Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Czesc dziewczynki... tak siedze i czytam o tych pecherzykach, temp itd I tak se mysle co nas spotkalo ze musimy liczyc mm pecherzykow, sprawdzac droznosc jajnikow , mierzyc tempke ... kurcze a kiedys lata temu babki tak spoko zachodzily w ciaze i zdarzaly sie przypadki nieplodnosci ale nie tyle co teraz :( zalamka... nie? Co powoduje ze coraz ciezej jest zajsc w ciaze? Czy to faktycznie jakies dzialanie tego Czernobylu czy jak? Co wy myslicie? Lubicie czytac ksiazki? Jak tak to moze wymienimy sie tytulami jakie przeczytalysmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książki uwielbiam czytać, choć niestety ostatnio czytam tylko po angielsku - takie dla dzieci hihi :) No powiem Wam, że od całej tej batali o pęcherzykach odechciało mi się już nawet dziś starać. Ale czekam na mojego M z niecierpliwością. Ostatnio ogladałam super film change up - zamiana z dobrymi aktorami - komedia polecam naprawdę superowa. Ostatnio też byłam na sponsoringu w kinie. Film czasami obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina : ja jestem krotkowzroczna i nosze okulary... z tego co slyszalam to zalezy od wady jaka sie ma... ja mam minus3,5 wiec to nie jest jeszcze az tak zle ale te co maja tzw. denka od butelki czyli np. minus8 to im grozi odklejenie siatkowki.... Dlatego odradzaja porod naturalny..... A slyszalysie moze o jakichs smiesznych sytuacjach podczas porodu? np: moja mam mnie urodzila w podkolankach :) byla zima i nie zdazyli jej zdjac :) podkolanka ma do dzis :) A mojej kolezanki mama jak rodzila to nie zdazyli zrobic jej lewatywy i ....... domyslcie sie co sie stalo..... hiihhii kolezanka od narodzin zostala namaszczona heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - z tego co ja wiem ( sama jestem którkowzroczna trochę więcej niż ty) To zalezy do lekarza - Dr nauk medycznych , chirurg okulista - super fajny lekarz mi powiedział, że ja będę mogła spokojnie rodzic sn. Inna okulista mi powiedziała, że absolutnie tylko cc. Znajoma okulista mi wyjaśniła powiedziała tak: zna przypadki, że ktoś ma np wadę -2 a musi miec cc, a inna osoba ma -6 i rodzi sn. To zależy od siatkówki, czy jest słaba czy nie, czy przylega prawidłowo, czy sa jakies patologie. Teraz laserują siatkowkę obwodowo, że jest zabezpieczona - także różnie to jest z tymi lekarzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sabrina aż mi głupio:(wybacz ale ja tylk ochciałąm sie z Wami podzielić tym co mi gin o pęcherzykach mówił...nie myślałąm że aż tak bardzo weźmiesz to do siebie..przepraszam:)ja i tak trzymam kciuki za Twoje starania:)ja zcekam na @ i coś sie doczekać nie moge..tak mi sie dłuzy ten cykl że szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina: czyli jak zajde w ciaze to musze isc do okulisty zapytac jak moge rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - ja bym poszła już teraz kontrolnie, a potem w ostatnim trymestrze na badanie dna oka. Lepiej to skonsultować. Nie wiem jak wy ale ja wole cc, jestem straszna panikara i poród sn - nie wyobrażam sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem panikara ale chyba wole rodzić sn..łatwiej potem brzuch zgubić:)i wogóle podobno łatwiej wrócić do figury sprzed ciazy..:) a przy cc jednak przecinają mięśnie brzucha i juz nie jest tak wesoło..moja siostra miała c...i niby waży tyle ile przed ale brzuch taki fałdek dosc spory został...