Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

W tych, o których piszę, jest więcej rzeczy niż tylko kawa: odzież i sprzęt sportowy, rzeczy z zakresu gospodarstwa domowego, jakieś gadżety dla dzieci, elektroniczne artykuły też, no po prostu "ryż, mydło i powidło". Czasem tam zachodzę, gdy nie mam pomysłu na prezent i nieraz coś mi wpada w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojem menu na dzisiaj ! ) kawa, grejpfrut 2) miesko z kurczaka ( piers z warzywami). korniszon sok warzywny 3) salatka z pomidora i ogorka i cebuli, mozarella light 4) jogurt z jablkiem startm i cynamonemi otrebami 5)-placki z cukini polane jogurtem czosnkowym 6 ) ptasie mleczko posypane starta czekolada gorzka no i duzo wody i 2 kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) paseczki ty zawsze 1 gdzie sie podziewasz? :) ja szykuje obiad dla gosci wiec uciekam na razie wpadne pozniej wstawac spiochy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! dopiero teraz znalazlam troche czasu by cos napisac. Bylismy poza domem,najpierw u znajomych,a potem krotka i szybka decyzja-dzialka!!! i pojechakisma na 1 dzien. U znajomych bylo super ,dziewczyny sie do tego stopnia poswiecila,ze weszla w inter,na moja dietke sb i narobila pare z nie przepisow specjalnie dla mnie!!!! Mile ,nonie??:D U nie na wadze rowne-70.000 kilo:D:D:D Jesze 2 kiloski do mojego 1 celu!!! serene-jak bylo u znajomych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jestem już po 50-tce (SZOK Jak to piszę) i niestety borykam się z nadwagą,obecnie ważę 75 kg przy wzroście 164 cm. Przyznaję się bez bicia,że mało robię by pozbyć się zbędnych kilogramów,bo jestem okropnym smakoszem i jedyne co mnie ratuje przed jeszcze większą nadwagą jest mój tryb życia. Otóż żyję w ciągłym biegu-dużo chodzę pieszo,jeżdżę na rowerze i chodzę na basen. Kiedyś utrata kilogramów była dla mnie błahostką,teraz jednak z racji wieku,ale i również z powodu niedoczynności tarczycy jest to dużo trudniejsze. Pozdrawiam wszystkie zaparte:) Niestety jestem niesystematyczna w zaglądaniu na forum ,głównie z powodu nadmiaru zajęć...jednakże w miarę możliwości będę Was podglądać:P Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie towarzyszki walki z nadwagą! Witaj, vita7! Mam podobnie, jak ty. To znaczy, ja jestem nie tyle smakoszem, co łakomczuchem, więc jednak troszkę się różnimy;) Ale też prowadzę dosyć aktywny tryb życia. No i ja miałam jeszcze niedawno twoją wagę przy znacznie niższym wzroście, niestety. Pomogło mi uregulowanie posiłków. Bo wcześniej, przy tym życiu "w biegu" przypominałam sobie pod wieczór, że jeszcze nic nie miałam w ustach, no i jadłam, jadłam, jadłam aż do późnej nocy. Teraz staram się nie robić przerw większych niż 3, 4 godziny, i to działa! plus parę ograniczeń w ilości i jakości spożywanego jedzenia, oczywiście. U mnie byłoby całkiem dobrze z dzisiejszym jedzonkiem, gdybym po południu nie musiała iść do pracy. A tam czekał tort świętującej koleżanki... Krzycz na mnie, paseczkikropeczki, krzycz! Zasłużyłam;( Ale po tych słodkościach, zeżartych ok. 16-ej nic już nie odważyłam się wrzucić konkretnego na ruszt. Tylko 2 liście sałaty o 20-ej, żeby zachować odpowiednie przerwy w posiłkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak kochane 50-siatki!!!!!! Ja jeszcze nie mam piecdziesiatki-hahahahaha!!!!!!!! hhahahaha,ale w czerwcu juz bedzie hahahahahaha i zobacze jak sie bede czula???hahahahaha Starsza-wyjatkowo nie bedzie opr.,ale mam nadzieje ,ze pochlonelas tylko 1 kawaleczek tych wspanialosci,no i te 2 liscie salaty mnie rozbroila totalnilnie!:D vita-ciesze sie,ze do nas zadladasz ,mam nadzieje,ze jz regularnie,i milo,ze tak jak my masz bardzo aktywny tryb zycia. serene-kochana ,jak u ciebie???? Zmienilam stopke ,jak co poniedzialek i usmiech na ustach jest.jeszcze 2 kiloski do 1 celu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laski :) paseczki ja nie byl;am w godsciach :) to goscie byli u mnie w gosciach : vita wiyaj zapraszamy :) ja mam w niku rok urodzenie,, juz za pare miesiecy stuknie mi 49 :) tez mnie to wkurza , pociesza mnie fakt ze na tyle nie wygladam , ale wiek to wiek i jego sie nie oszuka ale coz takie zycie i na to nie ammy wplywu. a jak diete masz zamiar robic VITA? STARSZA mam nadzieje ze tez odpoczelas w weekend :) a paseczki fajnie ze odpoczelas ; gratki dla wagi mniejszej u mnie goscie byli do pozna , wiec pozno poszlam spac , bylismy nawet 2 godziny na dzialce byli ze swoim psem wiec pieski sie wybawily i potem byly padniete obiad ise udal , ciasto bylo chyba pyszne bo cala blacvha prawie poszła ( nie jadlam ) zab mnie rozbolal i mialam dosc na razie kawa i nic jak zab boli to i jesc sie nie chce jutro wazenie i 3 faza i wreszcie 4 posilki bop te 6 to za duzo jak dla mnie i mniejsze porcje bede jesc , zeby troche