Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Migotka nie moge sie zalogowac na maila,za chwile sprobuje.. a ja znow siedze i ma dosc..moj chcial zeby mu zrobic zurek..wiec zrobilam. ale zrobil mi jazde ze za gesty,obrazil mnie i wzial kluczyki i wyszedl:((( ostatnio byla jazda bo zupa byla za rzadka..teraz zurek za gesty:(( no ludzie... czlowiek chcial mu przyjemnosc zrobic ,zrobic mu sniadanie..mimo ze on nigdy mi nie zrobil..:(((..czemu on tak robi..przeciez to jest ewidentne szukanie pretekstu do klotni....jakbym nie popsrzatala byloby zle ze nie poprzatane..jak posprzatane to zle ugotowane...jak nie zle ugotowane to pranie nie na czas i tak w kolko ..:( eehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko kochana ponoc test owulacyjny jesli ma przepowiadac ciaze musi byc taka sama kreska jak kontrolna lun ciemniejsza. co do tanich testow..chyba jak jest owu to tez diwe piekne kreski pokazuja..tak mi sie wydaje.ze jak jest jasniejsza to nie jest owu.. witajcie wszystkie kochane:* Sis jak brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka ja z chęcią zjem żurek.Jak twojemu m niedogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - zabiłabym mojego M i bym mu nigdy nie więcej nie ugotowała. Mojemu M wszystko smakuje, cieszy się że mu coś ugotuje :) A co sprzątania to sprząta na równi ze mną:) W sobotę jak sprzątamy to razem i raz dwa i jest czyściutko. No chyba, że mam czas w tygodniu to sama sprzątam. Migotka - kochana wstrzymaj się z testowaniem,na prawdę mnie też korci ale testowanie przed terminem nie jest dobre. Mi miesiąc temu miesiąc przed terminem i pysiulce chyba też wyszła 2 słaba kreska a potem dostałyśmy @ . 3 dni to nie dużo ja mam jeszcze 7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka musisz mu pokazać, ze zrobił ci przykrość.. tylko nie płacz przy nim broń boże !!! musisz byc twarda i wytrzymac to !! może jego coś knębi dlatego taki jest.. wylej ten zurek do kibla i nie przyjmuj się.. następnym razem jak będzie cciał żebys mu cos zrobiła to powiedz, ze ci sie nie chce..naprawdę facetowi nie należy okazywać jak bardzo mu a nim zalezy bo wtedy głupieje.. przeczytajcie sobie książke "dlaczego mężczyzni kochaja zołzy" jest w internecie..i nie dajcie się usidlić w domu i tylko spełniać zachcianki waszych facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie mimo ze chcilo mi sie plakac napisalam mu smsa: rob co chcesz,nie chcesz ze mna spedzic niedzieli-prosze bardzo,droga wonla.prosic sie ciebie nie bede.ja tez mam uczucia i nie bedziesz w nie sobie butow wycieral zapamietaj sobie to!! i wlasnie wrocil i widzialam jak w kuchni schowany tez zuzek jadł.a ja mu na to-co jednak smakuje? Migotka zaczekaj slonce jeszcze te kilka dni i zrob sobie ciazowy.wtedy nie bedzie juz watpliwosci jak sie pokaze nawet slaba kreseczka .trzymamy moocno za Ciebie wszystkie kciuki!!! tak jego gnebi to ze ma sie na kim wyzyc..ciagle cos jest nie tak,zawsze znajdzie sobie cos zeby sie na mnie drzec.posprzatane jest na blysk wiec trzeb aise bylo do czegos innego przyczepic. jakby byla zupa dobra to by sie doczepil ze uprane pranie w pralce lezy..(a lezy bo leje jak cholera a suszarke mam pełna..i zwyczajnie nie mam tego gdzie powiesic.) jest taka pani psycholog na necie..prowadzi sesje przez skypa dla osob ktore mieszkaja za granica albo nie moga przyjsc osoboscie..ja do niej zaczne dzwonic,bo sie wykoncze w przeciwnym razie.jestem jednym klebem nerwów..tak nie moze byc zebym ja byla ciagle ponizana i szykanowana tylko dlatego ze malo zarabiam i ze mam malo pracy;/albo ze spadnie mi cos na podloge.. nie na tym zwiazek polega!!! Przepraszam ze ja psuje niedziele..ale nie mam komu oprcz Was powiedziec tego..dlatego dziewczyny prosze Was o rady prosto z mostu. nie mowcie mi ze sie ulozy itd tylko dlatego zeby nie bylo mi przykro. napiszcie co Wy w takiej sytuacji byscie zrobily..prosze.. Migotka slonko mi sie te zdjecia nie otwieraja..z obu maili:( jakbys mogla poslac jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Na którą pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A co doszło? Net strasznie muli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jaki to jest test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Tylko ta ulotka jest nie po naszemu.Niewiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sobie kawałek przetłumaczyłam. Migotka to jest test ciążowy.Jesteś w ciąży.Gratulację:) Szybko wykazał ci test jak dobrze pamiętam byłaś 3 dni przed @? Przesyłaj Fluidki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam widzę dwie kreski jedną fioletową drugą niebieską. To chyba pozytywny :) Kochana tak strasznie się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Na teście masz 1 + a potem - i na ulotce jest jak kobieta jest w ciąży a ci to pokazało.Więc jesteś w ciąży.Pewnie nie wierzyłaś że zajdziesz? Borntoride jeśli nas czytasz to Migotka jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie:):):)
Czy u Was także na początku ciąży pojawił się biały gęsty i w dużych ilościach śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Migotka!!!! Mam nadzieję, że wszystko będzie super dobrze!! 2 kreseczki na teście to cudowny widok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jeszcze mojemu M nie powiedzialam,jestescie pierwsze.Boje sie ze to sen!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×