Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Helo helo! Ratowniczka- jestes :) U mni ok.... mialam taki fajny sen trzymajacy w napieciu....hmmm... Bez zadnych szczegolikow ale no taki.... ze tylko czekam az @ sie skonczy to jak mojego dorwe to biedny bedzie :) :) : ) Wiecie co ja od wczoraj do dzis schudlam 0,9 wiem ze powinnam sie cieszyc i tak jest ale to chyba niemozlwe. No i wiem ze to pewnie glownie.woda. Wczoraj jak sie wazylam to w roznych miejscach stawialam wage(wiecie drewniany dom,krzywe podlogi itp.) i ciagle wazylam tyle samo i dzis to samo bylo. Zobaczymy jak mi jutro pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie jade do pracy - jak zwykle o tej porze :) Tak sobie wlasnie przypomnialam - jutro mam "dowcipne " usg, wiec juz dzisiaj nie wypada sie przytulac. Tak wiec musi wystarczyc to co bylo wczoraj :) cholercia, gin kazala mi usg zrobic po 13dc, a owu sie przesunela i o - akurat na domniemana owu nie moge nic zrobic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka monisia- po to jestesmy tu zeby sie wspierac :) :) :) Bedzie dobrze...dzis nowy dzien i twojemu wyniki sie poprawia :) Swoja droga moj tez ma dzis badania w pracy... w koncu sie przebada ... bo musi a jak ja mu kazalam to po co ? Przeciez nic mu nie dolega ::-\ monika942-ja mam bardzo silne bole okresowe i lekarz kazal mi na 1,2 dni przed zaczac brac leki przeciwbolowe... moze ci pomoze? Wiecie moj tez czasami chrapie to go szturhne- Nie chrap! - :p i przestaje .... a czasami on w soboty spi dluzej a ja siedze na kompie w salonie i slysze jak zaguje..... wlanczam w tel. dyktafon i lece cichaczem go nagrac... i jak na zlosc on wtrdy przestaje. jednak ostatnio mi sie udalo i dalam mu posluchac... powiedzial ze @ jestem hihihi :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Melduję się jak zwykle z pracy i jak zwykle z filiżanka kawusi:-))) Co do chrapania, moj na szczęście chrapie jak jesst baaaardzo zmęczony:-) ja wtedy każe mu zmienić pozycję, bo to mu się zdarza jak śpi na plecach. No i sukces , namówiłam go do brania moich tabletek!!!!! jakoś wcale nei musiałam się długo męczyć. Chyba wizja dzieciątka tak mu pomogła. Już sobie wylicza kiedy urodzę, kurcze niech się bardziej postara:-))) Ostatnio dogadaliśmy się w kwestii imienia dla chłopczyka, tzn przyjął moją propozycję - Ksawery:-) zastrzegł natomiast że dla dziewczynki to on wybierze. Zgodziłam się hihi i tak wiem ze jeśli będzie dzidziuś to będzie chłopak. Takie przeczucia mam już od kilku lat. zawsze jak mi się śni to tylko chłopczyk:-) ' Kropelka - biorę Duphaston na plamienia jak Ty od 16 do 25 dnia cyklu i przede wszystkim wydłużył mi cykl (bo wcześniej miałam nawet 22 dni. teraz jest niemal ok - 26. Drugi plus cycychy mi urosły - a to mojego akurat baaardzo cieszy:-) Miłego dnia dziewczyny:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Migotka80............25............3................07.03 ...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpacie PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... ...??? dzięki malinowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie przypomniałam, ze często jak moj pan chrapie to budzę go i mówie zeby nie chrapał bo ja spać nie mogę a ten zawsze odpowiada...Przepraszam kochanie , już nie będę.... I za moment znowu się zaczyna:-( poddaję się po kilku takich próbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo Monisiu:) Dziewczyny, myslicie, ze przytulanko w wieczor, w ktory wyskoczyly 2 kreski wystarczy? Niby plemniki zyja sobie te 48-72h, ale tak bym chciala, zeby wszystko bylo ok, ze sie martwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, przydałoby się poprawić..... ale może i jeden strzał wystarczy:-) Życzę Ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pamietajcie, ze jak Wasi M chrapia, to nie powinni spac na plecach. Ja jak mojemu sie zdarzy to zawsze Go budze i kaze mu sie przekrecic