Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość monika 942 jaki masz iloraz
a czy ja się czepiam dziewczyn? zapytałam ciebie Monika 942 o iloraz inteligencji. czy to pytanie jest drażniące dla ciebie Monika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dlaczego mnie się czepiasz.Za co. Każdy pisze jak potrafi. A zauważyłam że jak nie pysiuleczka to ja to lilu24 to staraczka monisia. Dlaczego się nie ujawniś na czarno co. Ostatni raz odpowiedziałam ci pomarańczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 942 jaki masz iloraz
czyli jednak drażniące! jaka pysiula jaka lilu? Ciebie zapytałam o iloraz IQ. czy to za trudne pytanie żeby odpowiedzieć? w twoim wypadku wystarczy podać liczbe dwucyfrową do 60 i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Co cię to obchodzi.Nie masz innego zajęcia.Tylko interesowac się kto co jaki ma?I się odczep ode mnie. Zgłaszam to. Nie będzie ktoś mnie obrażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziewczyny piszcie same beze mnie.Mam dośc ciągle naskakiwania mnie. A to IQ a to co innego.Mam dośc. Odchodzę tak jak pysiuleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 942 jaki masz iloraz
jakie ciągle? zapytałam a ty nie potrafisz odpowiedzieć, widocznie to za trudne i tyle koniec tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Niebędziesz mnie wyzywała od kurew.Pokaż na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pokaż jakie ty masz IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I idtioka sama jesteś.Niebędzie mnie nikt wyzywał.Dosyc tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka.Ale dlaczego zawsze ja. Zgłaszam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nie będzie mnie wyzywac.Idiotka sama jesteś.Chyba ciebie każdy ma w dupie. Jak mówisz o madrości że ja mało mądra to ty głupia. Jest zgłoszone. Migotka ty mnie obrażasz? I do ciebie dwa razy nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przepraszam cię Migotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przepraszam cię malinowa i migotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I po co się powtarzasz.Widac jakie ty masz IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jak będziesz się wdawała z kłótnie z pomarańczą to nigdy się od Ciebie nie odczepią. Bądź mądrzejsza ignoruj je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co do wczorajszych wypowiedzi - pecherzyk pewnie sie wchlonal, z tego co czytalam sa takie przypadki, ze nagle znikaja (wchlaniaja sie z dnia na dzien). Gdyby pekl na pewno byloby cos widac. A testy tez potrafia wychodzic pozytywne mimo braku owu. Tak wiec ja juz sie pogodzilam, ide do lekarza w srode, moze zapisze mi clo na przystymulowanie. Nadal czekam na blizniaki, tak jak mi wywrozono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika po co komentujesz???Byla umowa ze mamy pomaranczki w d.... a jak im sie okazuje zainteresowanie to one jeszcze bardziej sie ciesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć malinowa:))) A może Ci się udało i dlatego nic nie widać?? :) Myslałam wczoraj o Tobie malinowa cały wieczór i tak strasznie mi było przykro z tego co CI lekarz powiedział. Kochana a może już masz fasolkę tylko jej ie widać?? Nie masz 100% pewności?:) A jak to jest z tą owu jak ktoś nie ma jej to cały czas czy jak czy ktoś miał a nagle teraz nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka :) hello:) Migotka- ale Monikę ta umowa nie dotyczy, woli sobie nasza koleżanka nerwy szarpać na pomarańcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) ja rozumiem,ze sie mozna zdenerowac bo sama pewnie bym sie zdenerwowala,ale po co sie w dawac w dyskusje z niewiadomo kim.Juuuupi sloneczko wychodzi,odrazu mam lepszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny zmykam bo M zaraz z pracy wraca i musze mu jedzonko zrobic :) odezwe sie jeszcze pozniej,Milego dnia WSZYSTKIM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Idę obiadek zrobic dobry.Będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride a co u ciebie? jak tam twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka, wiesz kochanie, ja to podejrzewam, ze ja juz dlugo mam problem z owu, tylko dopiero teraz to wyszlo. Niby wszytko ok, hormony ok, jajniki ok, cykle regularne a 11 miesiecy i nic. Pewnie tu jest pies pogrzebany. A dzisiaj jajnik boli niesamowicie, czuje go az do kostki prawej nogi. Jakbym miala za moment okres dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry myszki:))) wlasnie wstalam.obudzil mnie tel z pracy(..juz nie wiem czy plakac zy sie z tego smiac..znow zmiany) odnosnie snow...mialam cuuudowny sen.ze rodzilam.w domu.nikt nawet nie wiedzial.nic nie bolalo..ale to dziecko lezalo gdzies w nogach mojego faceta,jak chcialam mamie je pokazac to nie bylo go,pokazywalam jej...telefon;/;/i tak sie strasznie bałam gdzie to dziecko jest i czy go nie zostawilam gdzies;/ eehh co za sen. Dziewczyny ja wiem co to za uczucie jak wszystkie (a zwlaszcza te co nie planowaly ,wpadly i do tego nie chca,) sa w ciazy tylko nie ja.rozumiem Was,na prawde.bardzo min jest Was szkoda ze poronilyscie:((( bo to musi byc straszne,nawet nie chce sobie tego wyobrazac. Ale musicie tez zmienic..musimy zmienic myslenie. troszenke wiecej optymizmu. nie wiem czy sie Wam bedzie chcialo..ale zobaccie na yt nawet jest (jak znajde dam linka) filmSecret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×