Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Tata odebrał mój wynik z morfologii i mam chyba nie dobry.Podwyższone limfocyty mało odsetek neutrofili.Mogę napisac jaką mam morfologię całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dobrze jak najszybciej do lekarza ze złymi wynikami. Zawsze na wyniku masz normy jeśli przekraczają trochę to może nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Napiszę później jaką mam morfologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) Mnie dzisiaj mdłości nawiedziły, i okropna sennośc. mój mąż szaleje, dzisiaj kupił malusie body dla dzidziusia :D Dla mnie to jeszcze za wcześnie na takie zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Oto moja dzisiejsza morfologia WBC-Leukocyty 5,6 norma 4,3-10,0 RBC-Erytrocyty 4,7 norma 4,0-5,2 HGB-Hemoglobina 14,1 norma 12,0-16,0 HCT-Hematokryt 43,6 norma 36,0-46,0 MCV-Śr.objętośc erytrocytów 92,3 norma 83,0-103,0 MCH-Śr.masa hemoglobiny w erytrocytach 29,9 norma 28,0-34,0 MCHC-Śr.stężenie hemoglobiny w erytrocytach 32,4 norma 32,0-36,0 PLT-Płytki krwi w krwi obwodowej 261,0 norma 150,0-400,0 Lym-Odsetek limfocytów 49,5 norma 25,0-40,0 Mon-Odsetek monocytów 4,3 norma 2,0-8,0 Neu-Odsetek neutrofili 42,7 norma 50,0-70,0 Bas-Odsetek bazofili 0,2 norma 0,0-1,0 EO-Eozynofile-3,3 norma 2,0-4,0 RDW-Wskaźnik anizocytozy erytrocytów 11,5 norma 11,5-14,5 PCT-Hematokryt płytkowy 0,2 norma 0,1-1,0 MPV-Śr.objętośc płytek krwi 9,0 norma 6,0-10,0 PDW-Wskaźnik anizocytozy płytek krwi-15,9 norma 10,0-15,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie pomogę, bo się nie znam ;/ Daj koniecznie znać co na to lekarz ale na pewno nie czekaj id szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lym-Odsetek limfocytów 49,5 norma 25,0-40,0 podwyższone Neu-Odsetek neutrofili 42,7 norma 50,0-70,0 niskie Jutro wynik z tsh jeszcze cytologii i usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!!!Born gratuluje zaciazenia:)))) I mam pytanie do Ciebie.Jak dlugo bralas wiesiolka przed ciaza?? Ja zaczelam wlasnie pierwszy cykl i w nim moja nadzieja:)))POzdrawiam wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 🌻 Przepraszam, ze mnie wczoraj nie było, ale miałam taki "zagoniony" dzień, że ledwo się wyrobiłam ze wszystkim, byłam w pracy, po pracy szybko zakupy, odwiedziny u Babci, potem drugie zakupy;), potem szybko odkurzyłam, umylam podlogę itp i wieczór z M (wlasciwie pozny wieczor). Wypiliśmy wczoraj po piwku grzanym (kupiłam taką gotową przyprawę do piwa, imbir z cynamonem, goździki itp ) lubię takie mixy:D I piwko grzane było super...:) Jak spędzilłyście Walentynki ❤️? Ja Wam powiem, ze u mnie nic specjalnego, nawe nie poczułam , że by to był dzień inny niż zwykle;) Testy owu: Sabrina🌻 - ja na początku miałam bardzo jaśniutką kreseczkę, to wtedy tak co 2 dzień, a teraz od 3 dni jest coraz mocniejsza i boli mnie całe podbrzusze, jajniki + nawet krzyże! , więc staramy się codziennie, ale w tygodniu ciężko, bo oboje dosc pozno wracamy i padnięci do tego;) Ja zaczęłam przy cyklach 28, 29, gdzieś w 9dc, a czy masz jakieś inne objawy na owulkę? Mnie bolajajniki, więc tak cicho mogę przypuszczać kiedy nadchodzi;) Born🌻 GRATULACJE Kochana! Bardzo się cieszę:) :) :) Dbaj o soebie bardzo dużo, jeśłi czujesz, ze potrzebujesz więcej odpoczynku weź L4, chrzanić wszystko, dzidziuś najważniejszy:) W końcu nie bez powodu zabierają nam prawie 1/3 pensji :p odpoczywaj:* i informuj nas na bieżąco co tam u Ciebie:) Pysiuleczka🌻 a co to za spadek formy? Troszkę Cię rozumiem, bo samam walczę z przeziębieniem, ze stresującą pracą i często osttanią trzeczą na jaką mam ochotę są tulasy;) Daj znać jak tam wyniki badań:) Ja ide dziś do gin, jeśli mi się uda wcisnać w kolejkę;) a badania jutro albo pojutrze.. Co u reszty Dziewczynek?:) Mam do Was pytanie: Orientyuje się z Was któraś może, co oznaczają powiększone