Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość ale wy pieprzycie głupoty
"Nie stresuj się tym, żeby tylko wykombinować coś ciekawego, bo to głupota, a dziewczyna prędzej czy później wyczuje, że jesteś jakiś sztuczny w tym co robisz." No widzisz czyli zjebałem tym ,że chciałem przedobrzyć wiem zdałem sobie z tego sprawę po fakcie ,że za bardzo się staram...i być może jak bym się zachowywał "nudno" ,ale prawdziwie po swojemu to by ze mną została ,albo i nie ..tego się nie dowiem ,a doświadczeń i wniosków to mam całą listę. Tak to jest jak się ma głód na kobietę rodzą się w głowie chore rzeczy ,że w końcu mam dziewczynę ,a ta moja "była" to była bardzo ładna w dodatku więc dodatkowo nie moglem uwierzyć ,że taka laska która mogla by mieć każdego typa jest ze mną akurat..zastanawiałem się co ona we mnie widzi ?? raz się nawet zapytałem jej ..to mi powiedziała takie cuda ,że nie mogłem uwierzyć bo przecież ja połowy z tych cech które wymieniła uważam ,że nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi Argen, że te dwa lata to dużo. Mi się nastawienie przez te lata bardzo zmieniło. Inna sprawa, że brak pracy i planów na przyszłość trochę utrudnia. 🖐️ Chociaż mój jeden "kumpel", nie ma totalnie kasy, rzucił jedne studia po 2 latach zaczął następne, dziewczynę miał i teraz też próbuje z inną, jak się dowiedziałem, a z wyglądu raczej przeciętny, więc jednak można o ile nie czujesz się sam ze sobą jak totalny odpad. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Ty argen może byś się nawet jeszcze załapał ale po 25 roku życia to nie ma zmiłuj." A to jest jakaś magiczna granica? Czyli jak facet ma lat 24 i pół to jeszcze może 'popisać się' swoją nieporadnością obycia z dziewczynami, a później już nie? Po co pisać takie bzdety, to wszystko zależy od kobiety, przecież każda oczekuje czegoś innego od partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A to jest jakaś magiczna granica? Czyli jak facet ma lat 24 i pół to jeszcze może 'popisać się' swoją nieporadnością obycia z dziewczynami, a później już nie? " Po prostu z kazdym rokiem jest to coraz bardziej dziwne. 🖐️ Ide z psem i liczę na gorące tytuły, jak wrócę z dedykacją dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
Nie piszę jak pocieszycielki ,ale wy chyba za dużo od tych kobiet wymagacie..nie liczcie na silniejsze sygnały niż te które mieliście do tej pory. Ja ze swoją byłą byłem dłużej i dopiero po 4 miechach ona mnie popchnęła pierwszy raz na łóżko i się położyła na mnie i zaczęła mnie całować ...wyobraźcie sobie ,że kobieta 100 razy bardziej boi się odrzucenia bo to się jej kojarzy z urodą i jej atrakcyjnością. Gdyby ona PBW zaczęła Cie całować ,a ty nie daj borze byś ją odepchną bo coś tam by Ci nie pasowało to byś jej pojechał ostro po psychice. Ty jesteś facet i ty MUSISZ pierwszy i KONIEC...to kobiety też podnieca w jakiś sposób. Zrób to nawet źle , nieporadnie ,ale zrób. Tu nie dostaniesz żadnej rady ,ani pocieszenia ,ale jak już jesteś tak blisko to TY MUSISZ zrobić pierwszy krok. I jeszcze chyba najgorsze to w takich momentach stracić wiarę w siebie ..nic tak nie osłabia kobiety jak facet który traci wiarę w siebie...i moja mnie zostawiła bo straciłem wiarę w siebie ,a ona we mnie wierzyła w pewnych momentach bardziej niż ja w siebie....chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
a facet np 33 letni też może "popisać" się nieporadnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
obejrzyj sobie 40letniego prawiczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
Ile pies ma lat jak reaguje na kota smarujesz mu łapy wazeliną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no właśnie po twoich postach widać jak "nie przeżywasz" " No właśnie, po dwóch postach na ruski miesiąc wyjątkowo dużo widać i bardzo daleko idące wnioski mogą się nasuwać ;). Gratuluję bystrości umysłu kolego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
"smarujesz mu łapy wazeliną" żeby tylko łapy mu smarował ....sry nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem w dzieciństwie tak, że koleżanka mi powiedziała, żebyśmy się pobawili w dom i mieliśmy być małżeństwem, no ta ja ok, a ona, że małżeństwa się całują, to ją cmoknąłem, a ona że nie tak, że z językiem i coś tam zaczelismy próbować, ale właśnie do pokoju weszła jej mama i zakończyła moje intymne kontakty z kobietami co najmniej na 20 lat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser "koleżanka mi powiedziała, żebyśmy się pobawili w dom i mieliśmy być małżeństwem, no ta ja ok, a ona, że małżeństwa się całują, to ją cmoknąłem, a ona że nie tak, że z językiem i coś tam zaczelismy próbować..." A to mała puszczalska! Mam nadzieję, że matka zabroniła Ci się z nią spotykać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
jem sraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
sam jesz sraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic takiego nie powiedziała, a czy się później spotykaliśmy to nie pamiętam, ale może i mieliśmy długą przerwę, bo już później niczego takiego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze to być nietowarzyskim, nieśmiałym i nieatrakcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obejrzyj sobie 40letniego prawiczka ..." To nie horror, chyba ze scena nakładania prezerwatywy, kiedy ląduje na jego palcu :D Jak zwykle na ludzi nie można liczyć i wszystko trzeba robić samemu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty jesteś facet i ty MUSISZ pierwszy i KONIEC...to kobiety też podnieca w jakiś sposób. Zrób to nawet źle , nieporadnie ,ale zrób. Tu nie dostaniesz żadnej rady ,ani pocieszenia ,ale jak już jesteś tak blisko to TY MUSISZ zrobić pierwszy krok." Jeżeli kiedyś dojdzie do takiej sytuacji to może spróbuję ale teraz wątpię, że dojdzie, bo doszedł kolejny lęk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu nie miałem szczęścia. Nie miałem raczej w szkołach dziewczyny, z którą bym chciał się spotykać. Podobały mi się dziewczyny, które znałem z widzenia. Na letnich obozach mogło coś być, ale też czegoś zabrakło zawsze. A to dziewczyna była jeszcze za młoda dla mnie, a to coś mi nie pasowało do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
Już wróciłeś ze spaceru to co to za spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
Do końca życia coś będzie nie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się jakieś dziewczyny, które znam z widzenia. Może z jedną z nich mogłoby coś być wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszomir
Looooser @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
Czemu wziąleś kota Prawiczek bez wiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
a teraz masz zgodę czy sam o tym zadecydowałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×