Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Nina, jesli chodzi o owu i problemy z głową.. :)- lekarz ma rację. Jeśli za bardzo chcesz, jeśli żyjesz w stresie, Twój mózg, który kieruje jajnikami odbiera informacje, że to nie czas na dziecko i blokuje owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Czy ktoś mnie jeszcze pamięta????????:P ;) Straasznie długo mnie nie było, od czwartku! Pamiętacie, pisałam Wam, że mi laptop padł, naprawa miała potrwać dzień, dwa, a przeciągnęła się do soboty. Dopiero w sobotę przywieżli laptopa do pracy, a ja dopiero od dzis mogę na nim działać;) A na stacjonarnych jest wyłączony ogólny dostęp do neta, jets tylko to co musi być;) Mój M, w związku z tym, ze ja nie miałąm laptopa też swojego nei przynosił, stwierdził, że odpoczniemy sobie od kompa:D Migotka - wielkie gratulacje Kochana🌻 :) :) :) SUPER! Przypomnij mi proszę, który to Twój cykl? I jak wspomagany? Mam dużo do nadrobienia;) Pysiulka - Smutno było bez Ciebie:) Ciesze się, że wróciłaś:) :) :* Co u Ciebie? U mnie też w pracy sajgon;/ Wkurzają ,mnie humory szefa, nastroje innych, mało tu osób, które są faktycznie życzliwe i szczere. A szef też, ma dobry dzień to ok, a wstanie lewą nogą, to nie wiadomo nigdy jak będzie;/i do czego się dowali!!! grrrrrrr.... Ratowniczka - lenka:) widzę, że słowo WIELORYB mojego autorstwa pisane pod wpływem emocji na wpis pomaranczki przyjeło się:D heh U mnie końcóweczka wieloryba, ostatnie krople:p Testy owu są;) Niestety przyplątało się jakieś coś do pęcherza, urosept pomógł mało, biorę furaginę, a po niej mam mega mdłościii, ale trezba dać radę! Mojemu M zakupiłam Salfazin, łyka grezcznie, codziennie mu przygotowuje witaminki do śniadaniai / lub do kolacji;) Monika - a co u Ciebie? Czytam o USG piersi, co się dzieje?? Monisia - bidulko:( A zdiagnozowali Twojego M, co mu dolega? Kurcze, widziałyście zdjecia z tej katastrofy kolejowej? masakra:( Malinowa - racja! Niestety im bardziej się chce tym bardziej się nie da. Ale jak to zrobić, żeby odpuścić, nie stresować się, nie? ;) Ja sama mowie sobie, że ok, gdzieś to mam, a jednak sie nakręcam podświadomie gdzieś tam. Dowedzialam się wczoraj, że taka znajoma jest w ciąży, paliła, imprezowałą, brała tabletki anty i wpadli, tak to wlasnie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko - właśnie dlatego lekarz powiedział, że muszę byc stymulowana lekami. Pewnie stwierdził, że nie zdołam sobie na tyle odpuścić, żeby naprawić naturalną owu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz w Polsce tez powiedzial ze mala symulacja wystarczy i sie uda, ale wtedy nie moglam tego zrobic bo moj M byl juz w UK :( a teraz jestesmy zadni sami na siebie :p tak bardzo chcialabym wrocic do Polski i swobodnie chodzic sobie do lekarza ... ehhhh zycie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy miesiące na duphastonie. I dopiero w tym po raz pierwszy od pół roku zobaczyła czy też poczułam płody śluz - ale nie wiem czy to nie od wiesiołka. Wczoraj zaprzestałam brać go:-) do następnego cyklu albo i nie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz problem z Progesteronem? No ja te hormony (PRL i Prog.) mam w porządku, tylko tej cholernej owu brak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kropelka co u mnie.Teraz biorę inhalator.Za dobrą godz mam usg piersi jak do tego czasu @ nie przyjdzie.A brzuch mam wywalony jakbym byla w 4 miesiącu ciąży.No i po badaniu do siostry na urodziny.Kończy 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kropelka miałam miec usg piersi 22 grudnia pojechałam a ludzi nie ma.I się okazało że lekarza nie ma.I dopero teraz mam na 12:00 PMS u mnie jest dawno.Wszystko mnie dziś denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie