Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Czesc Sasia, życzę powodzenia w starankach :) My wyjeżdżamy na weekend do moich rodziców, więc pewnie odezwę sie w poniedziałek po wizycie. :) Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było OK z moja fasolką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride nie dziekuje ze by nie zapeszac hehe a Tobie serdecznie gartuluję malutkiej fasolki, na pewno ebdzie wszytsko dobrze :) dobra dziewcyznki ja tez poki co spadam pod prysznic, posprzatalam w całym mieszkanku, teraz troche relaksu :) milej soboty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Ja już posprzątałam, ugotowałam obiadek i teraz odpoczywam:) Lilu - przepraszam, ze pomyliłam nicki;) Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy🌻 Niestety jak pisze z pracy, to szybciutko, szybciutko i strzeliłam gafę;) Troszkę się martwię - gdyż nie wiem, czy ni eprzegapiła owulki?? Dziś 12 albo 13dc, a niema bólu jajnika wogóle, ani śluzu żadnego. Ale testy owu nic by nie wykazały i nie zauważyłabym? Jajnik bolał mnie tylko 2 dni, wtedy co Wam pisałam,kilka dni temu... Jak Wam mija sobota? Cześć sasia - witam naszą nową staraczkę:) StaraczkaMonisia - nasza dyżurna od tabelki:) na pewno uzupełni wszystko niedługo:) Born - trzymam kciuki, dbaj o siebie i odezwij się kochana po powrocie:) Monika - niestety mam zerowe doswiadczenie jesli chodzi o dzieci, wiec nie pomogę:( Jeslio chodzi o testy, to z tego co wiem, teraz mozna kupować na allegro bez konta, zamow sobie koniecznie te testy owu:) To Ty dosc rzadko widujesz się ze swoim M? A w wekendy? Moze mozecie sie odwiedzic? Jakas niespodziankę sobie zrobic? Osa- z jedzeniem tak niestety jest, a jeszze im wiecej sie mysli, tym sie bardziej glodnym jest, przerabialam to;) Staraj sie jesc duzo jakis zapychaczy zdrowych jakies jablko, mandarynki, pomarancze, maja duzo soku i powodują, ze zoladek zapelnia się choc na jakis czas;) My tak samo mialysmy @, z tym, ze u mnie cos się pokićkało z tymi dniami płodnymi;/ ale weekendzik jest to i wiecej relaksu i staranka moze i beda jednak:) Monisia - jutro staranka:) jak tam Twoj test owu dzis? Lilu, super, że już wszystko w porzadku u Ciebie!:) Trzymam kciuki za Twoje staranka;) A mam pytani eod Ciebie, na jakiej podstawie i na podstawi ejakich badan lekarz moze stwierdzic endometriozę? Dziewczynki, dla Was wszystkich 🌻 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, u mnie testy pokazały owulkę, dlatego nie umiem Ci doradzic. Może po prostu owulka jeszcze przed Tobą. :) Testujesz codziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KropelkaRosy27.Dopiero będziemy się widziec w kwietniu na święta. Mówi że ma niespodziankę na walentynki niechce mówic co to. Borntoride jak będziesz miała wątpliwości dotyczące dziecka mówię jak już urodzisz to mogę pomóc.Trochę się nauczyłam tutaj umię przewijac,nakarwic,ubrac wszystko oprócz kąpania.Inne dziewczyny jak będą mieli wątpliwości niech się spytają pomogę. My już wróciłyśmy z dworku rumieńców dostał zdjęcia porobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sabrina79127..........25......1 ..............07.02.......śląsk Lilu24...................24.....2................21.02.....Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26.......2............ok 28.02 ....... Osa1985................27......17.............. 28.02 ...Szwecja staraczka monisia....23.......9..............01.03........pokarpacie Pysiuleczka8...........24.......2...........ok. 5.03......