na bok. Pomaga:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam głupio przecież lekarz wie że się starasz o dzidziusia:-) A jak robią usg z zaskoczenia? zacisnij zeby i do przedu kobieto:-)) To jest czas i pora na działanie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa działaj:)a co jak byś chodziął na monitoring??wtedy trzeba działać jak kekarz mówi:)a potem idziesz na potwierdzenie czy owu była...także nie przejmuj sie niczym:)i do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, to jak namowie swojego M to bedziemy dzialac. Chociaz przez to, ze zaczelismy wczesniej, to On juz chyba nie moze na mnie patrzec:):) chociaz wczoraj zakomunikowal mi i mojemu brzuszkowi, ze daje nam 2 miesiace na "zadzidziusiowanie" :) A w przyszlym miesiacu zaczne dopiero jak mi sie 2 krechy pokaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, my żeby nie obrzydzić staranek idziemy w sobotę na randkę:-) i moj książe szuka mi jakichś seksownych gadzetów (z bielizny naturalnie) Mam nadzieje, ze robienei mi prezentów szybko mu się nie znudzi:-)) Będziemy się starać caaaały weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, to zycze powodzenia w weekend:) Wlasnie przeczytalam, ze australijscy naukowcy dowiedli podczas badan, ze czeste wspolzycie POPRAWIE jakosc nasienia i, ze plemniki w najlepszej kondycji mieli mezczyzni, ktorzy wspolzyli codziennie. Jak widac teorie o czekaniu na dni plodne i powstrzymywanie sie od seksu jest totalna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam Malinowa też się juz z tą opinią spotkałam:-) Ze jak często jest współżycie, organizm mężczyzny jakoś tak sam zaczyna produkować więcej - zgodnie z zapotrzebowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnie to ja wymiękam a moj książę jeszcze daje rade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!witam was z samego ranka.Jeszcze raz dzięki za przyjęcie,i mocno trzymam kciuki za wasze staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i ja Was witam z kubkiem świeżej kawki :) 🌻 Boże dziewczyny, żeby mi chciało się uczyć tak jak mi się nie chcę, weźcie dajcie mi jakiegoś kopa i pogońcie do notatek :( Masakra, jak ja nie lubię się uczyć czegoś czego wogóle nie rozumiem... Ble Klocki Lego - witaj w naszym Babińcu, czytałam, że choć się nie starasz, ale też nie stosujesz zabezpieczeń to życzę powodzenia, żeby dzidziuś się trafił i żeby za 9 miesięcy urodził się duży, śliczni i zdrowy :) Ratowniczka - spóźnia Ci się @, wymiotowałaś i Ty jeszcze testu nie robiłaś :O? Kobieto pędź do apteki jak nie masz testów w domu, a jak masz to rób i daj znać :):):) Malinowa - ja też myślę że to nie przeszkadza usg ginekologiczne a przytulanki, wkońcu i tak weźmiesz prysznic, a lekarka wie o całej sytuacji, nie ma się czego wstydzić! :) Sublima - też mam Androvit, czytałam, że facet musi brać 2 opakowania żeby widać było jakoś poprawę. Postosujemy zobaczymy co nie? ;) Monika jak się czujesz? Staraczka Monisia - jak Twój się czuję? Osa z czego ty chcesz schudnąć?? Kropelka - witaj, dawno cię nie było 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lilu Będziemy będziemy:-) chociaż mój książę się przyznał ze jakies zestawiki sam zaczął brać i się wspaniale czuje po nich. A co do nauki... mam to samo kochana..... 15 kolejny egzamin a ja płacze i zasypiam nad książką:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka_medyczna pierw nie mogłam usnąc musiałam na chwilę zapalic światło myślałam że nie dam rady.Kibelek zaliczony nie że wymiotowałam tylko coś innego.Dzisiaj zrobiło mi się raptownie gorąco.Wcześniej niedobrze i ból brzucha pieczenie.Czuję że to wrzody lub refluks. Wczoraj podrzuciło mnie do gardła kwaśny smak czułam smak jajecznicy.I odbijanie. I kto wygrał w meczu.Ja zaraz mierzę temp.Jestem ciekawa jaka będzie.Mój też czasami chrapie.A może to chrapanie jest od serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×