Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Prawiczek bez wiary "Zazwyczaj unikam patrzenia na kobiety(przynajmniej tak, żeby one nie widziały), bo boję się zostać zdzielony negatywnym wzrokiem mówiącym odpie**ol się." Ale możesz też trafić na błagalny wzrok niewiasty mówiący: 'weź mnie, tu i teraz'. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Looooser - tacy faceci tez istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Niestety nie zdarzyło się" Bo uciekasz gdzieś wzrokiem przed kobiecym spojrzeniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser - tacy faceci tez istnieja Jacy są? Może jakieś przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemem PBW jest to, że sobie negatywne filmy w głowie robi. Takie coś się nie zdarza. Najwyżej może być obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zawsze można oglądać TV albo podziwiać sufit bądź wzorki na tapecie " z tydzien moze by wytrzymała :D "Bo uciekasz gdzieś wzrokiem przed kobiecym spojrzeniem." Nie :D Jak przechodzę ulicą np. to jestem w stanie spojrzeć w oczy dziewczynie. Ale jeżeli jest to jakies pomieszczenie i wiem, że mogłoby to trwac dłuższy czas to nie robię tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
Jak jak tylko przez 1,5 sekundy spojrzałem się na dziewczynę to ona do mnie "co się gapisz twarzowcu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Czesto bardziej niepozorni niz efektowni ale maja ten dziwny urok , ktoryb przyciaga. Takie cos co sie czuje na odleglosc. Cos jak pole magnetyczne rozkladajace sie dookola bieguna. Nie widziales w swoim otioczeniu takich facetow? Moga nie wygladac, moga nie szpanowac , a i tak wszystkie dziewczyny beda sie kolo nich krecic jak pszczoly zwabione do miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty masz- zgrywasz obojętnego na kobiece wdzięki i niedostępnego księcia. Bawisz się nami się naszymi uczuciami!" wiara, znowu wysyłałeś swoje zdjęcia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "wiara, znowu wysyłałeś swoje zdjęcia?" Ja patrzę na charakter, jakiś problem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czesto bardziej niepozorni niz efektowni ale maja ten dziwny urok , ktoryb przyciaga." jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja patrzę na charakter, jakiś problem? " miałem oczywiście na myśli zdjęcie charakteru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
21:20 [zgłoś do usunięcia] !offerma "Ja patrzę na charakter, jakiś problem? " miałem oczywiście na myśli zdjęcie charakteru Bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzają się tacy niepozorni, co faktycznie mają powodzenie. Ale mają też gadane, wiedzą jak oczarować dziewczyny. Jednak sporo szpanerów ala Ronaldo też ma duże powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "miałem oczywiście na myśli zdjęcie charakteru" Wiara to kruchy i wrażliwy chłopak, w jego wypadku kobieta siłą musi się dobrać do jego skarbu... charakteru, rzecz jasna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
Charakter można o kant dupy rozbić jeśli ma się ryj a nie twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Jest jeszcze dyskretny urok szatana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Zobaczysz Argen - Ty sie tez jeszcze dostaniesz pod taki urok szatana w spodnicy. Nawet nie zdazysz oddechu zlapac a juz bedziesz zauroczony:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Nic jej nie wysyłałem, kiedyś ją prosiłem o zdjęcie ale mnie olała" Bo ktoś tu mnie ostrzegał, że kolekcjonujesz zdjęcia Kafeterianek, nie mogłabym być jedną z wielu, o nie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Argen - Ty optymista jestes. Myslisz ze dalbys rade z taka 60+ za kase? Widziales kiedys taka 60? Jestes to sobie w stanie wyobrazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty coś palisz? Argen i Ty się dziwisz, że nie masz powodzenia? Kobiety lubią takie pierdolamento.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser "Argen i Ty się dziwisz, że nie masz powodzenia? Kobiety lubią takie pie**olamento." A Ty zapewnisz jakieś pierdolamento tej w której jesteś zauroczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Argen - to mnie uspokoiles bo juz myslalam , ze zarobku w tej branzy szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
jutro 35 mln do wygrania. Fajny film będzie w kinach "I że cię nie opuszczę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "Spoko, starych rur nie ruszam." Ano, należy pamiętać, że Ty obracasz same dzierlatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Aneta wierzysz w pary z duza roznica wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×