Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Lenka ja też brałam kiedyś luteinę i ci powiem że smak niejest aż taki zły. Są gorsze tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima ale czego?Lutki czy cynamonówki:D :P:P:P:P Kropelka a co do slonca...dupa .ni ma. nie rozdaje na prawo i lewo hehehehe. sama mam mało:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P hehehee zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika zgadzam sie. nie jest zly. ale zebym sie na niego slinila to tyz niebardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Lenka:)powiem Ci że jesteś takim dobrym duszkiem na forum:)wiesz co pisać że by porawić humor:)człowiek jak czyta Twoje posty od razu lepiej sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka chcesz coś dobrego zjeść? Mam jeszcze torcika urodzinowego.Się można poślinić żartuję.Jest słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 3 dni wolnego:-) ale musze się uczyć:-( uciekam w krainę snu z kilkoma przerwami na siusiu:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka kropleka slodziutkich snów:*::*:*:*:*:* kto dzis ma czas posiedziec? ja sie nie moge doczekac jak pojde znow do pracy.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublimko skoro uciekasz to Tobie tez slodkich snów!! w ogole Wam wszystkim slodkich snów zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze i nie wierze... Monisia! W koncu jestes:) Lenka, siostro, help. Brzuch mi chyba zaraz w kosmos wyleci! Baby, troche przesadzilam z tym spaniem, ale tak mi bylo dobrze, bo snilo mi sie, ze mialam 2 kreski na tescie ciazowym i taka dumna chodzilam i probowalam Mamie powiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzylam raz jeszcze w codziennej porze (wczesniejszy pomiar byl o 5, bo sie wybudzilam), za drugim razem jeszcze lepiej - 37.3. Ja to sobie chyba spaczona psychika sama zrobilam. Pojeb ze mnie. Brzuch mnie boli i buzujaca krew tylko czeka, zeby trysnac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa masz jeszcze poranny mocz w pecherzu? ;-) bo bys mogla test zrobic! :-) Ładna ta temperaturka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)witam z rana z kawą:)malinowa moze jeszcze nie wszystko stracone skoro taka piękna temp:)trzymam kcuiki:)niech już będzie jutro:)mój skarb wkońcu wychodzi ze szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zrobilam test wczoraj, byl negatywny. Nie chcialam juz robic dzisiaj, bo czuje sie tak, jakbym juz miala @. I mam pewnosc, ze przyjdzie. Wlasnie sobie uswiadomilam, ze castagnus mogl mi wydluzyc cykl o 1-2 dni. Jak nie dostane dzisiaj i jutro bede miec podwyzszona, to rano cykne test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jak wolisz. Ale przez to i nas trzymasz w niepewnosci ;-P Czesc Monisia! Ciesze sie, ze wrocilas 🌼 Rozumiem, ze z Twoim M juz dobrze skoro jutro juz bedzie w domku :-) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika i tak pewnie zaraz napisze, ze okres przyszedl, wiec dlugo niepewnosci nie bedzie :):) Monisiu, co wlasciwie bylo Twojemu M? Wybacz, jesli pisalas, a ja nie doczytalam, ale wczoraj oczywiscie godzinna drzemka zamienila sie w 2.5 godzinna i nie jestem na biezaco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa faktycznie że castagnus mógł Ci wydłużyc cykl:)mi wydłużył właśnie faze lutealną:)tylko że okres mam jak zawsze a owu wczesniej:) no m miała bakterie w moczu:(cięzka cholerka do wyleczenia:(w szpitalu osłabili ja lekami dożylnymi a teraz w domku jeszcze z 3 tygodnie antybiotyk doustny i powinno być ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i dziękuje ze mnie tu chcecie spowrotem:)wiem że byłam starsznie kapryśna...i wogóle...tak naprawde to nigdy nie mam zamiaru przestać sie starać:)ale miałam takiego doła wtedy że szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo sie ciesze, bo wiem jak zalamana bylas :* Teraz chwila przerwy i do roboty:):) Monika, nie wiem jak Dziewczyny, ktore juz zaszly czuly sie w dniu spodziewanego okresu (jak wpadna to moze mi ktoras napisze) . Ale u mnie tragedia. Podbrzusze boli, jajniki bola. Tylko piersi otechly i sa normalne. Dlatego ja sie nie napalam. Termin mam na dzisiaj, a dzien jest dlugi, mam jeszcze dlugie 16h, zeby ten okres dostac w terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×