Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Haha, dodalo mi sie 2 razy:P Co do pytania Barbie - sluz raczej o niczym nie swiadczy - jedne maja duzo przed terminem @, drugie kilka dni po terminie dopiero go dostaja (mowie oczywiscie o tych zaciazonych). A jeszcze inne maja go duzo, a w ciazy nie sa (mowie o sobie, bo od wczoraj mam mase bialawego gestego sluzu, co lacze z bolem jajnika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciazowe tak, owu nie, wywalilam 8 podczas tego cyklu. Sis, na pewno nie jestem w ciazy, bez owu nie da rady:/ Poza tym mam dopiero 18dc, na test za wczesnie, na objawy za wczesnie, rozdraznienie siega zenitu, mam ochote bic swojego mez, PMS pelna para, wiec czekam na malpe. I mam nadzieje, ze przyjdzie wczesniej niz za 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzednim cyklu na pewno ni, bo na bank byl bez owu (trwal 21dni). A normalnie gdyby byla owu w tym cyklu, to jakies cialko zolte powinno byc, plyn w zatoce douglasa (cholera nie znam sie zupelnie, ale cos byc powinno). Szkoda tylko, bo my w tym cyklu to chyba z 8 dni pod rzad sie staralismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nastawiam, że w końcu wszystko dobrze się skończy. Tylko jestem niesamowicie niecierpliwa i chciałabym w końcu te 2 kreski zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nie moge być z Wami na bieżaco, ale z tego co szybko przeczytałam chce z całego serca pogratulować ...........Migotce🌼 🌼 🌼 ❤️ Tak się ciesze!:) Mamy kolejną ciążoweczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko - z facetami czasem źle a bez nich jeszcze gorzej. :) Monika a tobie nie smutno bez tego twojego ?? Jak się spotkacie to będziecie się starać czy poczekacie jeszcze?? Rozmawialiście o dzidziusiu ?? Ja z moim M rozmawiamy na temat dziecka b. często a jak wy dziewczyny? Ale super Migotka mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczko kochana bardzo bym chciała i postaram sie być później bo teraz jeszcze musimy jechać na małe zakupy. Chlebusia zabraknie na jutro,wiec trzeba kupić i jeszcze coś do chlebka może? Mam ochote na twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką. a co do twojego faceta to teraz nie mam czasu się rozpisywać, ale faktycznie tak czasami jest, ze im bardziej ich rozpieszczamy tym oni są mniej wdzięczni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina..no ja musze sie troszczke wstrzymac ze starankami..ale mimo wszystko sie nie zabezpieczamy. Monika ma chyba najciezsza sytuacje z facetem z nas wszystkich tak mi sie wydaje..ja bym nie dala rady tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce być następna:) Chyba każda z nas ma to samo marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ratowniczko fajnie napisane z tym wpadnięciem. Oby! Do zobaczenia później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis! Jestem:) Musialam sobie kapiel przygotowac, zeby wygrzac tego dziada jajnika. Co do facetow - ja dzisiaj natrafilam na jedno bardzo pasujace do mojego malzenstwa zdanie "jak na ciebie patrze, to nie wiem czy ci pier....nac czy cie pocalowac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×