skurczyc zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene -juz doczytalam ,ze ty mialas gosci:) Zdradz tajejemnice kiedy masz urodzinki,bo ja tez niedlugo,ale """""ty smarku"""""ja 50-tkehahahahahahahah,zez ponoc nie wygladam,ale nietety😭 Ja mam w czerwcu(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umylam okna,w zasadzie to zrobilam cala sypialnie,jutro nastepny pokoj i resza pojutrze. Wole tak na raty ,nie namecze sie:D Zaraz czas na przekaseczke i kaweczke:D co was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zwykle od samego ranka:) Jaka cisza od wczoraj?????? przeraza mnie to ,co sie dzieje dziewczyny serene?,starsza? i resz kobietek??? moje menu: sniadanko-pomidor mozzerele i jajo na twardo,wszystko posypane przyprawani i kawka dalej zaplanowane sa: przekaska-pol serka twarogowego,kiwi obiad-kurczak w warzywach,ogorki konserwowe przekaska-szlanka soku z burakow i szkl soku warzywnego kolacja -placuszki z cukini deser-jakis odchodzony jogurt z platkami owsianymi pozdrawiam i caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja po wazeniu i 3 faza od dzisiaj . pije kawe teraz na czczo znowu , a to niezdrowo ale juz od jutra po sniadaniu bede pic.. juz od dzis mam 4 posilki i bardzo dobrze - dzisiaj zaplanowalam tak ' menu 1 dzien 3 fazy 1) mozarella pomidor, sok warzywno -owocowy bez cukru- 250 ml 2) owsianka na mleku ze startym jablkiem i cynamonem 3)-tunczyk wedzony, 2 jajka, salatka ( pomidor, ogorek cebula 4)gruszka ugotowana na parze nadziewana czekolada z 6 posilkow na 4- zobaczym y jak to bedzie choc wole te 4 posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie nie dodalam nic z 3 fazy tylko to co na 2 .ale jutro ide do mamusi na imieniny wiec cos z 3 fazy zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sunmie to menu na 2 faze ale jutro dodam cos z 3 ( na imienienach u mamusi ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos u mnie ostatnio internet nawala,jest powolny ,napisze posta to wysayla po 2,3 razy,albo nic nie wysle. Zeraz trz tak bylo,pisze jescze raz:(nie lubie ttego ,a zapomnialam go zapisac. serene -pytalam sie ja robisz te ptasie mleczko ,ze rerka czy z jajek,czy jescze z czegos innego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam dzisiaj dzień wolny od pracy zawodowej. W związku z tym idę na basen niedługo, a wieczorem na spotkanie grupki odchudzających sie paniuś. No i będzie ważenie... Trochę się obawiam, bo w minionym tygodniu rzucały się na mnie te imieninowe słodycze. Bohatersko zniosę wiadomość, że nic nie schudłam, ale obawiam się, że mogłam trochę przytyć - i tego bym nie polubiła... Jedzonko: rano sałatka z jajka na twardo, sałaty, rzodkiewki, kilku oliwek. potem jabłuszko na obiad będzie potrawka z żołądków drobiowych z odrobiną ryżu i zieleniną wszelką potem jogurcik na kolację serek wiejski, do którego wkroję cukinię mlodziutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki napislam ci na profilu mjluski na temat ptaseigo mleczka wczoraj z serkow i galaretki i zelatyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobrze!!! :) 1,30 w dwa tygodnie to może nie jest rewelacyjny wynik, ale najważniejsze, że waga idzie w dół:) I pan instruktor na basenie stwierdził, że nie jestem taka tępa, jak mi się wydawało (on, oczywiście, ubrał to w ładniejsze słowa). Podobno to kwestia kilku dni, żebym zaczęła porządnie pływać. Obiecał mi też, że nauczy mnie skakać na głowę ze słupka:) Z każdą lekcją moje oczekiwania rosną. A godzina intensywnego ćwiczenia w wodzie na pewno nieźle wygania moje sadełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam robaczki Cos mi internet ostatnio szwankuje i z tad to mniejsze bywanie na forum:(:(:( Byc moze ,ze kafeteria Ja chyba tez sie pochwale dzis rano na wadze bylo 69,600 kilo,wiec chyba tez zmienie wczesniej stopke:) Jescze troszke i 1 cel zdobyty!!!;) serene jak na 3 fazie!!! Ja jescze ten tydzien na drugiej,moze osiadne to moje wymarzone 68:) Zaraz robie wypad na niemca,jutro zumba.a w pitek znowu bede piekna-fryzjer:! Starsza,jtroche cierpliwosc i poplyniesz w sina dal-hahaha aby nie daleko od nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszysciutkie serdecznie:) Wczoraj taka piekna waga,ze az sstopke zmienilam na szybko,zeby sie wam pochwalic!!!!! a dzisiej niestety czar prysk:(:(:( ,znowu na wadze 70,200:) Nie panikuje ,w koncu dzieckiem nie jeste!!! Fakt wczoraj duzo pilam ,moze to??? Moje munu na dziasiaj: sniadanie-kawa,pol czerwonek surowej papryki na niej twarozek ze szczypiorkiem,galaretka w niej jajo i szyneczka przekaska-salatka z pomidora i ogorka sw. obiad-placuszki owsiane z jabkiem(sb) przekaska-jabblko tarte z cynamonem kolacja-3 plastry sere koziego odtl,pomidor deser-robiny deser z truskawek do pozniej kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×