Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

Witam srodowo!!!! Jestem wlasnie w trakcie kawki,wiec i Was na nia zapraszam!!! Tino uz zrobil swoje potrzeby z """moja obecnoscia"""hahahahah.wiec wiem uz jaka jest pogoda- pada !!!!!!!!!! Chcialam Wam powiedziec,ze zaczelam kupowac i jadac wszystkie produkty (maczne)orkiszowe,czyli platki,chleb,ciasteczka,maka.Chce zabaczyc czy bedzie dobry rezultat???? ok mile Panie zycze milego dzionka,mimo brzydkiej pogody -u mnie! wzrost-168 ,waga obecna 70.600 /7 lat temu-106 kg/ 1 cel-68 kg,2 cel-66 kg od 29.02 2012-dietka SB 28.03.2012.69.600 2 faza dietki sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja od poniedziałku grzecznie dietetycznie, niestety nie czuję tego, teraz np. jestem po moim normalnym śniadaniu tzn. jogurt jogobella light z otrębami owsianymi i czuje sie pełna, wzdęta i gruba...... boję sie ważyć...... w dodatku ciągnie mnie do niedozwolonych rzeczy :( sprzedałabym dusze diabłu za granolę :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I.........ja witam sobotnie!!!! Ja podobnie jak ty Jarzebinus trzymam sie dzielnie dietki.Jestem w zasadzie na wszystkim coz orkiszem zwiazane ,a jesli cukier to cukier surowy.Tak bede sie odzywiac do konca roku i zabacze jakie bede tego efekty.Robie tez duzo zup,ale tych zblrdowanych nie tuczacych.Ciasteczka tez orkiszowe ,slodzoene cukrem trzcinowym. Naprawde dobre i zdrowe te produkty orkiszowe.Caly czas siedze w necie i wszystko studiuje i jestem zafascynoawna. Pozdrawiam orkiszowo-hahahahahaha!!!! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baeeaaklaa
jak to cukier surowy tzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baeeaaklaa
ale sa rozne rodzaje taki trzcinowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny weekend za nami... Mój minął całkiem przyjemnie, trochę w pracy, trochę w domu, trochę na spacerach. Z jedzeniem bez szaleństw, udało mi się utrzymać w ryzach (nooo, prawie) mimo licznych pokus. Waga stoi w miejscu. Nie tyje ale i nie chudnę. Moje marzenie o stałym zejściu poniżej 60 kg ciągle realne i w zasięgu ręki (obecnie wahania 62 - 63). Pozdrawiam. Dobrego samopoczuciu życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo!!!! U mnie wszystko jak na razie w porzadelu i pod wzgledem rodzinnym i pod wzgledem diety (Dinkel-dt) Moje menu dzisiejsze to: sniadanie-1 mala buleczka /dinkel-orkiszowa) plaster szynki drobiowej,pol pomidira kawa z mlekiem bez cukru obiad: kawalek pizzy(ciato z maki orkiszowej,pieczarki,szynka drobiowa,kietchap,bez sera) Podwieczorek/kolacja zupka z kalarepki-zbledoana duzo plynow/wody nie gazowanej i kawy-bezkofeinowej tez!:)) Tak mniej wiecej pociagne do niedzieli i zobacze jakie beda efekty????? Pozdrawiam sedecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z usmiechem na twarzy i oczywscie wtorkowo-hahahahahahahahahaha!!!!!!! :) Caly czas trzymam sie wszystkiego co z orkiszem zwiazane i np moje sniadanko: Kawa orkisz.musli orkisz.z mkekiem Na obiad planuje watrobke z cebulka i buraczkami kolacja jescze nie zaplanowana,ale tez cos okiszowego:) Trzymajcie sie ciepelko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qertqq
orkisz tez tuczy w duzej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo i MIkolajowo!!!! Mikolajki nie czekoladowe dla was wszystkich dziewczynki !!!!!:) Jeslichodzi o orkisz...... Przeciez wiadomo ,ze jeli dieta to nie w duzych ilosciach.Zamienilam wszystko co dotyczy makie bialej na orkisz.tzn:biala make/do podp.sosow ,chrupki,panierke,platki owsiane,musli, itd.....).chleb...bulki. Nie mowie ,ze jem to codziennie,ale jesli juz to wlasnie orkisz zamiast produktow ,gdzie znajduje sie bialy weglowodan. Juz widze efety ,ale wazenie dopiero w sobote. To tyle jesli chodzi o moje zmagania orkiszowe. Dzieki za rady,zawsze mile widziade i napewno wyciagam z tego wnioski.Wszystko co za duzo to nie zdrowe i napewno orkisz w nadmiernej ilosc tuczy,ale w granicach rozsadku lepij taki weglowodan niz biala maka!. Jest to duzo zdrowsze i Pozdrawiam dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję, żyję... nawet całkiem nieźle :) Tylko praca mnie ostatnio absorbuje nadmiernie, więc rzadziej tu wchodzę. A dzisiaj powinnam się wstydzić, bo uległam dwukrotnie pokusie słodyczy. Co mi tam, w następnych dniach będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :), ja też idę dzisiaj do pracy, ale to dopiero po południu, od 13 do 22. Wolałabym rano, bo resztę dnia miałabym dla siebie. U nas też mroźno i śnieżnie. Prawdziwa zima. Wczoraj zrobiłam sobie fajny długi spacer. Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja :)
witam was drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja :)
wiecie kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge ju wytrzymac !!!!!!!!!! Serene ty ty czy nie ty?????????? Szyko niech sie ta osoba ujawnia!!!!!!!!!! Jarzebinka -chyba nie przeciez nie dawno pisalas to bys tak nie wskoczyla na forum,czyz nie!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dluzej nie czekam ,bo juz jestem bardzo spiaca,mam nadzieje,ze jutro powiesz mam kim jestes i nbardzo bym sie cieszyla jak bys byla Serene!!!!!!!!!bardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam, że to może Serene, ale ona by nas tak nie zwodziła...Trudno, choć brakuje tu jej... Ciepłe pozdrowienia w mroźny dzień dla wszystkich, które tu nadal zaglądają :) Trzymaj się, Paseczki! Jarzębinka, Sisi? Hej hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja! dziewczyny brakowalo mi was naprawde nie mialam zamiaru was zwodzic , ale najpierw nie mogłam wejsc na swojego nika ( bo nie pamietałam hasła) a nie chcialam wchodzic na swoj nik na pomaranczowym a potem miałam problem z netem az do tej pory wczesniej nie wchodziłam bo mialam tez rozne problemy co jakis czaas sie zbierałam zeby wejsc , ale ciagle odkładałam na jutro itd , , teraz postanowiłam napisac troche przeczytałam ale nie wszystko , paseczki bardzo mi przykro z powodu smierci mamy , trzymaj sie dziewczyno bo jestes dzielna i silna, a teraz jestes babcia i masz wnuki ;) masz motywacje starsza , jarzebinka co u was? sisi witam cie :) tez mialam troche problemow ale juz po , :);):) moja dieta to mz i cel trzymac wage boje sie swiat! i dlatego jestem na etapie mz cel- skurczyc zoladek troche do swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja kochana,kochaniutka,Serene!!!!!-jestes!!!!!!naprawde jestes!!!! Tak bardzo sie ciesze!!!!:D:D:D Wiedzialam !!! i mialam wieeelka nadzieja,ze nasze drogo jeszcze sie kiedys zejda i zeszly! Tez nie bylam dluzszy czas na forum,ale ty jeszcze dluzej. Ciesze sie i jeszcze raz bardzo cieplo cie witam ,mimo,ze na zewnatrz prawdzia zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×