Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Sabrinka spróbuj nie pożałujesz:) monika942 wspólczuje alergi, ja od kwietnia przez całe lato będe miała wieczny katar iod czasu do czasu atopowe zapalenie na dłoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie, ja to nie wytrzymam żeby mu nie powiedzieć. Po drugie mój m sie sam pyta codziennie jak tam czy nie ma @ itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dircia kiedys tez myslalam ze dam buciki ale dzisiaj nie mam czasu juz :) a chyba nie da sie tego ukryc, bo moj tez sie pewnie spyta czy @ jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia to nie Migotka ma 3cm dzieciątko tylko Borntoride. doremi-ka kiedy masz mieć @?Test ciążowy napisałaś że masz drugą kreskę bardzo jaśniutką. Też myślę że można gratulować.Gratulację:) malinowa1986 chcę zobaczyć czy mam owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - dziewczyny pisały wcześniej, że testy owu nawet jak pokażą, że jest owu to nie znaczy, że ona będzie. Ale widocznie Ciebie to nie obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina jak nie wyjdą testy owu pozytywne pójdę do ginekologa porozmawiać i też o monitorig.A starać się będę.Jak się spotkamy to porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika @ powinnam dostac dzisiaj ale sladu po niej nie ma... Zawsze na @ bolal mnie strasznie brzuch i plecy a dzisiaj tylko czasem ma uczucie jakby mnie cos w brzuchu szczypalo. Oby @ nie przyszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Chcę pierw zobaczyć co pokaże a potem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
doremi-ka @ nie przyjdzie tak czuję masz na teście ciążowym drugą słabą kreseczkę.Trzeba myśleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Melduję się z domku. dziś u mnie powtórka obiadowa z wczoraj. miseczk pożywnej zupki z mega ilością marchewki. Surówka z sałatą lodową jajeczkiem , kukurydza i szczypiorkiem oraz jajeczkiem do tego kurczak:-) zdrowo i smacznie:-) Doremi-ka gratulacje kochana powiększasz grono mamuś i dajesz nadzieję nam staraczkom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje osóbce która podesłała hasło. Born, widziałam zdjęcie Twojego maleństwa. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszytskim. chcialabym sie Was poradzic 2 tygodnie temu stracilam swojego Dzidzusia :( jak uwazacie kiedy moge zaczac sie starac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hiński Turysta:-) współczuję utraty kruszynki. a co do starań najlepiej porozmawiaj z ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hiński Turysta:-) współczuję utraty kruszynki. a co do starań najlepiej porozmawiaj z ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek! ale tu dziś cisza gdzie się podziewacie lasencje ?pewnie kolacyjkę wcinacie,to tak jak ja:)P.s. wysłałam maila na BABINIEC może któraś się zlituje i podeśle mi haslo? Uciekam skoro nikogo niema , :) DOBREJ NOCKI ŻYCZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj, dziewczyny ale Wy pootraficie smaka narobic. :) Za mną chodzą pierogi albo jakieś kluseczki mmm :) Ewentualnie naleśniki. :D doremika - ja właśnie też nie miałam typowych objawów jak na @ ;) HinskiTurysta - przede wszystkim to współczuję... A co do starań, to słyszałam że jeśli kobieta miała zabieg to trzeba poczekac conajmniej 3 mies. ale w sumie nie znam się, więc nie chcę źle doradzac. Najlepiej poradź się swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam na bieżąco czytać co piszecie, ale ciężko czasem nadążyć! Kilka godzin tu nie zaglądałam i tyle stron się pojawiło :) ale M już nakarmiony, więc można chwilę poświęcić na forum ;) doremi-ka moje gratulacje! Daj potem znać jak M zareagował :-) Powiększa nam się grono mamuś i bardzo dobrze. Oby w kolejnych tygodniach każda staraczka była zaciążona! :) Zaraz wyślę maila na babiniec. Też chcę zobaczyć zdjęcie dzidziusia Born! :-) Gratuluję szczęśliwych 3cm :) Dziewczyny, ale smaka mi narobiłyście. Ja dzisiaj na obiad postawiłam na szybkość i łatwość. Zrobiłam kurczaka z ryżem, ale to prażone czy "duszaki" na pewno kiedyś spróbuję. Chyba nigdy czegoś