Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
A nasz lodówka syczy,szumi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem złaaa... Moja mama była dziś w tej przychodni, co chodzę do gina i przy okazji zapytała co z tą moją wizytą. I głupie krowy z recepcji okłamały ją, że nie zapisałam się od razu i dlatego juz nie było miejsc ! A ja poszłam od razu po wizycie się zapisac. I co i tak zapisana nie jestem, ale że jestem w ciąży to i tak mam przyjśc, no ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a maly ktorego dokladnie ma ten roczek? teraz w sobote czy przed czasem wyprawiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born ..urok Pan z Przychodni. u nas te larwy jeszcze lepsze byly. wylaczaly teleon zeby sie nie mozna bylo zarejetrowac telefonicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety z tymi przychodniami niestety juz tak jest ... moim zdaniem powinni zostawiac 2-3 miejsca na kazda wizyte wrazie jakichs naglych przypadkow. ja jak chodzilam na monitoring to mialam chodzic co pare dni wiec zawsze lekarz szedl ze mna do rejestracji i mowil na ktora godz maja mnie zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka dokładnie ma 6 kwietnia.Wyprawiane będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczeta wszystko na to wskazuje ze i ja wskoczę na koniec kolejny miesiac na staranka. czuję jakbym za chwile miała dostać@ teraz to juz mi rwie jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam, że kobiecie w ciąży tak trudno jest się do lekarza dobic... Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03 .......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.......23......przerwa.....28.03......podkarpacie Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie NINA86.................26...........20...............01.0 4........podkarpacie netta2.................27...........24...............04.0 4.........W-wa malinowa 1986.......26...........11...............09.04..........W- wa 19rita88..............24............1.................10. 04........Słupsk monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK Natalia...............25...........0.................19.0 3.........Wrocław/Uk juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków Leal Price-Charlston...22........1..................???.......Sie dlce PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........????? doremi-ka...........24...........2 ..............................????? hej:mała zmiana:)wkoncu mam przerwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ piękny dzień. Swieci słenczko, jest baaardzo ciepło. KOchanie niewiasty MAMY WIOSNĘ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. u mnie sloneczko grzeje.. az goraco.. pobolewal mnie dzis brzuch u dolu.. znow jesten spiaca i chyba musze sie polozyc a taka ladna pogoda. zmeczona jestem niesamowicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia..to jest nas dwie:) ja wlasnie poplacilam rachunki...kuzwa w tym pojebanym kraju ,mimo ze ma sie polski dekoder i sie go oplaca to trzeba placic za...uzywanie telewizora;/;/ chore,no nie?? w Pl jak sie placi np polsat to tez trzeba abonament rad-tv ?? Ninus..Dorcia..jesli moge sie Was spytac to ile placicie Council?? mi przyszlo pierwsze 3 mies-dwie wplaty po 163f, pozniej 163 raz na 3 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka niestety w PL jest tak samo. płacisz oddzielnie za kabel i oddzielnie abonament co jest totalnym wyzyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka to taka nie planowana przewra..ale kto wie moze dobrze anm zrobi:)ale od kwietnia ruszamy z koksem:P moze te Swięta będą dla nas udane:)bo akrat tak mi wypadaja dni płodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja Ci nie powiem bo my z mezusiem wynajmujemy tylko pokoj i nie mamy wgladu do rachunkow. Placimy okreslona kwote i koniec. Ale z tego co wiem to moja szwagierka za maly domek (2 sypialnie i salon) placi 140 per month.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, nie o to chodzi bo i tak miałam przyjśc za 3 tyg (26 marca) tylko że głupie baby nie chciały mnie w ogole zapisac bo powiedziały że już jest komplet, ale że jestem w ciązy to mam przyjśc, iśc bezpośrednio do Pani dr zapytac czy mnie przyjmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwy mnie biorą na te recepcjonistki, ale nie chcę zmieniac lekarza, bo to juz drugi lekarz od początku mojej ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwne, u mnie nei ma pojecia komplet. Jak powiedziałam ze sprawa pilna to zapisały mnie tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BORN niewiem jak to bedzie wygladalo u Ciebie ale w mojej przychodmi kobiety w ciazy sa przyjmowane w pierwszej kolejnosci i nie obejmuje ich kolejka. Wiec moze bedzie u Ciebie tak ze przyjdziesz i odrazu zostaniesz przyjeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sie dowiedzialam z bilibgów konta ze nie pobieraja mi za neta od 3 mies.;] a tak serio..zamowilam na nowy dom juz neta 6 grudnia-za zalozenie i 1 rach pobralo 150 f..myslalanm ze ich zabije bo mialo byc 90.czekalismy rowny miesiac. okazalo sie ze od tamtej pory nie ma ani jednego pogrania z konta,a na stalym zleceniu pisze tylko nazwa ale bez kwoty i daty.. czyzby bylo tak ze za 1 mies(od 6 gr do 6 st ) nie policzyli,pobrali za to z tej kwoty za 2 kolejne mies-od 6 st do 6lut, i od 6lu do 6 marca. wychodzi na to ze kolo 6 kwiatnia mi rach dopiero przyjdzie. chyba zaczynam ich lubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born w Pl w mojej przychodni tez panie w ciazy sa przyjmowane i zapisywane poza kolejką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i kończę pracę. Aż mi się micha cieszy na samą myśl, że za chwilę wyjdę pospacerowac na słoneczko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://teleshow.pl/gid,14338342,img,14338380,kat,1024839,title,Toddlers-and-Tiaras-Konkursy-pieknosci-koszmarem-malych-dziewczynek-Tak-nie-wyglada-szczesliwe-dziecko,galeria.html ..masakra co te matki idiotki robia... ja bym taka jedna ksiezniczke sobie chetnie wziela..i wiecie co??pierwsze co bym dla niej zrobila to poskakala po kaluzach z blotem i poszla do pisakownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sie polozyc i nie polozylam sie.. zjadlan obiadek i zaraz na zaszczyk ide.. poten na male zakupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×