Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Żona - szacun dla meża:-) Moj chce koniecznie obowiązkowo uczestniczyć w moim porodzie. Hihi - no opowieści torebkowe mogą sie okazać dłuższe niż starankowe:-) ja obowiązkowo noszę tabliczkę czekolady ( jak sie jedna kończy natychmiast kupuję drugą) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlotek mialam bo kiedys bylam na carbocie (taki pchli targ) i kupilam mojemu mlotek i zapomniaalm o nim...:P eee...Malinowa ,bo ja niebardzo rozumiem..nosisz konia w torebce?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka a Ty gdzieś pisałaś, że specjalnie zrobisz dla nas test, ja tu czekam, czekam, zerkam, zerkam i nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka- to myk myk do sklepu i robimy?? Dziewczyny a jak Pysiaczka stała z @ ?? Miała dostać nie?? Może ma II krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Normalnie się uśmiałam koń w torebce hahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec ..czesc 1. zołta torebka: -tampony -młotek -puste opakowanie po tasmie klejacej -tasma klejaca na tym takim dozowniku -tasma klejaca bez tego takiego dozownika:P -stara parasolka -papier toaletowy(nieplena jedna rolka,spakowana najprawdopodobniej na spacer z chrzesniakiem -pampers.Czysty(Natalkowy[corka przyjaciolki] -gumy mietowe -LM czerowne -kilka zapalniczek -skarpetki -ladowarka do telefonu -portwel -papierki po slodyczach(po spacerku z Natalka,zwanej dalej Tuśka) -pudeleczko ze zlotym lancuszkiem odebranym z naprawy -jakies ulotki ,ktore dostalam na miescie a glupio mi bylo wywalic od razu bo te osoby by to widzialy -plastikowa lyzeczka Tusi -mokre husteczki(zawsze mam) -zapakowane ,zapasowe stringi(na wypadek nadplyniecia wieloryba) -lusterko -blyszczyk -puder w kulkach -puder prasowany -kolczyki ktore zdjelam ostatanio bo mnie uszy bolaly -jakies drobne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko - dobrze, że mam maluteńką torebkę - Ty masz torbę jak Hermiona z Pottera - potrafiła z niej słonia, ba! nawet namiot cyrkowy wyciągnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa -Bog mnie Wam zeslala zeby Wasza cierpliwosc cwiczyc;) a tak powaznie ja wiem na pewno ze nie jestem w ciazy,chocby po tym ze w ciazy owulacyjne wychodza caly czas pozytywne a mi raz wyszedl.Dziewczyny ,to sie wie:) ale jak obiecalam -zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i zawsze mam w torebce klucze a przy nich dopiety tzw mini zestaw 1 pomocy: taka mala toreberczka(kilka cm) a w niej rekawiczki i maseczke do robienia wdechow. ?To nic nie kosztuje,a dzieki temu mozna komus pomoc,samemu bedac bezpiecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa mowilam Wam kiedys ze mam podejrzenie PCO..i choc te okresy byly juz w miare regilarne to widac znow cos nie halo.poczekam jeszcze kilak dni jak nie dostane pojde do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To już długo.Ja też miałam podejrzenie PCO a teraz nie ma.Myślę sobie co same się wchłonęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze godzinę w pracy będe siedzieć. Tak mi się niesamowicie nie chce... Ratowniczka - no to kochana chyba trochę za długo bez okresu. Rób test, a jak wyjdzie negatywny, to od razu maszeruj do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Jak wyjdzie pozytywny, to tez maszeruj do lekarza. Tylko nie pozwól sobie widelcować podgardla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka widelcowanie po angielsku fork Kup test i zrób dośc długo nie masz @.Nieczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienię troszkę temat, ale mam ochotę na jakąś fajną sałatkę. Macie jakieś pomysły najlepiej aby była z serem feta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina- jak moge podac pomysl to tak : ogorek,pomidor,kukurydza(mala puszka), kap.pekin (lub zwykla salata), ciutke cebulki, sosik( majonez wymieszac z jogurtem lub smietana,troche posolic) salatke wymieszac dorzucic pietruszke natke lub koperek(moga byc mrozone) i na wierzch feta mmmmmm..... pyszkie! A skl. uzywasz w zaleznosci jak duzo chcesz tej salatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×