Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Lenka to zależy co ci bardziej pasuje do wystroju. Ta jest ładna:-) chociaż ja bym pewnie wybrała czarno - białe Mulwika, też zaczynam mieć dość tych tabsów. niestety u mnie póki co co drugi dzień nie wchodzi w grę:-(( mało tego musze dostowac się do harmonogramu pracowego mojego księcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Lenka, fajne! :D Mi się podoba:) Ciekawe jak w realu będzie na ściance wyglądało:) A masz czarno białe do podglądu? Mulwika - ja własnie tak wczoraj po tych kilku drinkach pomyslalam, ze chrzanić to wszystko, od nastepnego cyklu zero testow, zero wiesiolkow, zapisuje się na siłownię albo jakiś aerobic i co ma vbyc to będzie! i już:) nic na siłę:) bunt jakis sie we mnie zrodzil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, jak dla mnie to za dużo by się działo... Ja wolę bardziej stonowane wnętrza, ale to już kwestia gustu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka - to ja chyba wybralabym kolorowe, jakieś takie weselsze;) Ale to też zależy jakie masz dodatki inne w mieszkanku;) Oki, ja zmykam do pracy, bo mnie powieszą chyba:P do pozniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ebay.co.uk/itm/Empire-State-View-Mural-117-New-York-wallpaper-Murals-Free-P-P-/160750518535?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D6993385080515731817 tu jest cz-b. co do wystroju..mam generralnie 4 kolory w salonie: bezowy(sciany) czarny(kanapy,tolik pod tv,kominek ) bialy i odcienie bieli- zaslony ,sufit ,dywan,(bedzie zmioenony na czerwien) i czerowne dodatki. ciezko takl wytlumaczyc..zrobie zdj najwyzej moze wtdy bedzie latwiej doradzic.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Witam was. Jak tam wasze samopoczucie,humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może czarno biały plakat, ale taki z widokiem dziennym? Mi się podobają wystroje czarno-białe z czerwonymi dodatkami :-) Ale do tego trzeba mieć jakąś większą powierzchnię :) A nie to co ja mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 ..ja szukam tapety a dziewczyny mi pomagaja. tylko kurcze mi sie wszystkie podobaja...a sciane mam tylko jedna 💤 jest tu ktoras spod znaku wagi??ponoc wszystkie sa takie niezdecydowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika, ja tak samo, mam 3 pokoje ale niezbyt duże. Jakbym walnęła coś takiego na ścianę, to automatycznie pokój wydawałby się jeszcze mniejszy, tak mi się wydaje. Ale jak jest duże pomieszczenia, to czemu nie . ;) Ja mam w salonie fiolet na ścianach, ciemno brązową kanapę, biało-fioletowy dywan, i jasne meble w takim natualnym kolorze, do tego na jednej ścianie czarno-biały obraz MM i to wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka no ja wybrałam 3 które mi się podobały.Ja niejestem z spod znaku wagi.A ty jesteś z spod znaku wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika no to may ten sam gust z tego co piszesz:))) ja tez nie mam jakiejs ogromnej powierzchni..za to caly dol domu taki pokrecony jest..fikusny.i w ciul nieustawny.chcesz cos zmienic a tu sie okazuje ze tu nie bo okno. tam nie bo drzwi. z tej strony sie nie zmiesci bo sie drzwi nie otworza...a z tamtej zablokuje sie przejscie .. i to jest dla mnie koszmar bo ja kocham zmiany. lubie czesto cos inaczej ustawic itd. a tu nie moge. wiec szaleje z tapeta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born zazdroszcze. mi moj powiedzial ze nawet sie cieszy ze malo ustawne bo nie bede raz w miesiacu popierdziela z meblami po domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki malinowa1986 za link. Szkoda tylko, że nie mogę znaleźć tej tabelki żeby się dopisać. Cóż może ślepa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta jakies 10 sron temu chyba jest tabelka:) Monika tak ja jestem waga.moj tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wkurza tylko że mamy duży przedpokój a nieduże pokoje i kuchnie, bez sensu... Nawet się zastanawialiśmy czy nie wyburzyc ściany jednej żeby miec kuchnie z salonem połączoną ale daliśmy sobie spokoj. Jak juz bym miala wybierac z tych tapet, to chyba bym kolorową wzięła. Tym bardziej, ze lubisz wesołe wnętrza . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka wszystkie tapety są fajne.... widzę ze masz podobne zapedy jak ja. ostatnio nawet przestawiałam meblę będac po zabiegu :-) i jakoś mi to nie przeszkadzało. Podobno jak Ci coś w zyciu nie pasuje to zmieniasz swoje najbliższe otoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się znaleźć. Mam nadzieje, że nic nie poprzestawiałam dopisując się. STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03 .......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpa ci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie NINA86.................26...........20...............01.0 4........podkarpacie netta2.................27...........24...............04.04.........W-wa 19rita88..............24............1.................10. 04........Słupsk monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK Natalia...............25...........0.................19.0 3.........Wrocław/Uk juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........18.11.2012 Sabrina79127......25.............2 ..............................??? doremi-ka...........24...........2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born mi sie bardzo podba polaczona kuchnia z salonem.:)))co do pokoi..ja mam dwa dosyc duze.a jeden takie malenstwo ze jak wstawilm tam biurko i szafeczke to juz nic nie wejdzie poza mna:D i kotem ahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka Zgadnij pod jakim znakiem zodiaku ja jestem? Może akurat zgadniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima..boska!!!! kuzwa przeciez ja mozgoskretu za chwile dostane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jestes rybka. Sublima ..lo cholera. to wyglada na to ze mi od jakichs 15 lat cosk w zyciu nie pasi. hmm...ale jakby na to popatrzec tak z innej stronyi pomyslec --( oho...co do myslenia to dwie kury w mojej glowie sie dziobnęly..iskra sie wytworzyla..mamy mysl) to cos w tym jest. ponoc to samo jest w wlosami. i mnie np kusi na grzywke.ale nie moge znalezc nozyczek i nie wiem czy tego nie odebrac jako bark pozwolenia z gory:P na takie oszpecenie sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, dziewczyny mam wyniki, beta spadła na 10. Napisałam mojemu m meila, bo nie jestem w stanie mu tego kolejny raz powiedzieć. Powiem wam ze chyba tym razem najbardziej to wszystko boli, bo przecierz jestemy po leczeniu juz w sumoe ok10 tys wydalismy na to wszystko i tym razem miało być dobrze i co? Nawet pęcherzyka nie doczekałam:( Poprosiłam mojego M zeby zadzwonił do lekarza bo ja nie mam siły. Albo wywła farmalkologicznie poronienie tzn okres albo kolejna skrobanka :( A jak skrobanka to min 3 miesiące czekanie na zielone światło, a jak czekanie trzy miesiące to kolejne leczenie :( Muszę sie jakos pozbierać tylko jak :( Sublima - zawieszka śliczna, ja mojemu M chciałam dać na urodziny dzidziusia akle nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03 .......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpa ci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie NINA86.................26...........20...............01.0 4........podkarpacie netta2.................27...........24...............04.0 4.........W-wa 19rita88..............24............1.................10. 04........Słupsk monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK Natalia...............25...........0.................19.0 3.........Wrocław/Uk juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........????? doremi-ka...........24...........2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×