Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Hihi Lisa to faktycznie daleko nie masz:-) fajnie że masz wsparcie rodziny Super. nie pozostaje nic innego tylko sie starać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Się dogadałam daję ostatnią szansę.Widać że wypili.Pierw krzyczał a potem już normalnie.Mówi że jutro porozmawiamy idzie spać.Pił z kolegą.Kolega miał dzisiaj urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu i masz świętą rację. ;) Zobaczysz akurat jak nie będziesz taka nakręcona to Dzidziuś zrobi Ci niespodziankę. Ja miałam tak samo, w tym udanym cyklu postanowiłam nie wkręcac sobie objawów, nie robic testów przed @ i akurat się udało i małpa nie nadeszła. :) Trzymam za Was kciuki bardzo mocno. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie i to bardzo.. Teraz juz staram się o tym nie myśleć, ale jakoś nie mogę.. Wyobrażam sobie jak fajnie miec taki brzuszek i dzieciątko w nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa, no to super :-) oby sie udalo, trzymam kciuki! :-) Born odpoczywaj duzo i uwazaj na siebie. Oj dziewczynki ja tez sie probuje nie nakrecac ale juz tak jestem nakrecona, ze szok. Dzis mam 17dc i nie wiem jak przetrwam kolejne 10 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję, aby nie zapeszyć.. Mam nadzieje, że teraz już się uda.. Będę starała się o tym nie myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Rozmawiałam z kolegą i mówi że ma.Może prawda może nie.Jak prawda to nie ma już powrotu.A tu niechcę pisać bo różne osoby wchodzą i czytają dlatego wolę na email.Normalnie widzę że niektóre to dziewczyny są świnie wiedzą że facet jest zajęty to się pcha na umór i rozbija związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, są dwie strony medalu. przede wszystkim facet powinien byc ci wierny. Ja bym zdrady nie wybaczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czemu nie ma żadnej wiadomości na skrzynce ?? ani zdjęcia born ani nic- nie usuwajcie ich.. :( monika ja nie wiem o co chodzi z tą dziewczyną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kolega mówił chodzi o nią że on się jej podoba.I ma 19 lat.Mój jest z rok 72.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka napisałam ci część na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lisaveta tobie też napisałam.Czuję że związek się mój rozpada przez jakąś gówniarę.5 lat będzie zmarnowane czuję to.Jutro moje urodziny i zobaczę czy złoży życzenia chociaż wątpię.Mówi że jutro kończę 26 lat to pewnie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!:) Ja już po zastrzyku:) 3 zastrzyk i jeden sniaczek, więc wynik jest ok:) Liv - super nic tylko działać staranka:) Lilu - nie ma jeszcze czym męczyć o swoich ciążowych objawach, ale dziś na wykładach myślałam, że usnę na stojąco. Apetyt mam ogromny i dużo pije wody :) Jutro beta oby ładnie wzrosła - martwie sie tym troszkę. Monika - o ile dobrze zrozumiałam to zdrada jakaś się pojawiła. Ja jestem zdania, że kobieta powinna się szanować, jak facet zdradza tzn, że nie jest ciebie wart! Dzis dostalśmy zaproszenie na wesel ale będe sie bawić w lipcu i będe już z brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - jak dla mnie to zaden zwiazek na odleglosc nie na szans na przetrwanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za Facet.. Nie jest wart Ciebie,. Jak mój by takie coś do mnie powiedział od razu by wyleciał za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lisaveta napisałam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Próbuję walczyć ale już nie mam siły.Cały czas płaczę dlaczego ja mam zawsze pecha.Dlaczego Bóg daje mi cierpienie.Wolę nieżyć niż się męczyć.Jak spotkam tą osobę to niewiem co zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cały czas mi zależy i kocham poczekam i zobaczę czy złoży życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja kiedyś tez straciłam nadzieje na poznanie dobrego, porządnego faceta. Jednak Bód zesłał mi nagrodę za lata cierpień. Mam mojego księcia i go uwielbiam. jest kochany, nie robi problemu jak mi sie nie chce robić obiadu - sam kombinuje, sniadanka również. Umie kran zreperować i jest zaje.... fajnym kochankiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja myślę cały czas że to Bóg daje mi cierpienie. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów, że nie chcesz żyć.. W końcu los się odmieni.. Życzę Ci wszystkie jak najlepiej. I Sto lat z okazji jutrzejszych urodzin bo nie wiem czy jutro będę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, czy ja też mogłabym poprosić o wiadomosć z dostępem do współnego forumowego e-maila?:) kkatee85@gmail.com dziękuję!🌻 Mulwika, sublima🌻 dużoo spraw się nałożylo niestety:( Mój M ma troszke kłopotów zdrowotnych, a za ch...rę nie mogę go wygonić do lekarza;/ Ta praca, coraz wiecej stresu, coraz wiecej obaw, i staranka - ciągła myśl, że może się nie udać. Jakoś tak depresyjnie, niech będzie już wiosna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×