Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Sublima to nie moja poczta tylko Nasza, moja osobista poczta to moje dane typu imię i nazwisko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kupiłam ten Androvit, niech się dzieje najwyżej wezmę go szantazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nowe-forum..
Witam serdecznie www.cpzwckafeteria.fora.pl Zapraszam na nowe forum dla starających się, w ciąży i mamusiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz że skoro już wydałaś kasę to niech zużyje, bo szkoda :P Albo przemycaj w herbacie/zupie, tylko ciekawe czy można te tabletki rozpuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i również ja bym Was prosiła o dyskrecję, nawet jakbyśmy kiedyś się znienawidziły :* Sublima - kup Androvit, zachęcisz jakoś męża :) więc spokojnie, mój byłby za na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka Monisia - Ty mój prywatny znasz - jak będziesz mogła prześlij mi info. Nie chcę tu podawać na forum, bo mam imienne i "nazwiskowe " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka- myślę że aż tak ostro nie będzie, żebyśmy się znienawidziły. Ale ja też proszę bardzo o dyskrecje, a osoby, które tego nie uszanują to już w ogóle niech nawet o dane poczty nie pytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I może ustalimy taka zasadę, że pierwszej lepszej, która dołączy do naszego tematu danych poczty nie podajemy, żeby nie było potem np naszych zdjęć Bóg wie gdzie. Niech najpierw wzbudza nasze zaufanie, popiszą trochę, co??? I też niech żadna na własną rękę nie poczuję się "właścicielką" poczty, bo właścicielkami jesteśmy wszystkie i wszystkie podejmujemy decyzję, a nie samodzielnie, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobre będę rozpuszczać w zupie:-)) albo lepiej, w piwie - to zawsze łyknie :-) i oczywiście będę super dyskretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - wszystkie ruchy dozwolone aby uzyskać wymarzony cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka - któraś musi zacząć, dawaj, napewno nie masz sie czego wstydzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ja mam taka prosbe...jakby ktora miala taka mozliwosc i moglaby poswiecic ze 2 testy owu...i zrobic je zaraz przed okresem...czy wychodzi Wam tez jasniutka kreseczka caly czas??ja robie te testy codziennie i mam jasniusienka kreske..coekawa jetem czy to normalne temp dzis znów 36.9 i sluz plodny..jak bozie kocham nic nie rozumiem juz Migotka no obys juz niedlugo dolazyla do born:))) Monika ale co z noga...?i co sie dzieje z Twoimi nerkami? Pysiulecza łooo ale by bylo wspaniale jakbys zaszła Sublima-wow,doktorat:)) i do tego z historii,podziwiam Cie kobieto!! Malinowa no ja ztymi testami tez nie nadarzam juz.. Staraczka Monisia..ob i crp wskazuja na stan zapalny w organizmie,stad tez moze temp. a co ma zlego w bad krwii? Malinowa ,Staraczka Monisia-ja kiedys u endokrynologa uslyszalam ze jak mam wysoka prolaktyne to pewnie guz przysadki i bedzie trzeb usuwac..ale tyle ludzi zyje bez i jakos sobie radza!!! czujecie to???ja szłam i wyłam jak porabana,nie pamietam jak dotaralam ze szpitala do pracy moejj przyjaciolki...na nast tydzien bylam u innyc lekarzy i po tescie z mtc kazdy jednoznacznie stwierdzil ze NIE MA MOWY O JAKIMKOLWIEK GRUCZOLAKU... Staraczka Monisia..mowisz ze faszeruja antyniotkami go,a na co wg nich?robili mu jakis antybiogram w ogole?i ile juz ma takie objawy?co do prolaktyny.dokladnie..na badanie najlepiej sie udac po 2 dniach: abstynecji seksualnej,braku pieszczot piersi ,braku samobadania piersi,spokojnie bez stresu. przed samym badaniem posiedziec troszke odpoczac. inhalator/nebu;izator..tego 2 uzywa sie bardziej w rodowisku szpitalnym..potocznie kazdy nazywa inhalatorem Born -jak ie czujesz malenka?a wlasciwie jak sie czujecie-Ty i Dzidka:) zastanawiala sie juz czy masz Synusia czy Corcie? co do poczty to fajny pomysl taka grupowa poczta..jelsi mozna to ja poprosze jakies namiary na moj mail(w stopce) a swoja droga kochane Panie..odnosnie imion to wg mnie mamy tu: -2 Moniki(Monika942 i /staraczka Monisia) -do Malinowej ,metoda dedukcji pasuja mi Alinka albo Alicja(do nika) -nie wiem czmeu ale do Lilu pasuje mi Ewelina -Pysiuleczka..wybacz nicmi do glowy jakos nie przychodzi:P Moze Kasia? Kropelka Rosy ..Basia?:) Osa-mysle ze ma jakies mocne imie(mocne mam na mysli z litera R..Weronika,Karolina,Marta Migotka-Agata?:) Julia-mozliwe ze podala prawdziwe imie:) ciekawe ile zgadłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie zrobicie w bambuko, to nie wybaczę Wam tego :P. Wyślę na meila podpowiedź. Bo w sumie na NK i tak każdy do każdego ma dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka - ja nie zrobie Cię w bambuko, bo już bym sie tu potem nie pokazała, a chcę z Wami pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka mojego imienia nie zgadałaś :P Namiary prześlę Ci na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może lepiej bedzie jak każda prześle na tego maial zdjęcie, zamiast podawac namiary, nazwiska itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękowac:)))) ło matko bardziej sie skomplikowanego nie dalo :D toz ja mam pamiec zła:P stad wszedzie to samo hasło heheh..jak mi ktos kiedys go pod....li to mam przesrane na calej linii hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka_medyczna zapomniałam wczoraj lekarce powiedziec o tej nodze. A z nerkami to ja jak miałam 2 latla lub 4 byłam operowana z powodu refluksów i teraz chodze do neforloga kontrolowac czy nie ma nawrotów i czy nerki pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×