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja już mam prawie posprzątane dobrze że akurat nie ma rodziców i małego.Mogę posprzątac w spokoju.Jeszcze został mi jeden pokoj a jaki wysiłek.Normalnie plecy mokre.Dobre na schudnięcie. A mnie nadal boli ciągnie aż do pipki może i to śmieszne ale tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez musze wziasc sie za sprzatanie :) Dzis ide do pracy i wroce w nocy wiec jutro bym chciala odpoczac :) Sabrina; ja mialam badane dno oka i cisnienie w zeszlym roku... moj okulista mowi ze raz na 2 lata starczy no chyba ze cos sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima-gratuluje zdanego egz:* Sabrina kochana to tylko 1 mm...moze nie bedzie wcale zle? Monika ja wczoraj wysprzatalam wszystko..z jedna rzecza nie moge sobie dac tylko rady-mianowicie z panelami..niby czysciutkie umyte a i tak wygladaja jakby mialy mazy;/;/ kupilam juz tyle srodków i nic..moze macie jakies pomyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam minusy ale dosc slabe bo -1.5 ,okulistka powiedziala ze bez problemu urodze sn. w ogole powiem Wam ze chcialabym urodzic bez znieczulenia..poczuc jak to jest i kiedys powiedziec dzidce jak bedzie pyskowala ze matka ja w ciezkich bolach rodzila:P:P(zartuje) kolezanka mi powiedziala niedawno takie cos: moze dziwnie zabrzmi ale zycze Ci z calego serca zebys poczula ten bol..bo to cos niesamowitego jak czujesz ze dziecko z Ciebie wychodzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja kiedyś też nosiłam okulary miałam +0,5.Zaczełam nosic jak miałam 6 lat może i wcześniej ale tego nie pamiętam. Już chata posprzątana teraz czekam na rodziców.Patrzę że moj dzwonił 2 h temu lub cynknął dzwoniłam 2 razy i nic napisałam sms żeby teraz zadzwonił ale cisza. Wczoraj mówił że jak skończy może wcześnie to póści strzałkę.I myślałam że skończył ale chyba nie.Poczekam do wieczora.No chyba że się pomylił.My też mamy panele myjemy płynem GIGUŚ zapach konwalii.Może tego płynu spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika tylko ze nie mam mozliwosci kupic tu tego plynu..wysylka z polski by mnie wiecej kosztowala niz sam srodek Kupilam nawet takie mleczko nablyszczajace...jechalam ze sciera na kolanach ..a jak wyschlo zostawilo biale plamy;/ Monika a moze masz jakies domowe sposoby?(plynem do plukania juz probowalam,szamponem do wlosów tez..plynem do naczyn tez sie nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam strasznego dołaaaa :/ wczoraj wieczór zaczął się dobrze.. było jedzonko, szampan i szampan i szampan i w końcu się napiłam i pokłóciłam ze swoim.. :/ pół nocy przeryczałam. Nawet nie było mowy o seksie.. w ogóle nie rozmawialiśmy o dzieciach.. z jakiś pierdół wyszła wielka afera.. Miałam ochotę na seks ale nie chciałam zaczynać żeby nie było że znów tylko dla ciąży..a potem już było za późno.. nie wiem co my zrobiliśmy z naszego łóżka i kiedy to się naprawi.. on się boi, ja się boję- jacyś spięci jesteśmy.. :/ do dupy z tym wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZonaAcka...przykro mi slonce ..a o co sie w ogole poklociliscie?jesli mozna spytac i chcesz powiedziec? nie smutaj sie malenka,prosze:*****wiesz ze masz Nas i mozesz sie zawse tu wygadac.. u nas tez tak czasami jest ze sie poklocimy na noc..pozniej ja rycze on sie rano nie odzywa albo odzywa sie ale ma nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie wiem nawet o co się pokłóciliśmy- o jakies niekupione chusteczki nawilżające ? a potem już o wszystko.. mój akurat jest taki, że odrazu chce się godzić a ja potrzebuje chwilę, żeby się uspokić i mieć czas na focha i kiedy ja jestem na maxa wkurzona to on mi każe się przytulać do siebie albo on się przytula na siłę co mnie jeszcze bardziej irytuje.. W sumie pogodziliśmy się ze sobą ale co zryczałam i nerwów miałam to swoje.. a miałam taką ochotę na sekssss. .. teraz już jest dobrze ale czuje się dziwnie..:/ idziemy dzisiaj na pizze ze znajomymi i zobaczymy jak będzie po tym.. Wczoraj czułam, że ma owulacje- leci ze mnie, śluz na dwa palce czułam się trochę rozpalona.. nie wiem czy tak się czuje w dzień owulacji czy jak na nastąpić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratownicz_medyczna jeśli chodzi o panele to tylko tym płynem GIGUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratownicz_medyczna jeśli chodzi o panele to tylko tym płynem GIGUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że teraz coraz więcej ludzi ma problem z zajściem w ciążę... Ale druga strona medalu jest taka, że medycyna bardzo poszła do przodu no i rozwija się cały czas. Niektórzy tylko dzięki leczeniu mogą się doczekać dzidziusia. Jeśli jesteście zdrowe i wasi mężczyźni też, to ciąża jest tylko kwestią czasu. Jednym to przychodzi szybciej, innym zajmuje trochę więcej czasu. Nie ma co się ciągle zadręczac pęcherzykami itp. bo to tylko jeszcze gorzej chyba. ;) A co do tego, że każdy lekarz ma swoje teorie to też prawda. Dlatego cięzko trafic na tego kompetentnego, któremu się ufa. Ten u którego byłam na 1 wizycie w ciązy jest fajny, ale będę musiała zmienic... Muszę poszukac gdzieś bliżej, bo nie zawsze mąż będzie mógł mnie podwieźc a mamy tylko 1 samochód no i tamten gabinet jest daleko. Jak będę miała brzuszek, to nie dam rady tam chodzic i wracac na piechotkę. A co do porodu, to ja bardzo bym chciała rodzic SN. :) Oczywiście z mężem u boku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.... ja juz u siebie ogarnelam... :) Ratowniczka medyczna; czasami jak uzywasz ciagle jakies plyny to tak sie dzieje..... tj.nakladasz jedna warstwe na druga bo kazdy plyn ma tam jakies wlasciwosci nie? Moze sprobuj ze 2 razy umyc sama goraca woda? ZonaAcka; wszyscy sie kloca... nie ma co sie denerwowac ja tez ze swoim nieraz sie kloce i wychodze np. do salonu a wracam pozniej jak on spi... na drugi dzien jest na poczatku sztywno ale poaniej nam przechodzi.... Czasami sa takie jazdy glowa mala....Ostatnio jazda byla w maju bo nie zdalam egzaminow..... eh.... ciazko bylo mialam ochote sie spakowac..... ale w koncu pogadalismy sobie wyjasnilismy pare rzeczy i odpukac jest ok. Tylko w maju znowu mam egzamin... nie wiem co zrobie jak nie zdam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona..ja az tak sie nie obserwowalam zeby wiedziec..powiem za mies albo dwa.. kurcze to widze ze Twoj facet ma podobny char do mnie..ja tez od razu sie chce pogodzic przytulic a moj mi mowi ze on to musi wlasnie miec ta chwile na focha itd.. ja podlapalam znow dola dzis..ale tym razem przez Mame..a wlasciwie przez to ze w ogole sie mna nie interesuje..raz na jakis czas zzadzwoni zapyta: a zdrowa jestes? i to wszystko...a ja tak Jej potrzebuje..odkad ma faceta prawie ze man nie gada...ost raz bylam w Polsce we wrzesniu 2010..od tamtej pory nigdy nie znajduje czasu y chociaz pogadac..na sype tez nie dzwoni bo " on jest"...czuje sie odtracona na maxa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka twoja mama nie lubi twojego faceta ? Czasami jest tak, że jak ludzie wyjeżdzają, kontakty się trochę urywają albo stają się bardziej oschłe i im dużej to czasu trwa tym gorzej. Nawet osoba która była nam najbliższa staje się coradz badziej obca..:/ Na pewno jak przyjedziesz w odwiedziny do Polski to cię mocno wyściska i ucieszy.. 3 maj się cieplutko :* Osa- jakie egzaminy ?? i czemu się kłócicie jak ich nie zdajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZonaAcka; Ratowniczki mama ma swojego faceta.... i jak on jest u niej w domu to ona nie chce dzwonic do ratowniczki... To takie egzaminy... tu dostajesz kase ze szkoly a ja juz swoja wyczerpalam... i jakbym zdala ten test to moge isc do gimnazjum i dostawac nowa kase.... rozumiesz to nie jest duzo ale zawsze cos a tak ta kase co zarobie w wakacje i moglabym przeznaczyc na remont domu to musze zostawic zeby miec za co zyc. Moj placi rachunki i remontuje dom a ja kupuje jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wróciłam do domku.... kurcze jestem padnięta... i ległam Moze dla relaksu obejrzę sobie Czarnego Łabędzia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×