Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Lenka ja już tu nic niebędę na ten temat pisać widzisz co tu się dzieje.A może to ty piszesz pod innym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No to idź droga wolna a ode mnie się odczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 924 sprawdzaj do woli, a ja i tak cię zgłaszam za pomówienia. wtf??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 Lenka ja już tu nic niebędę na ten temat pisać widzisz co tu się dzieje.A może to ty piszesz pod innym nickiem. Czy Ty sie dziewczyno dobrze czujesz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się monice pomyliły niki
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka dobrze się czuję a co.Tobie też przeszkadza że pisze.Ok to dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka dobrze się czuję a co.Tobie też przeszkadza że pisze.Ok to dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się monice pomyliły niki
monika sama sobie pisze i odpowiada na pytania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka dobrze się czuję a co.Tobie też przeszkadza że pisze.Ok to dobra Mi się nie pomyliły nicki.Piszę ze swojego.Już zmieniłaś na pomarańczowo.I tak to zgłoszę.Niebędzie mi nikt nerwów szarpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziouszki gdzie jeatescie??? Sublima..:(( to wsystko pses Ciebie. Ty mi zazdlosciłas słonecka i ono sobie telas poslo:P hihi jak nauka? chodzcie tu:) monika..uwzasz ze to ja?na jakiej podstawie?bo Ci napisalam w koncu co mysle o Twoim "zwiazku"?tylko ,ze jak widzisz..zeby napisac Ci co mysle nie potrzebowalam jakos pomaranczowego nika tylko napisalam pod swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się monice pomyliły niki
monika sama sobie pisze i odpowiada na pytania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa nie.Teraz specjalnie ktoś to robi że mnie denerwować. A ci się to pomarańczko nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika skopjuj mi chociaz jeden post gdzie napisalam ze mi przeszkadza. napisalam Ci tylko prosto z zmostu co mysle o Twoim "zwiazku". I jak widzisz nie potrzebowalam do tego innego nika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa nie.Teraz specjalnie ktoś to robi że mnie denerwować.Podaj email swojego jak możesz. A ci się to pomarańczko nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika skopjuj mi chociaz jeden post gdzie napisalam ze mi przeszkadza. napisalam Ci tylko prosto z zmostu co mysle o Twoim "zwiazku". I jak widzisz nie potrzebowalam do tego innego nika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A ci się to pomarańczko nie uda.Czy ty masz coś równo pod sufitem że do mnie takie głupoty piszesz. I znajdź sobie chwilę czasu i poukładaj pokolei klepki. Lenka wiem że nie napisałaś tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze mi sie dodalo 2 razy to samo itd ale mi kafe szwankowalo ,nie wiedzialam ze sie wyslalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - kobieto skończ już z tymi e mailami. To jest forum i się tutaj pisze. Ja wróciłam już po bólu:) Zakupy zrobiłam piżame już mam hihih:) Może głupie to co robie ale zawsze jak byłam w ciąży wcześniej lądowałam w szpitalu. A to że ja nie sypiam w piżamach to zawsze był problem itd. A teraz postanowiłam sobie już teraz torbę spakować i być przygotowana, a pewnie jak tak zrobie to wtedy nie pojde do szpiatala, wiem głupie ale nie chce znowu aby mój m mi kupował piżame ;/ Ciążówki- ja ciągle jestem głodna. Jem czesto a mało i pije duuuużo wody ( a ja nigdy wczesniej nie piłam wody bo jej nie lubie) Sublima i Malinowa - ja tam wiem swoje odnośnie objawów :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olać Pomaranczki! Dziewczynki, szkoda zaśmiecać forum;) Mamy wazniejsze przecież sprawy do pisania:P A Ty Monika nie dyskutuj, i nie włączaj się w dyskusję z podszywaczami... Bo przez to się nakręca cała sytuacja;) Leenkaaaaa - ja chcę też słoneczko, Tyś choć wczoraj skorzystała;) U mnie juz znów chmurzyska, buuuu. Spać, jeść, pić, do domku chcę! Sublima, już niedłlugo;) Niestety nienakręcać się nie da, zawsze gdzie stam podświadomie się myśli;) Sabrinka Ty tu o żadnych szpitalach nie myśl! Dbaj o siebie i myśl pozytywnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka ja tez nie spie w pizamach...kochana Ty sie na bank polozysz w szpitalu za jakies 8 mies.;) ale do porodu:*:*:*:*:*:*:*:* Sublima...nooo!!!!i zeby mi to bylo ostatni raz,bo jak nie,toooo:P:P:Pja nie wiem..kto to widzial slonce zajumać:Pi to kobicie ktora w uk mieszka,,,gdzie przez 4 pory roku panuje pora deszczowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 Niektórych rzeczy nie można tu pisać widzisz co jest.Dlatego na email. Dzisiaj mam święto (urodziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×