Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Oj chyba wszystkie Panie śpią jeszcze:-)) Zazdraszczam. Ja jutro sobie odbiję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I ja jestem.Ja już dawno nie śpię. Ja nie piję wogóle kawy,nawet capocico.U mnie pochmurno i wietrznie. Mierzyłam niedawno temp był 36,6 zaczeło pikac 36,7 i dalej pikało 36,8. Osa1985 no praktykę mam od września z małym umiem wszystko tylko jeszcze kąpac nie umiem. malinowa1986 chciałam bym spac tak jak ty.Ja 24 nawet prawie 1 i się męczę żeby usnąc.I tak się ciągnie jak brat wyjechał.Od września.pię 4,5 h.Rano potem głowa boli,niedobrze,zawroty głowy,osłabienie.Zaraz głowa mi pęknie. sublima Trzymam kciuki żebyś zdała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja przy kawce :) pogoda buuuuuu. dziewczyny dziś moja temp podniosła się z 36,4 na 36,5-6 to znaczy, że jakaś kulawa owulacja idzie?? Śluz płodny już jest i chyba dziś zaczniemy starania ( wydaje mi się ze owu przyjdzie w niedziele) Mam taką ochotę juuuuż na mojego M. Czy jak zaczne dziś to te plemniki wyżyją do OWU???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja tez juz na nogach:)od 5...nie chce mi się dziś kompletnie nie chce??aha zna sie moze któraś z Was na exelu??potrzebuje wpisa 4/2 nr ulicy i za nic nie moge dopasować formułe:(cały czas mi wyskakuje 2/1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia ja się nie znam na exelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeej 🌼 Nie było mnie od popołudnia wczoraj tu, a już 3 strony naskrobałyście :). Ja siedzę już w pracy i nareszcie ostatni dzień w pracy :D:D:D. Wczoraj zrobiłam pycha pizzę z mamą, potem obejrzałam Klan (bo Rysiek umarł więc odskocznie oglądam na razie, bo tak to zawsze Pierwszą Miłość oglądam :P), potem po męża do pracy jechałam i na zakupy, masakra pełniutki kosz kupiliśmy, w życiu tak nie poszaleliśmy :D:P. Staraczka Monisia - ja generalnie rozmiar mam 40/42, a z allegro u tego sprzedawcy 38-40, ale najlepiej weź sobie jakąś bluzeczkę i zmierz ile obecnie masz w pasie, pod pachami itd. :) Ratowniczka - jak tam u Ciebie? Dalej @ się spóźnia? A może za bardzo się stresujesz i może się poprzesuwało... Ale wiadomo super by było gdyby tą przyczyną okazał się dzidziuś :) Kropelka - wyniki badań masz dobre z tego co widzę :). Kurcze nieciekawie z tą infekcją pęcherza... Okropne uczucie, ból, straszne to :(. Za każdym razem jak szłam do wc, to jak na skazanie, potem został ból, leżenie w łóżku i wycie z bólu :(. Oby Ci szybko przeszło kochana :*. A co do Twojego męża... Mój też miał taki okres że waliło mu serce szybko, tętno miał wysokie, i bardzo się martwiłam. Zrobił badania krwi, i okazało się że ma cholesterol ma nieco podwyższony :/. Więc wyślij go na badania krwi :* Monika - jak odchudzanko? :) Myślę że z dnia na dzień jest coraz lepiej z wytrzymywaniem :). Sabrina - no fakt... że zasrały te gołębie i trzeba sprzątać. W sumie inaczej to wygląda na drzewku czy krzaczku niż na balkonie :):D. Co tam u Ciebie? Była upojna noc :D? Co u reszty? Born, Malinowa, Lilu, Sublima? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - najedź na tą komórkę co masz tą liczbę -> kliknij prawym przyciskiem myszy -> Formatuj Komórki -> wychodzi Ci w pierwszej kolejności zakładka LICZBY -> i tam gdzie jest opcja KATEGORIA -> znajdź nazwę TEKST (na samym dole jest) i powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje pysiuleczka :)takie proste:)no ale nic człowiek uczy się na błedach:)no Ci powiem że sie wczoraj mierzyłam i załamka totalna...w pasie na wysokosci pępka to ja mam aż 89 cm:(a jeszcze wezme bluzke czy sukienke z szafy i zmierze:)i zobacze czy bedzie mniej wiecej jak te rzeczy na aukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochana, ja jestem, czytam Was na bieżąco, ale nie piszę, bo u mnie zastój. Czekam, aż @ se pójdzie i zaczynam od nowa :( A teraz staram się czymś zająć, żeby nie myśleć, a to sprzątam (ale ile można), czytam (akurat fajny kryminał), a to ćwiczę trochę dla kondycji, i tak leci czas. Postanowiłam, ze odpuszczam z liczeniem, mierzeniem, z seksem na "ten czas", stawiam na spontan, co ma być to będzie. Za Was oczywiście trzymam kciuki, no i wiadomo, że w razie potrzeby lub bez potrzeby się odezwę :) Ratownicza - jak nie masz nadal @ to rób test, matko jaka Ty cierpliwa, ja to bym nie wytrzymała z ciekawości ;) Sasia - masz już @? Może jak nie przyjdzie, to powtórz test za 2-3 dni. Trzymam kciuki Sublima - powodzenia na egzaminach, dasz radę!!! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia. Nie ma za co polecam się na przyszłość :P - najbardziej połapałam tabelkę z Excella jak zaczęłam pracować w tej firmie ;). W szkole i na studiach na odpiernicz nas uczyli tego. Nie przejmuj się pasem bo ja mam bodajże 90-95 cm :P. Ale spokojnie możesz sobie wybrać ciuchy z rozmiaru 38/40. Bo mają zawyżoną rozmiarówkę :). 