Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

"Taki Prawiczek bez wiary już dawno mógłby mieć dziewczynę która by spijała jego nasienie " Pewnie, przecież to oczywiste, że ja nie chcę dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie wydaje że...
PBW chętnie by oddawał nasienie w usta swojej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Chyba piszesz o jakiejś konkretnej Aryjce, bo przecież takiej przeciętnej nie pozwoliłaby na to duma" Duma by jej nie pozwoliła zawierać kontaktów z jakimiś Krasnalami czy innymi paskudztwami. A pełnokrwisty Aryjczyk to co innego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba ta muzyka. Są i ballady i energetyczne kawałki. Honor jest pogański, ale muzyka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
Jak oglądam serial "Rodzina zastępcza" i uważam że ludzie rasiści mają coś z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Czy ktorys z Was probowal kiedys tanczyc sam w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Taniec to sposob na dyskretne manifestowanie wlasnej seksualnosci. Ludzie ktorzy potrafia tanczyc potrafia przewaznie rowniez bardziej zafascynowac seksualnie ukladem gestow i ruchami ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &08
Jaki macie kolor slipek na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Czesc podszywka a juz zaczynalam za toba tesknic. Przejmujesz nocna warte na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
prawdziwi faceci biją konia marszczą Freda walą gruchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Anomalia
Jako wiekowa dziewica mam kilka pytań do zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "To chyba muszę przerzucić się na karanie niearyjek" Tylko nie to! Aryjki też muszą poczuć na sobie rękę sprawiedliwości! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 08
Zelek - wal smialo. Uwaga towarzystwo: podszywka przejmuje warte na topie. Kolorowych wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "Prawdziwi faceci nie tańczą." Oczywiście, że tańczą, musisz spróbować wyzwolić z siebie te pokłady energii, na początek poćwicz z miotłą, a później pomyślimy o kimś żywym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
Taniec dla pedałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko nie to! Aryjki też muszą poczuć na sobie rękę sprawiedliwości!" Ale porządek musi zostać zachowany. Pełnokrwiści Aryjczycy karzą Aryjki, a niepełnokrwiści Aryjczycy niepełnokrwiste Aryjki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniec towarzyski jeszcze ujdzie. Ale jakieś rumby, pimby, salsy to nie są tańce dla facetów i koniec :D Nie wspominając o dyskotekowym gibaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie u miem tanczyc ale powiedzcie mi co ma taniec do homoseksualizmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioioiu
Taniec towarzyski jeszcze ujdzie. Ale jakieś rumby, pimby, salsy to nie są tańce dla facetów i koniec Nie wspominając o dyskotekowym gibaniu tobie to podobać się nie musi,najważniejsze że kobiety lubią dobrze tańczących facetów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, kobiety lubią tańczyć, a faceci nie. Ci co tańczą to pedały, albo udają że lubią tańczyć dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Ale porządek musi zostać zachowany. Pełnokrwiści Aryjczycy karzą Aryjki, a niepełnokrwiści Aryjczycy niepełnokrwiste Aryjki" Dobra, zmieniłam zdanie, wszak kobieta zmienną jest. Obecnie jestem zdania, że przeciwieństwa się przyciągają, musimy być otwarci i się mieszać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "Z miotłą to ty sobie możesz... Pobiegać po chałupie" Pff, no jasne, może jeszcze mam na niej polatać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobra, zmieniłam zdanie, wszak kobieta zmienną jest. Obecnie jestem zdania, że przeciwieństwa się przyciągają, musimy być otwarci i się mieszać." Zdrajczyni rasy :classic_cool: Obecnie... Czyli tym Aryjkom to się zmienia w zależności od nastroju... To nie wróży dobrze wierności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×