węzły chłonne? Miała któraś z Was tak? Tzn co oznaczaja wiem, czytalam:( Ale mam nadz że to nic poważnego;/ Od jakiegoś czasu, mam takie kulki za uszami i na szyi, wyczuwalne pod palcami i bolą trochę;/ trochę się boję, bo w pracy nie ma mowy o L4 i już ze 2 razy zdarzyło mi się przechodzić przeziębieie:( Napiszcie prosze czy Wy albo ktoś od Was miał tak kiedys z tymi węzłami chłonnymi? Dziękuję:* Dopijam kawkę i zabieram się za papierkową robotę;) Zaglądnę jeszcze niedługo, napiszcie co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 - znalazłam to specjalnie dla Ciebie :D "Lekko obniżony odsetek neutrofili, zwiększony odsetek limfocytów może sugerować przebytą infekcję wirusową." "Podwyższony odsetek lub liczba limfocytów może wynikać z przyczyn tak banalnych jak przebyta infekcja, zmęczenie lub stres." Ale tak dla pewności możesz iść do swojego lekarza, przynajmniej spokojniejsza będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kropelko :-) Właśnie piję kawkę :-) I tak się zastanawiam, do okresu mam niby tydzień, zawsze wtedy byłam już rozdrażniona/czepliwa itd, a teraz nic, zero jakichkolwiek objawów, nawet czekolady mi się nie chce! Czasami tylko zrobi mi się nie dobrze, i jajniki zakują, raz jeden, raz drugi. Ciekawe, czy to objaw @, czy może fasolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu:) no to trzymam kciiuki! Born - też zawsze miała objawy na @, a tym razem zero objawów i co? Jest fasolka:) Ja idę dziś do gin, zobaczymy co powie, mam lekkiego stresika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie mi prosze w
obliczeniu dni płodnych, okres mam co 30 dni więc kiedy mam dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka a z czym, że tak się brzydko zapytam idziesz? Z tymi węzłami? Nie stresuj się na zaś, zobaczysz wszystko będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie mi proszę - kiedy miałaś ostatnią @? Dni płodne są mniej więcej w połowie cyklu, u Ciebie w cyklach 30dniowych, może to być 14-15 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, do gin, idę tak ogólnie, do kontroli;) Jutro albo pojutrze badanie krwi, morfologia, ob, tokso itp Zapytam też o tarczycę. Z węzłami, to muszę iść do rodzinnego, ale nie ogarnę w tym tygodniu wszystkich lekarzy:) Ale jakoś tak ogólnie nie lubię wizyt u lekarzy;) Jeśłi chodzi o dni płodne, to książkowo powinny być 14, 15 dc, ale różnie to bywa. Ja np zawsze miałam cyl 28, 29 dni, od kilku lat, a podczas osttaneigo owulka była w 19, 20 dc, przesuneło się z jakiegoś powodu. najlepiej kupić testy owu i/lu obserwować organizm, śluz itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie mi prosze w
czyli gdzies w połowie cyklu ? 13,14,15,16,17 dzień. pierwszy dzień okresu 1 luty przepraszam ale zupełnie się nie znam na waszej terminologi więc tak napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja owulkę rozpoznaje właśnie po śluzie, po bolącym jajniku :-) Mam nadzieję, że w tym miesiącu trafiliśmy, dziewczyny kiedy mogę zrobić test (wiem, wiem, głupie pytanie, bo powinno się robić 1 dnia spodziewanej @). Ja 1 zień @ mam w pon, a w sob są ostatki, wybieramy się na imprezę i już wtedy chciałabym wiedzieć - pić czy nie... Tylko, że sob to pewnie za wcześnie co? Kropelka - ja miesiąc temu robiłam morfologie, i badanie crp, i czy miałam szczepienie na różyczkę. Wszystko wyszło dobrze. Twoje badania też napewno będą książkowe :) pomóżcie mi proszę - moim zdaniem zakres dni płodnych u Ciebie wypada gdzieś w okolicach 12-19 luty, a owulka 16 lutego (środek cyklu) Ale t jest tylko moje zdanie, nie sugeruj się tak na 100% tylko obserwuj swoje ciało! Ciągnący śluz jajka kurzego, bóle jajników to zwiastuny zbliżających się dni płodncy/owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwo ;)
