Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Monia- AHA!!! Teraz juz rozumiem :) Ja tez mam narzeczonego ale my juz mieszkamy razem :) Ja powiedzialam swojemu ze w wieku 25 lat(mam prawie 27) chce miec dziecko- wielce sie wtedy oburzyl.... ze on jeszcze nie chce itd... Ja sobie pozniej odpuscilam...... i rzeczywiscie jeszcze nie mialam 25 lat a on zaczal mnie namawiac na dzidzie :) ach.... faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa1985 Ile twój narzeczony ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa1985 Ile twój narzeczony ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)no ja już po lekarzu:)no więc mam pęcherzyk 18 mm w prawym jajniku:)a ze pęka miedzy 20 a 23 mm to gin stawia na owu w niedziele:)to będzie wtedy 10dc...wcześnie..ale co tam:)ważne żeby była:)dziś jeszcze test owu negatywny...więc pewnie jutro starania będą:)a poza tym m nie ma zbytnio ochoty dziś....a nic na siłe:)dziś sobie miło spędzimy wieczór zeby się zrelaksować na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942- prawie 28 :) Borntoride- dzoeki dzieki ja tez mam taka nadzieje :) Staraczka Monisia- no to teraz musimy razem sie postarac i na koniec mc przezywac robic test czy nie :) mam nadzieje ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa1985 --39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudynaG.
Hej kobietki! Jestem nowa, czytam czasem wasze forum. Od grudnia staraliśmy się z mężem o dzidzię i muszę wam powiedzieć, że jak dla mnie kalendarz 4WomenOnly jest nieoceniony! Przy regularnych cyklach podpowie kiedy są dni płodne, używałam go, a dziś jestem w 8 tyg. więc zachęcam do używania, nie stresowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koniecznie potrzebna jest tabelka, bo ja ciągle musze doczytywać która ma staranka, która testuje, a która ma akurat @ Męczące to jest. Osa1985 - to Ty testujesz ok tydzień po mnie :-) KropelkaRosty27 - Ty mnie pomyliłaś z ŻonaĄcka, bo my z mężem pragniemy mieć dzidziusia, i kończymy w środeczku :) staraczka Monisia - dobre wiadomości!!!! będę trzymać kciuki w niedziele :-) napewno się uda! pysiuleczka8 - gdzie Ty kobieto się podziewasz? Smutno bez Ciebie! Borntoride - mdłości nadal się utrzymują? z chęcią wziełabym te mdłości za pozytywny teścik :D monika942 - a nie planujecie razem zamieszkać? Pozdrawiam! Lila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sabrina79127..........25......1 ..............07.02.......śląsk KropelkaRosy27.......26.......2............ok 28.02 ....... Osa1985...............27......17.............. 28.02 ...Szwecja staraczka monisia...23.......9..............01.03........pokarpacie Pysiuleczka8..........24.......2...........ok. 5.03......Śląskie monika942.............25......36..............?????.... .Wielkopolska **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......??????? podaj dane które trzeba a ja Cie dopisze:)bo ja pilnuje porzadku w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 Razem mieszkanie jest w planie.Jak będę porozmawiam na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 Przyszła @ już 3 dni po terminie.Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mam program 4WomenOnly i faktycznie to jest dla tych osób co mają cykle regularne.Ja miałam 24 grudnia i 31 stycznia to wychodzi 38 dzień cyklu i teraz zaznaczyłam długośc cyklu 38 dni z tego co słyszałam jak przyszła @ 38 dzień że się liczy 38 do następnej @. Długośc cyklu 8 dni wpisałam bo tak mam 8-9.Tylko niewiem jak z długośc fazy lutealnej wziełam 14 dni. To teraz przy tym wychodzi od 8 lutego do 12 małe prawdopodobieństwo zapłodnienia.21 i 22 dni przed lub po owulacji dziewczyna 23-24 prawdopodobieństwo zapłodnienia chłopak.25 luty dni przed owulacją lub po owulacji.8 marzec ostatni dzień przed miesiączką 9 marzec dni krwawienia.Jeśli bym miała co 38 dni. Zastanawiam się co to jest ta faza lutealna i jak ją obliczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - to super, że pęcherzyk jest. Kurcze, jak traficie w owulkę to musi się udac, nie ma bata. :) Monika - faza lutealna to ta faza wyższych temperatur po owu. Musi miec conajmniej 10 dni, żeby dzidziusiowi udało się zagnieździc. Jak zaobserwujesz kiedy miałaś owu, a potem kiedy nastąpiła @ to możesz sobie obliczyc ile dni ma Twoja faza lutealna bo to są te dni od owu do @. Chyba dobrze napisałam. :) Lilu - zobaczysz, że niedługo sama będziesz narzekała nam tu na mdłości. Mnie aż tak nie męczą, czasami mi się zrobi niedobrze ale nie aż tak, żeby wymiotowac. Ciągle mi się też odbija i miałam nawet zgagę dzisiaj, co mi się raczej nie zdarza. Tak że jakieś tam objawy się pojawiają. Poza tym dzisiaj po kąpieli zauważyłam, że piersi wyraźnie mi się zmieniają, jakby się powiększyły, sutki się robią ciemniejsze i wyszło mi pełno żyłek. Nie powiem, cieszą mnie te objawy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To znaczy że teraz czekac na owulację a po owulacji na @ i będzie wiadomo ile dni mam fazę lutealną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś takiego na ten temat : "liczymy dni, poczynając od pierwszej wyższej temperatury w danym cyklu aż do ostatniego dnia przed krwawieniem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasia27
czesc dziewczyny. MOgę dołączyc? :) staram się o dzidzie tzn dopiero pierwszy miesiac :) starania były 11/12 dnia cyklu, zobaczymy co to bedzie ;) troche sie boje bo dzis strasznie zmarzłam, ale to bardzo bardzo bardzo i boje sie ze w razie jakbym byla w ciazy juz to czy to zaszkodzi dzidzi?? Dodam ze jestem w 17 dniu cyklu więc owulacja była prawdopodobnie 3 dni temu. Cykle mam 27 dniowe. Troche schizuje tym zmarznieciem, najbardziej w uda i posladki zmarzlam, pewnie teraz ktos sie smieje ale martwie sie czy tak moze byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasia27 - witaj na forum, pewnie że możesz dołączyć, im nas więcej to i weselej, i ciekawiej, i może się czegoś od siebie nauczymy/dowiemy :-) sasia nie schizuj tak, że zmarzłaś, dzidziuś w pierwszych miesiącach jest chroniony więc jak jesteś w ciąży to napewno nic mu się nie dzieje :-) staraczka monisia - podaje dane: a więc lilu, wiek:24, cykl starań: ogólnie to już 10, ale po wycięciu torbiela 2 więc może wpisz że 2, bo wtedy zaciążenie nie było możliwe właśnie ze względu na torbiel :(, data nast @: 21.02, miasto: warmia i mazury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu24 - dziekuje za odpowiedz, juz nie schizuje, wczoraj mnie tak naszlo, bardzo zmarzlam, ledwo szlam ;/ ale juz dzis nie schizuje, jest oki :) i widze ze date nastepnej @ mamy taką samą, ja też 21 luty hehe :). Ogolnie musze troche cofnac sie wstecz i poczytac dokladnie wpisy zeby was bardziej poznac, sledzę ten post co jakis czas ale pewnie nie wszytsko dokladnie przeczytalam. Moze zaczne od tego ze napisze pare słów o sobie, mam 27 lat, rocznikowo 28, to moj pierwszy cykl staran, o dzidzisiu myslalam jzu długo ale mialam problemy zdrowotne, pobyty w szpitalu, zabiegi i nie moglam po prostu, teraz lekarze twierdzą ze jest juz ten czas :) no to zaczelismy działac :) cykle mam