Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 08
Argen - zadna praca nie hanbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Kiedyś tak było ale się zmieniłem, dojrzałem. Teraz pragnę zdjęcia tej jedynej." Pewnie miałeś niezły harem... na swojej skrzynce mailowej. Ty Casanovo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
Prawiczki chcielibyście być z 25-30 letnią dziewicą czy może z dziewczyną co miała już chłopaka ? Nie oszukujmy się. Atrakcyjne dziewczyny były już w związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Nie czytasz topow. Przeciez oni pisza ze chca byc tylko z pieknymi dziewicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Wywaliłem wszystko, odciągłem się od przeszłości i uwiłem przytulne gniazdko na zdjęcie tej jedynej pięknej aryjki" Aryjka? Doskonały wybór. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
Nie ma czegoś takiego. Dziewica albo nie wygląda za dobrze albo życie z kimś takim to jak bycie w zakonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
W wieku 60 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzony białym możesz tu budować swój dom, urodzony tylko białym!!!Na tej ziemi jesteś jak plon, wieki przeminęły niosąc ogień dla twojej krwi który bezustannie Aryjskim blaskiem wciąż się tli!!! ref: Białe dziedzictwo, Aryjskiej rasy głos którego przyszłość zależy dziś od ciebie.Jeszcze niedawno świat mógłbyć ocalony dziś jest inaczej, więc rasy swojej broń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Przeciez oni i tak zyja jak w zakonie to co za roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
To jakaś chora pieśń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
"To uwazaj na prokuratora" wlasnie mialam to samo napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uprawiałbym seksu z dziewczyną poniżej 15. Ale mi się raczje ciemne Bellucci i Cardinale podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Looooser - Ale one chyba juz maja wiele wiosen i sa po co najmniej kilku operacjach plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser "Ale mi się raczje ciemne Bellucci i Cardinale podobają." Więc zdradzasz rasę Aryjską. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Tylko tak Aryjka coś się ociąga" A to guła! Będziesz musiał ją ukarać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Loooser ale Ty masz inne podejscie. Prawie miales romans z hot 40, masz rozne typy, jedyne co potrzebujesz to zadzialac. Mysle ze tu jest Twoja bariera. Argen jest bardzo bierny - takie mam wrazenie. Zgadza sie, Argen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Jestem na to zbyt niesmiały i ugrzeczniony" Z tym nie będzie problemu, gdy Aryjki mają świadomość, że wina leży po ich stronie to same dobrowolnie podkładają się pod swojego Pana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
Taki Prawiczek bez wiary już dawno mógłby mieć dziewczynę która by spijała jego nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z tym nie będzie problemu, gdy Aryjki mają świadomość, że wina leży po ich stronie to same dobrowolnie podkładają się pod swojego Pana." Chyba piszesz o jakiejś konkretnej Aryjce, bo przecież takiej przeciętnej nie pozwoliłaby na to duma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×