Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Jeszcze ja mam dostęp do konta. Ale nie kasuję żadnych maila. Nie wchodzę tam za często, a jak już się pojawiam, to często nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dla mnie to jest dziecinne, ale dziś jest tub bardzo spokojnie nie to co wczoraj. Może jest tutaj jakaś mała dziewczynka, która zachowuje się jak by w podstawówce była co? Robi na złość. Kurcze ale chamówa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co o tym myślicie
Ale jak zobaczyłam lilu24 to sobie pomyślałam ciekawe co tym razem się wydarzy. I nie czekałam długo. Afera pocztowa. Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta jeszcze ja mam dostep do poczty ... Ja mam swoje przeczucia co do kasowaczki wiadomosci ... Jakas ona dzisiaj malo gadatliwa jest ... co myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszla mnie ochota na nalesniki :) i ide je sobie zrobic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja i ja też mam maila:) Ale sama tu apelowałam wczoraj i dziś o nie kasowanie, bo mnie większość rzeczy omija, jak nie mogę wejść na naszego maila, potem po pracy wchodzę , a tu pustki;/ Nie wiem po co ktoś to robi;/ Przecież to nasz mail, gdzie też wymieniamy sie informacjami... ZAPRZESTAĆ KASOWANIA! I koniec kropka:P Hhem, żeby na mnie nie było, to kasowanie zostało rozpoczęte, zanim ja dostałam namiary na babiniec;) Jak weszłam poraz pierwszy świeciło pustkami kompletnym,i:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie dziewczyny pomarańczka rozwiązała nasz problem :) Przecież to ja kasuje wiadomości, nie wiedziałyście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się powoli robi żenujące. Jak tylko coś się zaczyna dziać innego niż standardowe opisy o samopoczuciu, czy staraniach, to zaraz jakaś pomarańczowa coś mąci! My tu jesteśmy po to, żeby się wzajemnie wspierać w staraniach, a nie po to, żeby snuć jakieś intrygi! Więc bardzo Cię proszę, kimkolwiek jesteś, zostaw nas w spokoju, albo się przyłącz do pisania o staraniach, nic ponad to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu - kochana nie denerwuj się to PEWNA osoba napisała, aby nas skłócic, dziewne, że akurat jej nie ma! LENA - jesteś co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech każda z nas ma jakiś typ niech napisze głośno kto to może być. Bo ja mam dość tej dziecinady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ktoś usunął zdj usg dzidziusia Born, a było w nowym specjalnie do tego utworzonym folderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Święta ale ze mnie gapa, przecież to ja sama usunęłam, Boże co ja mam za pamięć, żeby w takim wieku już zapominać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie kto ?? Jak myślicie? Monika to ty a może jenak Lilu, albo kropelka, Sublima, LEna czy ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno Boże Święty ;) Już dam się wychłostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO klucze mam dorobiłam od razu dwa:-) tak na przyszłość:-) a co do tego kasowania maili, faktycznie dziwne. też mam skrzynkę na wp i marzę zeby mi sie same kasowały a tak zbieraja się do kulkuset i nie chcą:-( moze sąd inkwizycyjny:-))) mam akurat w temacie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta a moze by tak usunac ta poczte i zalozyc nowa i bez dostepu jednej osoby i by sie okazalo czy mamy dobre domysly ... co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×