regularne, 27 dniowe, co tam jeszcze? jestem z województwa dolnoslaskiego, meza nie mam, tylko faceta z któym jestem zareczona, z którym mieszkam i z którym jest mi dobrze :) no mysle ze na poczatek wystarczy o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasia27 - czyli testujemy w tym samym czasie :-) cieszę się :-) a leczyłaś się z powodów kobiecych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu27 nie nie z powodów kobiecych, miałam wrodzoną wadę nerki, urolog zabronil mi wtedy ciaży bo twierdzil ze to moze byc niebezpieczne bo ciaza jeszcez badziej osłabia nerki i ze mogłaby byc koniecznosc operowania w czasie ciąży i ze trzeba to załatwic przed staraniami. Mialam zabieg, pozniej drugi, jakies kontrole i teraz juz jest niby dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc lilu24, pomyłka :), a przeczytałam ze mialas tez jakies problemy, jakas torbiel tak? Ale juz wszystko oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasia tak miałam torbiel na jajniku, lekarze tez podejrzewali u mnie endometriozę, na szczęście dla mnie okazało się że to tylko torbiel prosta, jednak stracha mi nagoniła :( Na szczęście już ze mną wszystko ok, i mogę znowu się starać o bejbika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu no to dobrze ze juz wszytsko oki:) ja ogólnie nic sie nie nakręcam, myśle że nam sie nie udało, przytulaliśmy się na długo przed owulacją a ostatni raz własnie w 11 dniu cyklu wieczorkiem i 12 dnia cyklu rano. Pozniej nie mieliśmy juz okazji i myslę ze to było za szybko. Owulacje powiennam meic we wtroek ale dziwnie w srode bolal mnie jajnik i "wyleciał" ze mnie jakby taki czop śluzowy, bardzo duzy, dziwne, nigdy tak wczesniej nie miałam (sorki za opis ;D) ale z tego co czytalam w necie taki czop moze zwiastowac wlasnie sam srodek owulacji. Czyli jesli to prawda to owulacja byla 15 dnia cyklu co z atym idzie moje szanse znow zmalały hehe :/ no trudno, w nastepnym miesiacu moze bedzie blizej owulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cześc Dziewczyny.Ja tylko na chwilę.Dzisiaj znów zaspałam.Miałam mierzyc temp o 9 a obudziłam się 9:50 zaraz zmierzyłam 10 min termometr rtęciowy zwykły było 36,7.Ma ktoś jakąś wiedzę na temat usypiania.Otóz mały skończył 6 lutego 10 miesięcy.Na początku zasypiał w łóżeczku potem matka usypiała na rękach bo płakał przeszedł na bujaczek i z bujaczka znów na ręce.Wyczytałam wczoraj że dziecko spac powinno o stałej porze i najlepiej w łóżeczku że można trzymac dziecko za rączkę byc przy nim ale samo zasypiało a nie na rękach..Bo teraz w bujaczku niechce zasnąc tylko na rękach. I myślę czy nie spróbowac tego.Wiem że piersze dni będzie ciężko.Bo tata mówi co innego że jakby się bawił by była 23 to nie można przerywac zabawy.A ja mówię dziecko powinno miec stałą porę spania a nie raz tak raz tak no zdarza się że ząbki czy chory i była oto kłótnia.On jest już ciężki żeby usypiac go na rękach w tamtym tygodniu miał 8,5 kg już jest co trzymac.Dlatego myślałam żeby spróbowac nie kołysac na rękach tylko do łóżeczka położyc trzymac za rączkę.A tak czekam teraz na tatę mamy jechac po sanki dla małego.Śnieg leży by poszedł trochę na dwór i posiedział na sankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika -- ja nie mam dzieci i doświadczenia ale moze spróbuj z ta rączką, trzymaj go za raczkę, głaszcz i co jakis czas wychodz z pokoju, pozniej wracaj, nie wiem nie mam pojecia ale myśle ze masz racje ze dziecko powinno miec mniej wiecej pory spania podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×