Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

Serene-obecnie jestem na sb,ale tylko do swiat.Jesli chodzi diete orkiszowa tzn.nie uzywam bialej maki i wszeczie tam ,gdzie sa weglowodany uzywam wszystkie produty orkiszowe i zamiast bialego cukru,surowy cukier/trzcinowy) i mz,ale to wszystko od nowego roku.Oczywiscie cwiczenia chodakowskiej.Poczytalam duzo w tej sprawie i maka i wegle ork.nie tucza,oczywiscie znie duzych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie dziewczyny... znowu caly dzien nie mialam czasu zeby odpalic laptopa... bylam na dluuuuugim spacerku,troche latalam po sklepach i w koncu na ploteczkach u kolezanki...no i tak dzien przelecial... rano jak obiecalam bylam na wadze...61kg...no coz..musze dalej dietkowac... dzisiaj jak do tej pory wszystko dietkowo ale jutro i w sobote nie bedzie dobrze... imprezki i napewno mi sie nie uda,mam tylko nadzieje ze utrzymam te wage jaka mam a od niedzieli dalej...chce do swiat wazyc ponizej 60kg... pozdrowionka i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxcvgb
Yerba Mate pomaga zapanować nad apetytem, co szczególnie przyda sie w okresie światęcznym, gdy zwykle wszystkie diety i starania idą w łeb. Z Yerbą mamy większe szanse, że się nie złamiemy ! Czemu ? W odchudzaniu najlepiej pić w diecie Yerba Mate- świetny sposób na skuteczne schudnięcie. Mi do tej pory nic tak nie ułatwiło odchudzania i nie pomogło jak Yerba.Hamuje głód, więc bez problemu je się mniej niż dotychczas, nie myśli się tak o jedzeniu, nie objada. Poza tym poprawia przemianę materii i usprawnia trawienie, wiec szybciej spalamy to co jemy. Chudnie się szybciej i łatwiej, a do tego Yerba pobudza i ma mnóstwo witamin. Także lepiej porzucić kawę, energy drinki, tabletki odchudzające i wszelkie multiwitaminy bo to wszystko razem ma się z Yerba Mate. Polecam zainteresowanym poczytać na blogu o właściwościach Yerby, znajdziecie tu przystępne wiadomości http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dzień !!!!!! Wczoraj wieczorem z kotem RTG + kroplówki dzisiaj rano znowu u kardiologa + kolejne USG tym razem serca i kolejna kroplówka - spędziłam tam od 8.30 do 13.00 !!! Jutro powtórka z rozrywki !! PO południu 4 godziny z synem na ostrym dyżurze bo bolą go żebra po pobiciui dzisiaj mu się pogorszyło !!! On mnie do grobu wpędzi!!!! Przez to zjadłam dzisiaj tylko jogurt jpgobella light z otrębami i płatki owsiane na mleku. No i 2 kieliszeczki Ciociosanu :O jak wróciłam wieczorem, mam nadzieje że dzisiaj troche schudłam bo jutro mam babską imprezę i "wielkie żarcie". Mój kot ma jakąs wadę serca - może wrodzoną, nie wiadomo do końca ledwo żyje, nie jest lepiej ale dostaje leki kroplówki, leki na serce w domu i może przeżyje, ale leki na serce będzie musiał brac cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo! Oj,oj.....Jarzebinko!!!to faktycznie dzien ni do pozastroszczenia:( Mam nadzieje ,ze wszystko nie bawem wroci do normy. Ja juz nie moge sie doczekac kiedy ten rok sie juz skonczy.Moze ta 13-stka bedzie laskawcza,bo ta 12 nie byla dla mnie zbyt szczesliwa-niestety. Caluje i do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny paseczki dzieki za odpowiedz w sprawie diety :) sisi dasz rade na pewno :) jarzebinko kotek dojdzie do siebie i bedzie zdrowy , jest młody i bedzie jeszcze hasał :) , no mialas faktycznie dzien nie do pozazdroszczenia dzis bedzie lepiej tylko i jeszcze z synkiem na ostrym dyzurze miłego dzionka wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam miłego wieczoru mnie dzis głowa boli jak nigdy . moze to przez kawe ze nie pilam jak zawsze rano, ale dopiero teraz pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene mnie też wczoraj głowa bolała, a normalnie juz od wielu miesięcy nie miałam bóli głowy. Nawet na imprezę pojechałam samochodem i nie piłam. Tylko sie najadłam :O Mam ostatnio zły okres, ciągle o tym myślę i wywołuję kolejne złe rzeczy. Przede wszystkim finansowo. Z kotem nadal codziennie jeźdżę na kroplówki, jutro znowu....... a ile kasy już na niego poszło !!! prawie 1000 zł ! oby tylko wyzdrowiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem dzis od rana sprzatanie , przedswiateczne zakupy itp dopiero teraz znalazłam chwilke na neta jarzebinka wierze ze tyle wydalas