Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość 78273981273
Ja bym na ich miejscu skorzystała z porady jasnowidza bez wahania, nawet jak ktoś nie wierzy w to, to co szkodzi spróbowac? W zasadzie on prawie bezbłednie potrafił powiedziec czy dana osoba zyje, więc to wielka ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz.. nie, nie przypadek. Duzo ludzi lubi szukac niezdrowej sensacji i anonimowo pluc jadem. W glebi serca czujac dzika satysfakcje z nieszczescia blizniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Czarna inezz mam dokladnie takie samo przeczucie i mój mąż również. Nie ze zlośliwości, nie dla szukania sensacji itd po prostu coś mi mówi ze oni wiedzą więcej niż mówią. Jak już napisalam nie twierdzę ze zrobili coś Madzi, ale myślę, ze o czymś nie mówią. Wszyscy tam o czymś nie mówią łącznie z zapłakaną babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aa taa
no chyba nie planowana, przecież to bogobojni ludzie, to powinni sie nie zabezpieczac, uzywac tylko kalendarzyka, wiec przypadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa tya
ta historia jest po prostu nienormalna. trudno mi uwierzyć w tego śledzącego ją mężczyznę.... i tyle wersji wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa tya
a ślub kościelny mieli w tej sekcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Jak dla mnie Bóg ktory pozwala zabrać mi moją malą dziewczynkę to zaden Bóg. To już jest kara sama w sobie i teraz wybacz ale z Bogiem czy bez Boga ale bym o nią walczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
no już mamy przełom w sprawie, kilka uczestniczek forum MA PRZECZUCIA. To tak, jak by znaleźć naocznego świadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez patrze z boku
ja tez patrze z boku bez sensacji, wg mnie wisieli komuś kasę / komuś bylic coś winni , w jednych z wresji zakłądali ze porywacz coś do niej krzyknal przed, to ta tajemnica o ktorej prokuratura nie pozwala jej mowic, nie pracowali , nie mieli kasy, mogli komus podpasc, zaciagnac jakis zly dlug, albo pomoc u kogos kto pomaga ale potem zada 10 razy tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78273981273
Wiem że religia katolicka zakazuje korzystania z wróżek, ale niech ktos poda mi link do oficjalnej wypowiedzi zakazującej korzystania z porady jasnowidza??? Bo nie rozumiem w czym rzecz w ogóle? No i zasady kościoła katoliskiego to jedna wielka bzdura- tylko ludzie kompletnie tepi nie rozumieją, ze są one wymyslane nie przez Boga, tylko ludzi. Nawet rzeczy typu antykoncepcja nie były jasne i długo spierano się jakie przyjąc stanowisko w tej sprawie. A dogmaty w które wielu swięcie wierzy są wynikiem gry politycznej- które stronnictwo było kiedyś silniejsze to wygrywało ze swoją opcja. Chocby słynna sprawa hierarchiiw obrębie TRójcy ŚW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Inezzz
AnitaAnitaAnita Inezz.. nie, nie przypadek. Duzo ludzi lubi szukac niezdrowej sensacji i anonimowo pluc jadem. W glebi serca czujac dzika satysfakcje z nieszczescia blizniego. Anita, ale ja wcale nie mam z tego satysfakcji. Trzeba by było być potworem żeby mieć! -dla mnie jest dziwna - napisałaś o mężu, to ja dopiszę że mój facet też sądzi, że coś w tej sprawie jest nie tak. Żeby nie było, że głupie baby zmyślają i szukają plotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
walczyła byś, Jackowski na koniu jako czarny rycerz i Ty na ośle, dwaj wierni kompani , sami, a przeciw nim cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UE europejska kwalifikuje jako naocznego świadka co najmniej tuzin pań z " przekonaniem " nie mylić z przeczuciem :) to ile juz was jest ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Nie! Nie sprzedaliby dziecka o które walczyli! Mała byla chora i oni walczyli o jej zdrowie, wyrwali ją ze szponów śmierci. Byla dla nich ważna. Ja myślę ze tam zdarzyla się tragedia. Nieszczęśliwy wypadek. Teraz to nie walka o Madzie, tylko walka rodziny o Kasię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez patrze z boku
poznawanie przyszłości jest zakazane w kościele katalockim, więc jasnowidz też, bo tylko Bóg może wiedzieć przyszłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
no jest i jeden mąż. Też z przeczuciami. Dzwonie na 997. 130 tysi będzie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa tya
Nigdy nie syszałam aby prokuratura kazała kłamać dla dobra sprawy. przecież im więcej osob zna prawdę tym łatwiej ustalić co się wtedy stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
jasnowidz widzi przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78273981273
Nie rozumiem, dlaczego się wszyscy tym tak escytują? Jest masa wypadków, tragedii, a wszyscy tylko o tym. No i tak obgadywac ludzi publicznie jaką mine zrobili to też żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
kłamać nie, ale nie kłapać wszystkiego wszystkim tylko dlatego że ludziom takim jak wy hemoroidy z ciekawości wyłażą, i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa tya
bo to jest bardzo dziwny wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przeczuciem musi być 7 razy tyle w zależności czy sprawa jest krajowa , albo 3 razy tele - jeśli sprawa jest regionalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78273981273
ja tez patrze z boku poznawanie przyszłości jest zakazane w kościele katalockim, więc jasnowidz też, bo tylko Bóg może wiedzieć przyszłośc On opisuje przeszłosc w perpektywy danej osoby, polecam program eksperyment jasnowidz, mnie to przekoanło. Szkoda tylko że nasza polcja jedyne środki jakie ma to Jackowski. Nawet tego urządzenia do wykrywania zwłok chyba nie posiadają w ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
ja tu spółek nie chcę :) ja mam dwie panie z przeczuciem i jednego męża :) żeby plotek nie było :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
To jedyny taki przypadek. Ekscytują się tym bo zginelo dziecko. Kazdy liczy na to ze może stanie się cud i to maleństwo w jakiś sposób się odnajdzie. z uplywem czasu coraz wiecej nieścislości w calej sprawie, wychodzą coraz to nowsze fakty. Jest mezczyzna ktorego nikt nie widział. pojawil sie i zniknąl bez śladu na oczach tlumów. Jeśt sliczne dziecko. Dlatego ludzie to przeżywają i wyrabiają sobie opienie na ten temat. Wyciągają swoje wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×