Śląskie monika942..............25......36..............?????.... .Wielkopolska **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... ......??????? hej:)no lilu dopisałam Cie:)witam nową staraczkę:)fajnie że nasz coraz wiecej:)ja testu owu dziś jeszcze nie robiłam:)dopiero wieczoem koło 19-20 będe robić zeby było o tej samej porze co wczoraj:)powiem Wam że zbytnio się nie nastawiam...bo to tylko orientacyjnie jutro mogę mieć owu....to też zależy od pęcherzyka ile rośnie na dobe....no ale ciekawi mnie czy test będzie pozytywny...bo jak nie to niewiem czy dziś starania..czy się wstrzymać aż będzie pozytywny....jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sabrina79127..........25......1 ..............07.02.......śląsk Lilu24...................24.....2................21.02.....W armia i Mazury KropelkaRosy27.......26.......2............ok 28.02 ....... Osa1985................27......17.............. 28.02 ...Szwecja staraczka monisia....23.......9..............01.03........pokarpacie Pysiuleczka8...........24.......2...........ok. 5.03......Śląskie monika942..............25......36..............?????.... .Wielkopolska **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... ......??????? coś mi tak dziwnie dodało tego posta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - jeśli macie możliwość to może bezpieczniej będzie i dziś i jutro tulasy?:) Na wszelki wypadek;) No u mnie nic nie wiadomo, jeśłi chodzi o testy, to tylko w 1 dzień nie zrobilam;/ ale dzień wcześniej była 1 słaba krecha, a i dzień po tym jak nie zrobilam taka sama krecha jasna, malo widoczna. Albo przegapilam owu, albo znowu coś się poprzestawialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka no i tu jest problem....u nas nie wcodzą w gre codzienne starania:(musimy mieć przynajmniej 2 dni przewrwy....ale tak sobie myśle ze moze dziś i we wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkaRosy27 - wiesz co u mnie było to tak, że lekarze podejrzewali u mnie endometriozę na podstawie badania usg, a tak naprawdę sprawdzić można czy się ma endometriozę tylko poprzez laparoskopie, i zbadanie pobranego wycinka. I właśnie lekarze mnie niepotrzebnie nastraszyli, bo po zbadaniu wycinka okazało się że to torbiel prosta, a nie endometrialna. Na szczęście dla mnie obeszło się tylko na strachu. Dziewczyny ja nie wiem co sie dzieje, ale nadal wypływa ze mnie śluz płodny a owulka już mi minęła :/ Nigdy tak długo nie miałam śluzu płodnego. Poza tym kłuje mnie brzuch, ale nie tak na @, tylko tak dziwnie i piersi mnie bolą nawet jak chodzę. Coś strasznego :( Pysiuleczka8 - gdzie Ty się podziewasz?? Sabrina - Ty masz @? Bo w tabelce masz wpisany termin @ 7 lutego, a dziś już 11... Chyba, że gdzieś nie doczytałam? Mnoisia mi też wydaje się że staranka dla pewności lepiej i dziś i jutro i wtedy musi się udać, nie ma innej opcji! Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka po tym wypadku m nie wszystko działa jak należy:(i nasze starania wyglądją trochę inaczej....niż zdrowych par....ale to jest zbyt intymne i osobiste...wiec wolałabym o tym nie pisać..mam nadzieję ze zrozumiecie:)dlatego nie mozemy codziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) chciałabym dołączyć :) planuje dziecko :) to bedzie pierwszy cykl starań i zobaczymy ci z tego wyniknie. Mam niedoczynnosc tarczycy i hashimoto. Mam nadzieje ze się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - jasne, rozumiemy👄, to w takim razie dziś koniecznie, bo plemniki żyją 24-72 