Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

żeby to było takie proste..:(w naszej sytuacji gdzie klinika niepłodnosci jest w innym mieście:(bez własnego środka transportu:(nie chę w to wciagać osób trzecich:(cóż taki mój los..:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born Super!!!!!kurcze jak cudownie jest widzieć dzidziusia w brzuszku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniosła mi sie z 36,5 na 36,8 po owulacji, ale teraz jak by była szansa na ciąze to temp powinna być 37,0 conajmniej a u mnie 36,8 czyli nici Monisia - Są transport, który przewozi osoby na wózkach, poszukaj na necie. Nie załamuj się kochana bo to najgorsze wyjście Born - szczęściaro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same niedługo zobaczycie, jakie to piękne uczucie. :) W ogóle to byłam u innej Pani dr i jestem o wiele bardziej zadowolona. Bardzo cierpliwa, dużo tłumaczy i w ogóle. Super babka. Zleciła mi badania. Cieszę się, że się do niej przeniosłam, bo tamten lekarz mi jednak nie do końca odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born ale się cieszę, że u Ciebie i maleństwa wszystko jest ok :):):) Mogę sobie jedynie wyobrazić jakie to cudowne uczucie zobaczyć swojego Skarbka który mając 3 cm wymachuje rączkami i nóżkami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczcie jest zdjęcie, chociaż pewnie za dużo to nie widac, bo jakośc nie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka Mnoisia - nie możesz się teraz poddawać, zobaczysz wszystko się ułoży i będziesz się z tego śmiała tuląc swoje maleństwo. Po prostu jesteście wystawieni na próbę. Próbę cierpliwości. Dacie radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam! Zdjęcie dzidziusia Born widziałam! Coś niesamowitego, naprawdę dziewczyny życzę tego samego każdej z nas, a dla Born i maluszka dużo zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zamiaru oglądać...i tak tu juz ledwo łzy powstrzymuje jak czytam..a patrzac na foto to napewno bym sie rozbeczała..:(wogóle to chyba mój ostatni dzień na forum..od jutra zaczynam nowe zycu=ie..życie bez starań i rozmów o dziecku...będzie to definitywnie zamkniety rozdział w moim zyciu:( i niech sobie na mnie pomarańczki najeżdżaja ze jestem taka i owka w nosie to mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia to Twoja decyzja, i na Twoim życiu zaważy, my niestety nie przeżyjemy życia za Ciebie, ani nie będziemy podejmować decyzji za Ciebie. Ale jeszcze się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, nie poddawaj się. Na pewno macie ciężej niż inne pary, ale trzeba wierzyc że kiedyś w końcu się uda... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, ja wiem, że jest Wam ciężko. Ale kiedy się czegoś chce, to wybacz - trzeba do tego dążyć. Klinika jest w innym mieście i Ty nie chcesz prosić o pomoc osób trzecich. A dlaczego? Nie macie przyjaciół, którzy mogliby Was tam zawieźć? To nie jest koniec świata, tylko odległość kilka-kilkunastu km. Ja też mam tak, że chciałabym już, teraz, zaraz! Ale też łatwo nie jest, mimo, że jesteśmy zdrowi. Ale poddam się dopiero po 50tce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny. rozmawialam przedchwila z moja kolezanka ktora 2 m-ce temu urodzila coreczke:) i mowila mi ze im udalo sie za pierwszym razem ... ale nie o tym chcialam mowic. powiedziala mi tez ze ona jak chodzila wczesniej do lekarza to raz jej lekarz powiedzial jak byla u niego w 11dc ze ona juz jest po owulacji ... i takim to sposobem sie im udalo ze probowali zaraz po @ nie czekajac az do polowy cyklu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.Nie bylo mnie chwile,ale juz jestem :)Dzisiaj mam wolne,Maz poszedl do pracy wiec moge troche popisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala zobaczyc ... tyle razy juz prosilam dziewczyny zeby mi podaly ale niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podajcie swoje maile a my wyślemy Wam hasło, malinowa bo ktoś może się pod nie podszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka ja na poczcie nie widziałam, bo mnie dawno nie było, możesz dac jeszcze raz maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, spokojnie, Nina ma maila w formie "imię i nazwisko" - poza tym nic na tym babińcu nie mamy :) Migotka - pokasowałyśmy maile, musisz wysłac jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,mam przerwę małą w lekcjach.a tu mój meil;beata240@vp.pl,bo też nie mam dostępu,a bardzo bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×