Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asaa98128812

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Wilanów, Kabaty, Gocław?

Polecane posty

Gość ziuta1983
zerwałam z nią kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 28 lat mieszkam na Ursynowi
e i jakoś nie widzę tego, co wawcia pisze :( A póki co wzrok mam jeszcze dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 28 lat mieszkam na Ursynowi
to wracajcie do siebie na wieś i będzie spoko :) Skoro ta dzielnica taka beznadziejna, to czemu najdroższe mieszkania tu są? Porównajcie ceny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem ze wsi. Mieszkam na żoliborzu :) Wiesz dlaczego są takie ceny ? żeby wmówić głupolom, że wilanów ursynów to elita i żeby płacili dwa razy tyle :) Cała tajemnica. Prawda jest taka, że nie elita tam się wprowadza ale ci co chcą nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ale jak oni beda mieli daleko z tego wilanowa czy ursynowa do tych kultowych miejsc w warszawie typu plan b plac zabaw pkp powisle czy dolina muminkow lub inne gówno dla tych pseudo intelektualisow hipsterow jezdzacych na tych swoich rowerkach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 28 lat mieszkam na Ursynowi
za czasów gierka kiedy ursynów powstawał to o lemingach nikt nie słyszał :) Więc nie przesadzajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka88
Niestety ale jedyne miasto w Polsce to Warszawa. Tylko tutaj jest prawdziwe życie. Pomyśl np taki Białystok kurka byłam tam kiedyś taka duża wieś dworzec, kawałek rynku i cała miasto hehe Poznań nie lepszy, jest tam w ogóle centrum ? Rozlazłe jakieś ulice niska zabudowa szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka88
aha zapomniałam odpowiedzieć TAK dla Warszawiaków wszystko inne to wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecjija
a jak macie takie super miasta to po co sie tu pchacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie takie są?
no właśnie, po co tu przyjeżdżacie skoro wam warszawka nie pasuje? Zabieracie nam miejsca pracy, przez co zarobki znacznie spadły, bo godzicie się na cokolwiek, byleby tu zostać? Ceny mieszkań też wywindowane, bo wiadomo, że jak przyjedziecie, to pazurami będziecie się trzymać i chcecie zostać, co za tym idzie, że mieszkanie kupicie za każdą cenę. Zabieracie miejsca w żłobkach, przedszkolach szkołach, miejsca na parkingach, zatłaczacie jezdnie i komunikację. I jeszcze wam źle? To wracać do domu i tam się rządzić!!! A nie walić w to już "wasze" gniazdo!!! Nie pasuje, to do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
tylko stara praga północ, to miejsce ma swoj klimat, reszta to kurnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaAnia
Kiedyś rozmawiałam z chłopakiem co przyjechał do Warszawy. Narzekał jak tu źle, jaka Warszawa paskudna więc pytam po co przyjechał. On na to "żeby zarabiać". Mówię mu "jak ci nie pasuje to zarabiaj u siebie" a on "ale ty nie rozumiesz u mnie nie ma pracy". Ogólnie ćwok nie kumał co ja mówię. Popędziłam amanta prędziutko. Buraków zatrzęsienie ostatnimi czasy. Jak już przyjeżdżają to mogli by się powstrzymać od takich komentarzy. Ma to swoje plusy. Wsiochy są głupie i można im wszystko sprzedać. Rzucasz hasło "rowerek" i za chwilę kolejki masz w sklepie bo taki musi się "dopasować" do towarzystwa :) Każdy i tak traktuje ich jak klase niższą czy w pracy czy w towarzystwie tylko nikt tego głośno nie powie. Nawet jak szuka taki pracy a w dokumentach ma "kiczki dolne" dostanie 50% pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaAnia
Jeszcze ci robotnicy co przyjeżdżają do roboty są ok ale najgorszy to ten typ co zapomniał skąd jest i stara się być bardziej warszawski niż warszawiak. Świetny przykład z tym wilanowem. Tam patologia szerzy się na całego. Piknik z koszyczkiem na trawie, rowerek w niedziele, piesek za 5000 zł, meble tylko z Ikea bo są taaakie zachodnie :) i zdrowa żywność, zdrowe ubranka, papierosy zabijają od jednego wdechu ale marycha jest extra na imprezkę, in vitro bo to fajne teraz chodzić z bobasem po osiedlu i inne ich cudactwa. Nawet tam nie jeżdżę żeby nie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Nie ma co przesadzać z tym Wilanowem. Ludzie jak ludzie, każdy ma takich znajomych jakich chce. A jak chcesz się gdzieś z dzieciakiem wprowadzić, to tam i tak najlepiej, bo najmniej syfu, patologii, najbezpieczniej. No i abstrahując od wszystkiego, to tam jeszcze sporo ładnych plenerów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka21
kto tu sie wypowiada i po co? prowadzicie badania socjologiczne czy leczycie kompleksy? ktoś ma te kompleksy i daje 10 tys za metr na mokotowie aby sie leczyc. ktos nie ma kupuje na wawrze za 4300/m2 i ma 2 razy taki dom z ogrodem i swiety spokój blisko lasu jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menske
widzę, że temat coś ucichł hehe może zarzucę temat - bemowo, ochota to dzielnice proletariatu, inteligencja mieszka na Aninie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sEmiDOLCE
Bemowo złe ? Chyba przesadzasz. Pomijając nowe budynki które rosną jak grzyby po deszczu a w nich wiadomo - wieś, to bemowo nie jest złe. Mi się podoba. Jest dużo normalnych fajnych ludzi starych poglądów. Tylko omijać bloki wokół carrefour, parki, lasek bemowski z bandą oszołomów na rowerach. Zaraza rozlewa się wszędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagarinassd
co za kurcze dyskusja. wawer widzę jeszcze nie ma etykiety. a moze juz ma? jaka to dzielnica? wyborców SD, PJN? ;) najważniejsze, że ceny tam jescze niskie. a prestizu mieszkanca żoliborza nie potrzebuje sobie kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o jakiś tam prestiż. Po prostu na Żoliborzu i Mokotowie mieszka najwięcej rodowitych warszawiaków na pewnym poziomie. Takie są fakty. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×