godzin, a drugi raz myślę, że w pon powinien być, według reguły co dwa dni:) Kochana, winko jest?:) Mój M właśnie wrócił, z winkiem:D czerwonym, słodkim (jakoś takie lubię najbardziej;) ) Przeziębienie dalej męczy, ale kuruję się ile mogę:) Lilu - to najwazniejsze, że tylko na strachu się skonczylo:) Wiesz co, ja proponuję dalej podtrzymać w Twoim przypadku staranka codziennie, bądź co dwa dni. Ja mialam tak w poprzednim cyklu, że bolał mnie jajnik miałam śluz płodny normalnie ok 14 dnia, potem przestał boleć jajnik, śluz zniknął, a ok 18 dnia znów się pojawił, zgłupiałam, ale też staranek nie było, jakos tak nie , że tylko są w dni płodne, ale nie było okazji, "tej chwilki";) I okazało się, że miałam owulkę dopiero w 20 dc!!! Pierwszy raz tak się stało, a @ spóźnił mi się te kilka dni, o ile przesunęła się owulka. Nie wiem, jakim cudem miałam śluz płodny i ból jajnika w ok 14 dniu , a potem od 18-20dc, ale spozniony @ na to wskazuje,że coś się pomieszało;) Także działaj kochana:) Witaj Judy:) Napisz cos o sobie:) Ile masz lat, co porabiasz, jak długo się staracie i zresztą napisz jak najwięcej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety winka brak..:(tylko że właśnie robiłam test owu i nawet cienia drugiej kreski:(niewiem czemu:(skoro pęcherzyk jest taki duży...a gin się nie pomylił napewno bo mam nawet zdjęcie i piekny pęcherzyk widać:)te testy z allegro to kompletna lipa na to wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - no ja wlasnie tez przed sekundą zrobilam test i tez ani cienia kreski, a dzis 12 albo 13 dc;/ Jajniki zaczynają pobolewać trochę i zaczyna robić się mokro;):P więc może nie przegapiłam owulki, tylko test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasz topic widziałam już wcześniej ale jakos tak nie miałam smialosci dołączyć ;) poczytalam i mam wrażenie ze jesteście tajnym towarzystwem do staranek:) gratuluje Born :) super ze się udało:) jestem w podobnej sytuacji ci zuzannnnaaaaa i zonaacka ( przepraszam jak coś pomieszanie) bo mój chce do maja czekać ze starankami... Ale chyba go namówie na wcześniej :) bo wiem ze może być różnie z tym zachodzeniem w ciążę ;) teraz mam yyyy 10 dzien cyklu . Mam informowanie tsh no może ciut za duże 2,6 i miałam problemy z prolaktyna ale tez już zbilam i mam 2 msc okres :) byłam tez na usg piersi i tez ok, więc wydaje się być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy ale mój telefon wie lepiej co chce napisać ;) i mi zmienia wyrazy - dziad jeden !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ale bełkot ;) mam nadzieje ze zrozumiecie cokolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Co taka cisza?Ja mierzyłam dzisiaj temp i miałam 36,4 o 3 stopnie mniej.Jak narazie po śluzie nie widac owulacji a już 13 dzień.Chyba że będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) co porabiacie ? Ja z mężem i siostra piwkujemy i oglądamy film :) a potem wieczorkiem bara bara :) napiszcie jak wam mija niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) Witajcie, znikłam na troszkę ale już jestem :)) niestety dostałam @ 11.02 ;/ Dostałam do M książkę kucharską i teraz trudno mnie z kuchni wygonić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja teraz nie mam nastroju.Nie będę chyba się odzywac do rodziców.Staram się jak mogę byc przy małym i jeszcze źle. Tata mówił o pomyciu naczyń a ja w tym czasie małego miałam na kolanach i co wziełam na dywam to zaraz przychodził jak idę to płacze to co miałam zostawic.Miałam