Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Przecież nie jest powiedzianie że Wam od razu się uda, a z drugiej strony tylko trzy miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima WŁAŚNIE z jednej strony tak a z drugiej tak.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Cały dzień miałam niezły zapier*** w pracy :-( Nawet nie mogłam na forum wejść. Ale teraz nadrobiłam już zaległości w czytaniu i mniej więcej wiem co u Was :-) Za chwilkę mykam do domku! Jak się czujesz Lenka? Mam nadzieję, że lepiej niż rano ;-) Tylko dzisiaj nie pij za dużo, żeby jutro na rozmowie nie umierać. A to, że temp Ci wariuje, to chyba normalne po alkoholu. Sabrina, a może Ty w ciąży jesteś, skoro podwyższona temperatura Ci się utrzymuje tak długo? :-) Fajnie by było! Iwo, a czemu czekacie do czerwca? Chcecie się jakoś najpierw przygotować, czy coś? Zacznij brać kwas foliowy i na żywioł! :-) bo może się udać od razu, a może dopiero za kilka miesięcy... Sublima - mi się podoba drugi tekst :-) fajny pomysł tak w ogóle z tym prezentem. Lecę do domu. Umieram już z głodu. Rano zrobiłam mięsko na obiadek, więc zostały tylko jakieś dodatki i obiad gotowy :) Ale pizzerinki też bym zjadła! Z resztą teraz to bym wszystko zjadła! Napiszę więcej z domu. Bo dzisiaj kolejny dzień sprawdzania testów owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo ja mam teraz obronę doktoratu i walkę o mieszkanie na głowie, więc stresów razcej nie da się uniknąć a staramy się teraz baardzo :-) ostatnio w samą owulkę:-)) i co prawda nie mam nadziei ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy biore od wrzesnia. Tak postanowilismy ze bedzie wygodnie i w mare dobrze...ale juz sama sie zastanawiam czy napewno bedzie O.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwina.. wybrałam ten tekst. A pomysła na prezent mogę uznać wczorajszym natchnieniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulawka - chyba właśnie nie bo podwyższona to jest ok 37,00 a ja mam za niską na ciąże. Czuje ze nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo witaj.kochana jesli postanowiliscie z mezem ze o dzidzia bedziecie sie starac od czerwca(i nie mozecie z jakichs powodów przestac sie zabezpieczac juz) to moze wykorzystaj ten czas na badania?:) ja nie mowie ze cos Ci dolega ale wiesz,zrob sobie badanie krwi,moczu,przeciwciala na toksoplazmoze itd. jedz dalej witaminki,moze popraw swoja kondycje cwiczeniami(w ciazy zawsze to lepiej nie miec zadyszki). co myslisz o takim pomysle? pozdrawiam Cie cieplutko,buziam i mam nadzieje ze bedziesz wpadala tu czesciej. Zonka zgadzam sie w pelni z Sublima jesli chodzi o testy. Sabrina-ta Twoja zupa to jest MISTRZOSTWO SWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2 talerze zjadłam;] Mulwika kochaa zmeczona jestes..moze jakas odporezajaca cieplutka kapiel??co do mojej temp ona i bez alko zyje wlasnym zyciem hehe Zaba Monika -czyzby niwa staraczka do nas doszla:)? witam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka robiłaś pizerinki czy zmiana decyzji zupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mnie jakoś nie śmieszyło.Co drugie to k przekleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Lenka:-) Ja jak zamówiłam testy owu na allegro dostała 5 testów ciążowych gratis i to własnie 10 a u mnie w aptece takich znaleźć nie mogłam:-) teraz tylko czekam az będę je mogła wykorzystać:-)) Ja dziś zrobiłam sobie na obiadek prawdziwą pizze - ciasto własnej roboty pierwszy raz w życiu. Minamusna wyszła, jak ktoś ma ochotę zapraszam jeszcze trochę zostało:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Żeby było blisko to chęcią bym przyszła a tak tylko mogę obejść się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima- ja zawsze robię sama ciasto, a taka wlaśnej roboty pizzza jest moim zdaniem 100000 razy lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Iwo ;) Pomozcie . . . ryczec sie mi chce........czytam was na okrago.....i nie wiem czy to dobrze.......bo sie strasznie nakrecam.........tak bym chciala byc w ciazy...... Tak samo jak Ty ŻonaĄcka serce co innego a rozum co innego....serce chce zaczac starania juz a rozum karze poczekac te nieszczesne 3 miesiace.........wyyyyyyyc mi sie chce..........;(" IWO CZUJE TO SAMO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam doła. Koniec ze staraniami, po obronie wyjeżdżam!!!! Pokłóciłam się z M i z jego rodzicami o to, że nie mam pracy. Bo oczywiście kurwa mać robie to specjalnie, leże przecież i pachnę... Ach, już nie mam siły. Siedzę i beczę :( Powodzenia wszystkim, dziękuję że z Wami byłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czy to jakaś epidemia z tymi żegnaniami kobiety my jesteśmy tu aby się wzajemnie wspierać, niezależnie czy sie staramy czy nie.... w koncu rozmawiamy o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu - kochana a myślaś o swojej działalności?? Teraz jest bardzo ciężko o pracę, a puki jesteś na studiach to dziecko to super pomysł. Nerwy miną i jakoś się poukłada. Nie wiem co z tym dołem ale chyba dopadł dużą ilość naszych forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 cały czas możesz być.Po to jesteśmy żeby pomagać, wspierać.A powiedzieli ci to że specjalnie to robisz że leżysz? A że pracy nie ma to niejest twoja wina.Powinni to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczyny szkoda gadać, akurat mam owulkę, bo wczorajszy test w porównaniu do dzisiejszego wyszedł bardzo pozytywnie, a ten dzisiejszy blady jak dupa umarlaka, poza tym bóle jajnika mówią same za siebie... A jesteśmy pokłócenie i tak nic z tego :'( Ale ja im jeszcze udowodnię, że zarobię sama na siebie... :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 niepłacz.Masz tu ode mnie kwiatka.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu jestes kochana? boziu tak mi przykro ze u Ciebie sie tak niefajnie zrobilo:((((((moge jakos pomoc? przede wszystkim nie uciekaj nigdzie stad,slyszysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas epidemia na klotnie. Ja tez sie poklocilam ze swoim i az musialam sie przejsc. Ale juz jest ok ;-) szkoda tylko, ze mi ochota przeszla na poprawianie staran dzisiaj. Owulka teoretycznie wg testow juz byla, wiec pol biedy. Lilu, pamietaj, ze testujemy razem 22-ego ;-) A u Was jak wieczor mija? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mija..smutno. kurcze wszystko wszystkim sie wokolo sypie...mnie tez znow smutek ogarnał... ciagle przezywam bardzo sytuacje ktora miala miejsce z pn na wt.. ale juz nie pije dzis...po prostu siedze..i łzy mi same leca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka a co się stało że płaczesz? Chyba się nie rozstaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×