oby wyzdrowial i mial sie dobrze zycze mu tego z całego serducha pije kawe znowu i jem ciastka bel vita dzis malo zjadłam z braku czasu nawet 600 kcal nie mam ;) milego wieczorku koncze bo jeszcze chce z synem popisac na gg albo na skype pogadac :) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Dziś dzień zakupów. Byłam w stolicy, kupiłam trochę prezentów pod choinkę. I zgrzeszyłam obżerając sie słodkim II śniadaniem w Wedlu. A co mi tam, raz na kilka miesięcy chyba mogę! ;) Potem chodziłam po mieście 4 godziny, podziwiając dekoracje świąteczne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prezenty świąteczne mam już od dawna, bo nie lubię tłumów i kolejek, więc załatwiam wcześniej. Dzisiaj chciałam coś w domu porobic, ale skończyło się na niczym, nic mi się nie chce, rozmyślam o swoich długach, kredytach pokłóciłam sie z mężem przez tel. to przez niego mam te kredyty, teraz po złości mi nic nie płaci, mam też kłopoty z synami - problemy się mnożą, zło przyciąga zło, muszę zacząc myślec pozytywnie ale jak ???? Jednak na kupowanie ciuchow i cieszenie sie z nich nigdy nie przejdzie mi ochota, kupiłam 3 sukienki - obcisłe, 2 już mam (sa super !!!) , na 1 jeszcze czekam. Dobrze, żę chociaż cieszę się że tyle schudłam i jakoś trzymam wagę. Marzę teraz o liftingu rąk (bo mam w tragicznym stanie) ale muszę wziąc ciut kredytu ( i kolejne raty) ale zrobię to ok. lutego - marca, na 100% !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza - raz na jakiś czas nie zaszkodzi nawet największe obżarstwo - gorzej, jak robi się to częściej, a ja niestety coraz częściej jem kaloryczne rzeczy. Miałam zamiar do świąt nic węglowodanowego już nie jeśc - ale wczoraj dowiedziałam się że w środę w pracy mamy imprezę świąteczną - no nie da się na dłużej jeśc dietetycznie ostatnio :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam kochane Panie niedzielnie! Widze,ze wszystkie jestesmy w trakcie robienia prezentom.No tak juz najwyzszy czas. Jarzebinko-ja sobie kazdego roku obiecuje,ze zaczne kupno takowych ju od wrzesnia,ale i tak robie je zawsze w grudniu,Dobrze ,ze choc nie na ostatnia chwile. Starsza-tak Jarzbinka mowi,aby nie czesciej z tym naszym pojadaniem pysznoasci i wtedy jest ok;) Ja juz po 2 kawie i po cwiczeniach.Zrobilam dzies skalpela.Na kilera troche za wczesnie bo narobilaby za duzo chalasu. U mnie dzis ostatni dziem domowego lenistwa i od jutro biore sie do pezdswiatecznej pracy. Zycze kochaniutkie sympatycznej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam w niedziele cieplutko dziewczyny ja jeszcze nie mam prezentow, musze sie wybrac zaraz po niedzieli jarzebinka jak dzisiaj kotek ? paseczki a co slychac u tina? miłego dnia i smacznego sniadania ja najpierw kawe musze wypi potem owsianka na mleku chudym dawno jej nie jadłam i czas to zmienic paseczki nasze literowki sa juz znane i słynne :););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi - dasz rade bede trzymac kciuki starsza mnie tez sie zdarza dzien obzarstwa :) to na 2 dzien jem mniej ( staram sie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki podziwiam cie ze jestes na 1 fazie sb ja juz bym chyba na jedynce nie dala rady ale na 2 tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja moje mile... nareszcie sie obudzilam po wczorajszej imprezie...niestety obzarstwo...na wage nie weszlam bo nie chce sobie psuc niedzieli...od dzisiaj bedzie juz do swiat dietetycznie.. Dziekuje Wam za wiare we mnie.... co do prezentow to tez musze jeszcze sporo dokupic...zaczynam do jutra...dzisiaj lenistwo...musze odpoczac.. Milej niedziel zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie jedyneczke,zwaze sie dopiro przed samymi wsietami i mam nadzieje,ze bede mile zaskoczona.Po ciuchach juz czuje!!!:D Tak,tak Serene-nasze literowki sa znane -to szczera prawda! Kupujcie dziewczyny prezenciki,ja chyba dzis tez uderze w plener zakupowy,sklepy u nas dzis czynne.Na Niencowo to sa wyjatki. Trzymajcie sie ciepelko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie jedynki bo nie moge chleba zjesc ani owocow :) na sniadanie za duzo zjadłam po owsiance jeszcze sporo zjadłam zabieram psa na spacer- bieganie to troche przez godzinke spale mam taka nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×