Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Monika powiem ci szczerze, że dla mnie ten twój facet jest jakiś dziwny- w ogóle twoj związek jest dziwny, dziwnie się poznaliście i to ciągneliście.. sorki ale nie wierze, że on cię traktuje poważnie i przez te 5 lat "bycia ze sobą" on był ci wierny. Nic nie robicie z tym związkiem, nie mieszkacie ze sobą, widziecie się raz na 3 miesiące, w ogóle ciąża w twojej sytuacji też jest trochę na siłę i myślę, że nie zdajesz sobie z tego sprawy.. on do ciebie nie dzwoni, mówi ci, że cię kocha ?? On w ogóle wie, że chcesz dziecko ?? czy poprostu kocha się z Tobą bez zabezpieczenia i liczy, że się może uda..On chce tego dziecka z Tobą ?? jestes tego pewna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - co się dzieje? Co sie dzis stało, co Ci powiedział? Jak nei chcesz tu na forum, napisz na mojego maila. Przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika jestes pewna ze sie kochacie oboje.. ze nie krzywdzicie się... może warto odpoczać od siebie przez jakis czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko jak moj doszedł do siebie po usunieciu nerki Twój też ozdrowieje:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ale jestescie szybciutkie w skrobaniu :P Lilu za twoja prosba przesylam fluidki .......:):):) Co do objawow to u mnie jak narazie spokoj az to dziwne, tylko spac mi sie wczesnie wieczorkiem a i iwstaje o swicie i jestem wyspana.... Biust swedzi i chyba troszke sie powieksza (albo sobie wmawiam :)) A jak tam wasze staranka? kto nastepny czeka na @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny.Ja dzis caly dzien spedzilam na dworku,14 st na plusie i piekne sloneczko.Pojechalismy na wycieczke.Dotlenialam sie z moja Kropka :) Wysylam Wam zdjecia na babiniec:)Obejrzyjcie sobie jak pieknie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie teraz staram ostro :) zobaczymy co z tego wyjdzie tym razem ... A wiec zmykam na male co nieco :) Udanego wieczoru wszysykim zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzo koty wysoko
po cholere to to rodzic, jak tyle sierotek biednych jest w bidulach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis było 9 stopni słoneczko po świeciło ale wietrzyk mały tez był.. no właśnie gdzie ta wiosna.. za 10 dni powinna byc kalendarzowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzo koty wysoko
tyle biednych sierotek, porzuconych przez swoje biologiczne mamusie, czeka na miłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa, nawet nie musisz pytać..... marzę ale wolę się nie rozczarować. wszystko co czuję zwalam na Duphaston:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzo koty wysoko
nawet takie małe bobaski są zostawiane w oknach życia :( i jak one mają tak żyć bez mamusi, bez tatusia? bez miłości? :( dlaczego nikt nie chce ich wziąć do siebie i stworzyć im domu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×