dzwoniłam do Enel - Medu (mam tam wykupiony pakiet) i pytałam o monitoring. Dostałam zawału - pierwsze usg 150 zł, każde kolejne 120 zł - biorąc pod uwagę fakt, że muszę zrobić ze 3 razy, to raczej mnie nie stać na monitoring za 4 stówy miesięcznie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dobra dziewczyny ja powoli się szykuję na usg piersi.Myślałam przed chwilą że dostałam @ jak narazie nie ma.Jajniki mocno bolą(ciągnie) więc pewnie niedługo przyjdzie.No i dostałam się do alergologa jest inny lekarz ale dobrze że na miejscu.Piszcie.Będę miała co czytac jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa- matko kupa kasy, dzięki bogu ja mam prywatne ubezpieczenie zdrowotne i nie płace za monitoring. mamy rodzić dzieci a nasze państwo nic nie nie jest w stanie zapewnić. nawet głupia luteina w zeszłym roku płaciłam 3zł a teraz 13zł. Monika- a tobie nie smutno bez tego twojego. Koniecznie sprawdź czy będziesz miała płodne jak się z nim spotkasz:) Daleko od siebie mieszkacie? Ty jesteś chyba ze śląska nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, no ja też mam prywatne ubezpieczenie, ale za monitoring płacić muszę ;/ Chore, co? Tym bardziej, że za zwykłe "dowcipne" nie płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlinowa - ale moniitoring cyklu to jest właśnie takie USG. Ja jak byłam to mi P. dr. normalne usg zrobiła. Umów się na takie usg i podpytaj lekarz powiedz, że chcesz spr czy wszystko ok bo się starasz i niech sprawdzi. Może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dziwne ze musisz placic za monitoring, i to tyle kasy!!! Ja nic nie placilam wszystko bylo brane z ubezpieczenia. I to sam lekarz mi zaproponowal ten monitorign a wiec mysle ze nie powinno sie za to placic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina - ja sobie zdaję sprawę z tego, że monitoring to zwykłe usg. Dlatego dla mnie chore jest, że jedno mam za darmo, za drugie muszę płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umów sie na zwykłe usg. Sorry ale jak dla mnie to powinno być na NFZ dla wszystkich kobiet starających się o dzidziusia, które mają problemy, a nie że trzeba za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę że Migotce się udało. :) Gratuluję z całego serduszka, wiem jaka to niesamowita radośc. :) I witam w gronie przyszłych mamuś. 🌼 Pysiulka, fajnie że wróciłas do nas. :) My dzisiaj mamy wizyte, dopiero wieczorem. Nie możemy się już z mężem doczekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina ja niejestem ze śląska.Jest w tabelce WLKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A ja po usg piersi i tak. Utkanie piersi w przewadze gruczołowe.Echostruktura tkanek prawidłowa bez zxmian ogniskowych.Doły pachowe bez cech lymphadenopatii.Wnioski:Norma. Zalecenia:samokontrola i kontrolne badanie usg za 12 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin specjalnie wysłała mnie ostatnio na usg i kazała iść w 14-16 dc, żeby sobie "za darmo" sprawdzić czy była owu. Ale przy monitoringu to chyba trzeba min 3 razy w cyklu zrobić, więc takie wysyłanie na zwykłe usg 3 razy w ciągu miesiąca byłoby dziwne dla tych z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, Zauważyłam, że nasz już jest tutaj całkiem sporo:) Wg książek najlepszy czas na dziecko to max 25 lat, która sie łapie??:) Przyznajemy się ile mamy lat. Sabrina 25 ( rocznicowo) a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba jedna z młodszych , bo 23 skończę w sierpniu. Ale zawsze chciałam zostac mamą przed 25 r. ż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina Ja tp przy Was niemal babcia 38 rok mi idzie:-( i cały czas boję się czy nie za późno na malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×