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki! Czytam Was bardzo regularnie i jetsem na bierzaco ;) ale dopiero teraz postanowilam dolaczyc.Przyjmiecie mnie? Znaczy starania z M chcemy zaczac od czerwca/lipca. Ale zastanawia mnie jedno...okres miałam ost.17 stycznia. Mozliwe ze owulacja byla ostatnio w 17dc? Bo spoznia mi sie okres.Dodam ze cykle mam 28 dniowe. We wrzesniu tez tak mialam i mysle ze to to samo. Ale jak to FASOLKA to sie bedziemy tez cieszyc ;) POZDRAWIAM! ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie mi prosze w
lilu24 dziękuje kochana🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo - ja bym na Twoim miejscu zrobiła test ciążowy, bo teraz chyba powinnaś dostać @? Dobrze sobie policzyłam? pomóżcie mi prosze - nie ma za co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwo ;)
Naprawde tak myslisz lilu24? kurze...sama sie nad tym zastanawiam...ale boje sie rozczarowania...mimo ze jeszcze nie zczelismy konkretnych staran to jakbym zobaczyla 1 kreske to by i zal bylo...wiem jak bylo we wrzesniu...okres 5 dni spozniony, podbrzusze i krzyze bolaly TRAGICZNIE i 3 testy negatywne...;( ale z drugiej strony od tygodnia bola mnie jajniki...sama juz nic z tego nie wiem...wczoraj bolal mnie strasznie do tego zladek... Pytanie z innej beczki:jak moge sie zaczernic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo musisz wejść bodajże w moje konto i się zarejestrować, proste jak budowa cepa, 5 minut i będziesz zaczerniona. Iwo rozumiem Cię doskonale, ale ja bym zaryzykowała, tym bardziej, że ja należę do tych niecierpliwych. Jednak może być tak, że test wyjdzie negatywny, a jeśli nadal nie będzie @ to powtórzysz test za kilka dni. No jak uważasz :) Trzymam kciuki za II krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KropelkaRosy27.Na tej stronie co podałaś to osoba może miec coś z drogami moczowymi. Ja od urodzenia choruję na drogi moczowe mam uchyłek.Jak miałam 2 latka lub 4 byłam operowania z powodu uchyłku refluksów.Dlatego chodzę do nefrologa kontrolowac czy wszystko jest w porządku.Teraz do nefrologa mam 25 kwietnia. lilu24 może byc infekcja wirusowa mam nadzieję że to nic poważnego.Wczoraj jak wpisałam podwyższone leukocyty to wyświetliło mi się nowotwory,ziarniak złośliwy,białaczka z tych najgorszych.Jak byłam miesiąc temu u lekarza rodzinnego jak weszłam zobaczyła od razu na moją szyję prawa strona mówiła że chyba mam powiększone potem osłuchała dostałam antybiotyk amotaks 1g miałam zapalenie oskrzeli i po osłuchaniu znów zobaczyła moją szyję.Dzisiaj rodzice odbiora wynik z tsh. Jeśli chodzi o tsh to ginekolog nie daje tylko kobietom w ciąży bo się pytałam.Mówi do lekarza rodzinnego.Od wczoraj zaczełam mierzyc innym termometrem rtęciowy ciężko zbic. I niewiem czy elektronicznym mierzyc jak piknie to już jest zmierzone czy 5 min lub 10 min jak rtęciowy.Temp dzisiaj 36,7 jak wczoraj.Śnieg mokry sypie napadało dużo jest +2 szybko pewnie stopnieje i pewnie niebędzie widac te 20 cm. Na wschodzei jak napada 20 cm śniegu to widac a przy +2 będzie topniał.Mnie jak narazie bolał dół brzucha na środku teraz prawy jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ;) Udalo sie ;) Dzieki lilu24! Chyba poczekam jeszcze do piatku...martwi sie ze jak naprawde jestem w ciazy to czy nie zaszkodzilo malenstwu ze bylam kilka dni temu wino...co prawda nie wiele ale jednak pilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo - nie martw się, dziecko w pierwszych tygodniach jest chronione, więc napewno go nie skrzywdziłaś winkiem. Tak natura wszystko wykombinowała, że jest ok. No bo jeśli byłoby tak, że od poczęcia alkohol szkodzi dziecku, to byśmy wogóle nie spożywały alkoholu, chyba że w przerwie miedzy @ a dniami płodnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...natura! ;) Dobra dziewczynki ide poprasowac, pozniej obiadej ugotowac. Odezwe sie pozniej! Milego dnia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×