Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

witam panie ja na chwilke , chcialam was pozdrowic , i zyczyc milego weekendu wpadne pozniej L:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pustki:) wiem wypoczywacie :) a jak po weekendzie? u mnie w porzo, ale sie objadalm sbowskich przysmakow, :)a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! Jestem chora!!!!!!!!!!!!!! Kaszel,katar!!! i jestem nietety niemowa!!!!!!!!!!!:(:(:( Stracilam glos,nawet juz nie chrypie poprostu nic nie mowie.Jak to dobrze,ze nie gagdamy ze sobe tylko piszemy:) Z waga wszystko ok,ale nic do tylu nie poszko,wiec stopki nie znianiam. caluski dla was!!!! serene-jak u ciebie-ja zarazilam nasza dietka moja 1 corke i kolezanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) paseczki fajnie ze namowilas corke i kolezanke, :) no u mnie wazenie jutro chuba,,,, stracialm rachube czasu ale chyba jutro :)sprawdze potem no i zostanie 2 tydzien drugiej fazy , a potem zobazce czy dalej 2 czy juz 3 faza , wpadne pozniej bo musze dac kotu zastrzyk i lekarstwo papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-ciesze sie tez ,ze sa na dietce!:) Ja tez sie zwaze dopiero w srode rano. Na sb 2f.be de chyba dlugo bo cos mi waga stanela na amen:(:(:( juz prawie caly tadzien z 71.ooo nie chce drgnac. Mialas tak ,tak dlugo???? Gdzie reszta kobietaek? Starsza zyjesz??? MOje menu na dzisiaj: sniadanko-kawa,owsianka z kostka gorzkiej czekolady przekaska-orzechy wloskie obiad-2 male golabki z kap.pekinskiej i mielonego z kurczaka przekaska-truskawki z odrobina fruktozy kolacja-pomidorki ze szczypiorkiem deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Przez minione trzy dni przebywałam poza domem i poza komputerem. Stąd milczenie na forum. Za to w realu nagadałam się nieźle, bo gościłam u moich przyjaciół - wiadomo; nocne Polaków rozmowy, dobre żarełko, wódeczka...;) Od dietki dałam sobie dyspensę na ten czas. dziś powrót do codzienności, no i trzeba będzie nadrobić straty...Pora, żeby waga zaczęła wreszcie znacząco spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki nie mialam nigdy zadnego zastoju na zadnej diecie, cgyba tylko wtedy jak nie pzrestrzegalam, mi zawsze waga spada szybko. hehe a potem szybko wraca jak sie nie pilnuje :) jutro pieke ten chlebek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza :) wodeczka, no no :) hehe zartuje , czasem tzreba zaszalec :) j w koncu raz sie zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochaniutkie!!! U mnie troche lepiej,ale dalej walcze z okrutnym przeziebieniem! No to fajnie ,ze nia mialas zastoju,ja niestety nia moge jakos ruszyc do przodu,ale nie przerazam sie ,walcze dalej,Caly czas zgodnie z zasadami dietki::) Starsza cieszymy sie ze juz jestes co prawda w szarej,ale rzeczywistosci! Walczymy dalej.hahahaha,razem mamy motywacje.:O Moje menu na dzisiaj: sniadanie kawa,2 jaja na miekko,1 kabanos drobiowy przekaska-truskawki obiad-2 golabki -od wczoraj przekaska-galaretka drobiowa,kiwi kolacja-salatka z ogorkow Milego ,slonecznego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam moja przekaseczke-truskaweczki z odrobinka Fruchtzucker(kruktoza) Teraz powoli uciekam do prycai odezwe sie po niej. Od juz wiosna.ale w Berlinie pogada taka sobie! Wazne ,ze nie pada,jeszcze nie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zmienilam stopke, i wlasnie upieklam chlebek sb ale goracy wiec nie wiem jaki w smaku pewnie ze 2 godziny bedzie sie studzil ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkroilam kromke z chleba zeby wystygla szybciej i zjadalm troche ciepla--- i powiem tak -- REWELKA- JKA OSTYGNIE BARDZIEJ I bedzie jeszcze lepszy pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ja juz podawalam pzrepis na korzenny sernik na kazdym topiku co jestes podawalam linka i wswzyscy go chca piec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene -gratuluje nowej wagi ,nowej figurki i wogole!!!!!!!:) Mam ju specjalmy skoroszyt przepisow dietki sb:) Najwiecej wlasnie od ciebie!!!! AAlfo-nie chcesz sie do nas jescze odezwac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje stronke z pzrepisami wideo, nie jest ona na nasza diete ale dla wszystkich, i mozna z tego tez wybrac pzrepisy i to mnoestwo ktore beda pasowac na nasza diete ja np mam zamiar niektore potrawy robic dla domownikow np na swieta cos wybiore http://www.video-kuchnia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam ukarana za szalony weekend. Prawie kilogram nadwyżki. Pokornie spuszczam głowę i wracam do "porządnego" trybu życia i jedzenia. Dziś byłam na basenie prawie dwie godziny, z czego przez godzinę uczyłam się pływać z instruktorem. Bo wcześniej niby utrzymywałam się na wodzie i nie tonęłam, ale nawet życzliwi nie mogli nazwać tego pływaniem. Mam nadzieję, że powrót do uczciwej dietki i aktywność fizyczna pozwolą mi wrócić do zrzucania kilogramów. Za tydzień się zważę i sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarbeczki!:) Oj,oj..........starsza,ty grzesznico jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja ci dam!!!!! No dobra !!!:)jestes kobieto rozgrzeszona,a teraz prosze nie grzyszyc wiecej i wracac na wlasciwy tor!:) UU mnie wszystko po staremu. Sniadanko-galaretka drobiowa,kanapka z liscia salaty,a na niej szyneczka drobiowa,kawa,kiwi Zycze milego i owocnego dietkowania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja dzis dopiero bede jesc sniadnio obiad po poludniu teraz tylko kawa i sok z marchwi 1 dniowy milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×