dzisiaj inaczej uspiac ale odechciało mi się.Niewiem czy starczyło by mi cierpliwości jak się rozpłacze to długo potrafi płakac.Chodziło o usypianie metoda głaskanie po główce i trzymanie za rączkę.Jak głaskałam po główce to było jak się obudził ale jeszcze się nie wyspał to odpychał moją rękę. A tak poza tym zauważyłam dzisiaj że dużo śluzu leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.Chcialabym sie dolaczyc do Was.Staram sie tez o dzidziusia od okolo 2 mc.W listopadzie poronilam pierwsza ciaze:( Teraz organizm mi troche warijue wiec ciezko trafic w dni plodne.Mam nadzieje,ze niedlugo wszystko wroci do normy.Mam 25 lat.Biore kwas foliowy,witaminy,magnez i w tym mc zaczelam olej z wiesiolka.Pozdrawiam reszte staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Ja dizs trochę poleżałam, zaaspirynkowałam się i wygrzałam, bo jutro do pracy trzeba iść, znów będzie szaleństwo i gonitwa, a przeziębienie niestety wciąż męczy;/ Test owu zrobiony, nadal jasna kreska i ogólnie suchoty mam:p;) Choć nie przez cały dzień, wczoraj wieczór np i dziś rano, jakby trochę śluzu było, ale nie taki typowo płodny... Juz nic nie wiem, testów mam jeszcze tylko 5... Jajnik ćmi sobie tak od czasu do czasu Monika - a kim jest dla Ciebie ten dzieciaczek, chyba chłopczyk, prawda? Przepraszam, jeśli pisałaś a gdzies pominęłam. Często piszesz o Małym:) Sabrina - kurcze, wredna @!!! Ale nowy cykl nowe staranka:) Będzie dobrze! Grunt to nie poddawać się:) 🌻 cześć Judy! Co u Ciebie? Super, relaksik niedzielny, piwko, filmik:) A potem tulasy;) Oby jak najbardziej owocne:) Migotka - witaj:) Jasne, że możesz do nas dołączyć! Napisz cos więcej o sobie, ile masz lat, ile się starasz o dzidziusia, i co tylko masz ochotę to pisz:) Monisia - dopisze Cię do tabelki!:) My tu piszemy na każdy temat właściwie, doradzamy sobie, poruszamy nieraz nawet najbardziej intymne tematy, ale po to jest to forum:) Dziewczynki - mam taki trochę depresyjny nastrój osttanio, tzn taka depresja w cudzysłowiu, ale jednak;/ Chodzi o to, że prawdopodobnie firma w której pracuje będxie likwidowała etaty, dowiedzialam się niedawno stąd nieraz taka milcząca jestem. I gdyby tak było faktycznie to nastąpi to w przeciągu 2 - 5 miesięcy:( I mam w sumie niezlego stresa i boję się, że ta sytuacja tak mnie stresuje, ze może wpłynąć i na cykle i na starnka i na wszystko z tym związane;/ Doradzcie coś! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy! :) Od 4 dni spóźnia mi się @. Cykle mam regularne. Mierzyłam temp to mam 37,4. Bolą mnie sutki, mam biały gęsty śluz i skurcze, które zaraz przechodzą, zazwyczaj jak wstaję albo się kładę. Możliwość zajścia w ciążę jak najbardziej była. Myślicie, że to fasolka? :) Jutro biegnę po test :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem wszystko przede mna tylko jestem niecierpliwa:/Juz bym chciala byc w ciazy.Teraz wlasnie konczy mi sie miesiaczka wiec niedlugo starania:) A Ty nie stresuj sie chociaz tylko latwo sie mowi.Stres niestety ma wplyw na starania.Co ma byc to bedzie,nie zmienimy tego.Przeczytalam ze to jeszcze troche potrwa wiec postaraj sie narazie o tym nie myslec.W ciagu kilku mc duzo sie moze zmienic.Musisz byc dobrej mysli,ze Ciebie to ominie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nath777-mysle ze to moze byc ciaza:)piszesz,ze okres spoznia Ci sie 4 dni a zawsze byl regularny.Bialy sluz jest przypisywany do objawow ciazy.Nic nie pozostaje jak zrobic test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×