogadać o dupie marynie, niż o objawach :). Miejmy takie podejście, bo tak to niepotrzebnie się nakręcamy. Jest Wam zimno może? Mi jest okropnie zimno, że aż mnie trzepie :(. I mam lekki katar. Kaloryfery na full rozkręcone są w pokoju, a ja w kurtce siedzę. Brrr. I nie czuję że bierze mnie grypa czy coś, ale trzepie mnie z zimna i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pysiulenka Ja właśnie odkręciłam kaloryfer, który notabene przez ostatnie dwa tygodnei miałam zakręcony. zimno, piję ciepłą herbatkę i marzę o ciepłym łóżeczku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj sublima jak ja o tym marzę :(. Ale coś czuję że najwcześniej pójdę spać o 23:00. W pracy do 16:30, potem do mamy, później po męża i na zakupy jeszcze pojedziemy. Sublima a tak w ogóle nie miałam jeszcze okazji z Tobą popisać :). Ostatnio jest nas tak dużo, że nie nadążam :). Napisz coś o sobie, od kiedy starasz się, i teraz w jakiej jesteś sytuacji? Przed @, czy owu się zbliża :). Przesyłam całuski :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina - powiem Ci że to bardzo dobry pomysł ze striptizem :). Załóż jakąś seksowną bieliznę i szpileczki, a narzuć szlafrok na siebie (tzn żeby tej bielizny nie było widać), i zrób mu niespodziankę, zrzuć ten szlafrok z siebie i włącz jakąś muzykę "z pazurem" i zatańcz tak przed mężem. Kręć bioderkami i tyłeczkiem, po prostu kuś go - sama będziesz wtedy wiedzieć co robić, wzbudź w nim pożądanie, i rzuci się na Ciebie jak lew!!! :D I na pewno będzie piękny wieczór :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pysiuleczka Miło mi że dołączyłam do Waszego grona. W kupie raźniej i może dwie krechy na teście są zaraźliwe:-)) Staranka w sumie zaczęliśmy oc momentu, od kiedy jestem z moim księciuniem:-). Jak widać z miernym skutkiem. W międzyczasie ja miałam zawirowania i mega stres, co spowodowało rozwalenie organizmu i teraz jestem kolejny cykl na Duphastonie. Mój książę nei lepiej, miał wypadek i jest po resekcji nerki, ale już z rewelacyjnymi wręcz wynikami. Regeneruje się facet błyskawicznie. We wtorek skończyłam brak tabsy i czekam na @ i niestety biorąc pod uwagę moje dzisiejsze warczenieto chyba sie zbliża. :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima a kiedy @ się spodziewasz? Jakie tabsy brałaś? A co do Twojego księcia, to dobrze że już dochodzi do siebie, to jest najważniejsze :):*. U mnie 2 cykl starań i też z miernym skutkiem, ale to dopiero początek :D. Tak, zdaję sobie z tego sprawę, że poczekam ho ho jeszcze trochę na cud :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Duphaston (progesteron) na wyregulowanie cyklu. Kiesy sie spodziewaM/ dobre pytanie. ostatnio dostałam 5 dni po skończeniu więc..... czekam. A co do mojego księcia... niby dochodzi ale wciąż nie jest idealnie . Warzy mniej ode mnie!!!!!! przy 186 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym ja też miałam taki moment w życiu że w sumie ważyłam tyle samo co mój. A między nami jest 13 cm różnicy we wzroście. To boli, wiem doskonale. Ale potem schudłam. A Twój musi po prostu nabrać sił, odżywiać się dobrze i wtedy wszystko powróci do normalności :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to wciąż się o niego boję, narzeka ze go boli szef. Miał 20 szwów założonych, cały brzuszek miał rozcięty:-( Pewnie trochę czasu minie zanim dojdzie kompletnie do siebie, chociaż nigdy nie należął do szczególnie grubych. W ubiegłym roku ważył 56 kilo o zgrozo. ciężko mu przytyć a wierzcie mi staram sie jak mogę. Mam jednak nadzieję, ze będzie dobrze. W sumei to też dopiero od nowego roku wzielismy się porządnie do roboty. wczesniej to były hihi próbne podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcyznki, ja tak na chwilke bo pisze z pracy :) Nie nie testowałam jeszcze, po pracy pojde do apteki i kupie test. @ dalej nie ma... coraz większą mam nadzieję, odezwę się później, milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj :/. Szwy zawsze bolą, grunt żeby nie doszło do zakażenia. Ja miałam na brzuchu trzy malutkie szwy założone i też czułam dyskomfort, to więc u Twojego to nie wątpię, że go bolą. A jeśli będzie mieć problemy z wagą, to może lepiej jakby poszedł do dietetyka, żeby ułożył dla niego dietę, tak aby odzyskiwał siły. Jednak jak chodzi teraz na jakieś kontrole do właściwego lekarza, to też może go o to zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za pomysły. Poradźcie mi czy już dziś zacząć się starać czy poczekać na kreskę na pozytywny wynik testu owu?? Czy dziś szalony wieczór z striptizem czy poczekać na wynik testu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka kochana jeśli masz ochotę na seksik, to zrób to dzisiaj, kochajcie się dla przyjemności, zapomnij o testach, wtedy szybciej zaciążysz niż Ci się wydaje :) Sasia - trzymam kciuki za II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka mam nadzieję.A lekarz rodzinny też może dac na prolaktynę czy tylko ginekolog.A znasz się na cieśninach.Czuję się parę dni słabo,zawroty głowy i za rana niedobrze.Dzisiaj cieśnienie miałam 163 na 32 puls 75 i zygzak.Teraz leżę.Coś nie możesz spac.Ja śpię ale mało. sublima tylko troszkę mniej ważysz ode mnie.Chciałam by miec teraz 65. malinowa1986 a u mnie jak narazie teraz świeci słońce.Widzę powoli idą czarne chwmury chyba będzie też padał u mnie deszcz.Mój też przed. Ja teraz leżę spac się chce i słabo.Normalnie się ziewa.Temp dzisiaj 36,6 za 2 min 36,8 niewiem która temp jest wiarygodna.Ja też czuję że @ się zbliża. Przed @ jestem drażliwa,dół brzucha boli ciągnie,jestem senna,mdli i chęc na słodkie a za chwilę kwaśne i jak długo nie ma to osłabienie. Teraz jak narazie dół brzucha boli,wczoraj byłam na wieczór drażliwa,rano mdliło i sennośc.Chyba zaraz usnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny to pierwszy cykl dlatego tym większe moje zdziwienie i naprawde nie wiązałam żadnych nadziei, tym bardziej ze nie przytulaliśmy się w owulacje tylko 2, 3 dni wcześniej po rpostu taki sponatn, niby staranka już ale nie tak ze musi być teraz w tym miesiącu. Zdecydowalismy się ze już chcemy i zaczynamy bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi powiedzieć Sabrina, ale spróbuj, bo masz ochotę po prostu :). Nie zrobisz tego z przymusu. Ten spadek temperatury dużo mówi za siebie. Więc zatańcz pięknie dla męża dzisiaj :). Ja też mam ochotę na sexik dzisiaj :). Ale wiem że nie będziemy mieć czasu na to. Jedynie co to jutro.. :P Sam mąż mi mówił że ma chętkę na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, temp mierz rano przed wstaniem z łóżka, codziennie o tej samej porze. Wtedy będziesz mieć wiarygodny wynik. Nie musisz mierzyć jej kilkakrotnie w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa1986 Mierzyłam przed wstaniem z łóżka i było 36,7 zaczeło pikac po 2 minutach 36,8.Teraz niewiem czy mam patrzec na tą 1 temp czy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszły mi wczoraj testy z allegro. 24 h od zamówienia już je miała u siebie. Poczta Polska działa błyskawicznie, szczególnie, że były wysłane listem zwykłym prio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ja się rozleniwiłam. mierzyłam tempkę 1,5 tygodnia w międzyczasie przesiębiona byłam, zrezygnowałam jak mi poszła w dół z 37 na 36,4. a to był 23 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×