takiego nie jadłam. HinskiTurysta - bardzo Ci współczuję :( Wiem co przechodzisz, bo w kwietniu przeszłam przez to samo :( Nie miałam zabiegu, bo nie było takiej potrzeby. Macica sama dała radę się oczyścić. Ale samo oczyszczanie trwało ok. 2 tygodni (przynajmniej jak chodziłam na USG kontrolne, to przez ten czas jeszcze było coś widać). Lekarz doradził mi wtedy, żebyśmy z M odczekali 3 miesiące do kolejnych starań (czyli od momentu jak dostaniesz @ po poronieniu jeszcze 2-3 cykle, jakoś tak). Zależy jak szybko cały organizm Ci się zregeneruje. Poza tym jeśli miałaś podwyższoną bete, to jak zrobisz test za tydzień, czy dwa, to może dać fałszywie dodatni wynik, bo hormon po poronieniu jeszcze nie spadł. Najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza i Cię zbada, a potem doradzi. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Dzidzie!!! Śliczne! :-))) Dziękuję za hasło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zobaczcie jaką sukienkę założyła.Masakra. http://kobieta.wp.pl/gid,14309895,img,14309933,kat,59116,title,Odwazna-kreacja-Adrienne-Bailon-Adrienne-Bailon,galeriazdjecie.html A tutaj dla tych co lubią kawę. http://tosiewytnie.pl/i,Pixel-56,vid,33522,index.html?skipd=yes&_ticrsn=5&smgfjticaid=6e0b5#n74501104-v33522-tPR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki moje :). O kule!!! Same dobre wieści, i to co najlepsze prawie codziennie :). Również Doremi-ka mogę Ci jak najbardziej pogratulować :) 🌼. Tak się cieszę że kolejna zostanie mamą :). Ojjj jak ja nie mogę doczekać się takiego stanu... :). Chyba że nie zdążę z tym (tzn. stracę pracę), to będę musiała wstrzymać starania :(, a bardzo chcę mieć maleństwo :(. Jakoś mi smutno że nie wyszło nam teraz :(... Mam doła o pracę, w ogóle dla mnie wszystko jest jakimś nieporozumieniem, całymi dniami mnie w domu nie ma, nie chce mi się zupełnie nic :(. Mam dość już... Przepraszam że Wam smęcę, ale muszę się komuś wygadać :(. Mam to samo co Kropelka - sapią o plan i są ogromne naciski, a plan u mnie od dawna nie jest możliwy do zrealizowania, wszystkie jesteśmy w wielkim strachu w pracy :(. W sumie mają w firmie kilka działów, a mój składa się z 5 osób. Wątpię żeby nas na coś innego przerzucili, choć marzę o tym. Ale ok... Koniec tematu :). Lepiej powiedzcie co u Was :). Osa - nie odchodź kochana :*!!! :( :( :( nie rób tego. Co u Ciebie kochana??? 🌼 Staraczka Monisia - co się dzieje? Powiedz, ja nie jestem w temacie, a ostatnio rzadko tu zaglądam :* 🌼 Born - to chyba dla Ciebie najpiękniejsze zdjęcie w życiu cooo :). Cudownie :). Czekam na kolejne zdjęcia z większym bejbolem :) Buziolki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSLUCHAJ SLOW... nie mam sily o tym pisac..:(((((((((( jesli przeginam z dolami itd ostatnio...to mnie stad wywalcie....ja zrozumiem ta piosenka leci na full na okraglo....4 piwo pije...ehhh... przepraszam ze dzis tylko na tyle sie zdobylam...czytam WAS...staraczaka monika-kovhanie nie zwatpiaj..prosze. zobaczysz wszystko bedzie w koncu pieknie myszko kochana z calego serduszka ciesze sie ze kolejna staraczka bedzoe mamusia. doremi...gratuluje slonce born..to zdj jest cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ile jesteś ze swoim ?? szkoda mi ciebie dziewczyno- tak cierpisz.. a nie pomyślałaś, że lepiej by było bez niego ?? jesteś młoda, śliczna- może twój księcu jest gdzie indziej ?? nie możesz wrócić do Polski i zacząć od nowa ?? My też mieliśmy kryzys i to bardzoo długooo ponad pół roku- nie mogliśmy na siebie patrzeć, rozmawiać- jak obcy ludzie- ale coś się złamało w nas, kilka rozmów, rozwiązanie problemów, wyjazd i uratowaliśmy to.. tylko mój M jest taki, że on dąży do zgody, nie olewa tego i każdą kłótnie chce odrazu rozwiązac.. a twój nie jest taki więc może być cieżko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, martw się, wszystko będzie dobrze :* zobaczysz, że się wszystko ładnie poukłada i zmartwienia znikną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 dni 4 lata...8 marca rocznica... zonka..wiesz kochana mi siebie tez szkoda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×