🌼 Lilu - witaj kochana :P. Cieszę się że zmieniłaś nastawienie. Bo "sztuczny" sex na nic się nie zdaje. Powinniśmy dziewczyny kochać się z przyjemności, czerpać pełnymi garściami tę rozkosz :). Ja dzisiaj mam ochotę na mojego, ale to OCHOTĘ :P, nie przymuszam się :P. Choć już jestem po owu prawie tydzień, ale to i tak na to nie patrzę. Super kochana :):*🌼 Osa co u Ciebie? :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka jeszcze jedno pytanko bo jak podaja rozmiar po pacha to mierzyć nad biustem czy w biusście??no Ci powiem że ja w exelu to umiem tylko to co robie...jakby mi było robić cos nowego to ciężko:(a i tak te wszystkie formuły to mi kierownik robił...i przysłal go towy plik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski... Tak sobie podczytuje co jakiś czas. Siedzę zasypana dokumentami przed jednodniowym urlopem (w poniedziałek). Żyć mi nie dają. U mnie dzisiaj 9dc, więc powoli się przygotowuję do "strzałów" ;) Od jutra zaczynam robić testy, choć powiem Wam, że znów nie czuję, żeby mi się dni płodne zaczynały ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, pod pachą mierzysz tam gdzie jest to wcięcie jak kończy się rękaw, czyli mierzysz od jednej pachy do drugiej pachy i pomnóż przez 2 :). Czyli jeśli podają 40 cm, to mierz od pachy do pachy i pomóż przez 2 to razem daje 80 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa powiem ci ze ja też nigdy nie czuje..tylko w dzień owu mnie strasznie boli brzuch na dole i tak ciagnie..no i jest plamka krwi:)dltego mi łatwo określic kiedy ona była:)i do tego monitoring potwierdził że sie nie myliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka no odchudzanko mało jem cały czas brzuszki robię codziennie.Dzisiaj już zrobiłam 60.Waga 69,3.A jeszcze mama wyliczyła mi dzisiaj jedzenie że za dużo jem. To chyba odwrotnie mama dużo je.Wczoraj zjadłam na śniadanie 1 bułkę potem obiad talerz zupy i na kolację 1 bułka słodyczy zero i to jest dużo? Chciałam coś mamie powiedziec ale wolałam zachowac to dla siebie związane z jedzeniem.Sama dużo je.Jeszcze śniadania nie jadłam. Jak mnie dół brzucha boli.Czuję że @ jest blisko tylko niewiadomo kiedy będzie. Mam nadzieję że faza lutealna już jest.A i zauważyłam że mam już 3 dni sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myślałam i tak mierzyłam:)cała objętosć:)i mi wyszło 57 cm:)no to 60 mozna liczyć:)to kochana nie bedą zbyt luźne na 80??bo tam zwykle takie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja ciebie nie rozumiem, Ty się boisz mamy czy co? Ja bym odpowiedziała, że sorry, ale głodna nie będę chodzić. Czy nie zastanawiałaś się nad przeprowadzką do narzeczonego? Przecież Ty ciągle w stresie żyjesz, może stśd takie skoki ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A ja jak mam owu to nie mam plamki krwi.Czy to oznacza że coś jest nie tak? Ale mnie ciągnie do dołu nie to że dół brzucha boli to jeszcze tak niewiem czy mogę napisac do pipki ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 Ja się nie boję mamy.Ale jak będzie mówic że dużo jem to w końcu powiem że sama jesz dużo. Do kawy ciastko a kawa jest 2 razy a ja ciastek nie jadłam i kto je więcej.Mama się dopiero zmieniła jak menopauza weszła no i teraz jak jest mały. I podam przykład jak wczoraj był ale to już na inny temat jak mama robi np herbatę to wszystkim a jak tata robi to już dla mnie nie.Się potem czuję odtrącona.I przeważnie tata gada ciągle o mnie źle. Jak mieszkała jeszcze z nami siostra to się jej czepiali jak jej nie ma to teraz ja.Mnie ostrzegała że jak mnie nie będzie to się do ciebie będą czepiac i widac prawda.Z narzeczonym będę na ten temat rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika nie wszystkie kobiety maja objawy:)ja mam a Ty np nie musisz:)chociaż Wam powiem ze od niedawna to mam:)no chyba że miałam a przed staraniami po prostu nie zwracałam na to uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dla przykładu jajniki bolą po owulce (w 15-16 dniu). Bądź tu mądry człowieku i pisz wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dla przykładu jajniki bolą po owulce (w 15-16 dniu). Bądź tu mądry człowieku i pisz wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dla przykładu jajniki bolą po owulce (w 15-16 dniu). Bądź tu mądry człowieku i pisz wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dla przykładu jajniki bolą po owulce (w 15-16 dniu). Bądź tu mądry człowieku i pisz wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dla przykładu jajniki bolą po owulce (w 15-16 dniu). Bądź tu mądry człowieku i pisz wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dla przykładu jajniki bolą po owulce (w 15-16 dniu). Bądź tu mądry człowieku i pisz wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mnie ból jak narazie ciągnie od dół brzucha aż do pipki. Jakby chciało rozerwac.Nic tylko czekac na @. staraczka monisia to znaczy że jak mam owu i nie ma plamki krwi to się niemuszę martwic że jest w porządku. Ale strasznie wieje wiatr normalnie piździ. Zaraz będę sprzątac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×