Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

1. sosnowiec to nie śląsk ! :P 2. Śląsk jest najlepiej prosperującą aglomeracją w Polsce. 3. Nie wiem po co śledze tą dyskusje... Trzymam kciuki za Madzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
ci ktorzy mowia ze nie maja nic na sumieniu sa kurwa najbardziej podejrzani wiesz? rodzice Madzi tez mowia ze nic na sumieniu nie maja tepa dzido. no to pokaz twoje oczy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
hehe dobre, tatuś taki zatroskany martwisie a miał siłe, chęci tak skrzętnie wygolić sobie bródke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
anita piszac osoesk mialam na mysli- chłystek, gówniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
1. Sosnowiec miasto na prawach powiatu na południu Polski, w województwie śląskim, położone na Wyżynie Śląskiej, nad 3 rzekami: Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą. Znajduje się w Zagłębiu Dąbrowskim, we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Trzecie pod względem ilości mieszkańców miasto województwa śląskiego (po Katowicach i Częstochowie) i piętnaste w Polsce. Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. 2 może i jest, ale bieda też tam zagląda w oczy jak i wszedzie indziej. Są piękne apartamenty i odrapane kamienice. W każdym mozna żyć szczęśliwie, albo nie. To jeszcze nie wyznacznik biedy. 3. Po co? Bo chcesz wiedzieć jak to się skończy i liczysz że dobrze, jak kazde z nas, choć niektórym braklo nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
:brakło nadzieii" a co sprawa sie juz zakonczyla i mala jest cala i zdowa? bo jesli dalej jejnie znalexli to uzyj formy " braknie nadzieii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
A jak zakończyla się sprawa Madeleine? Nie zakończyła się. Ktoś z Was ma w sobie dużo nadziei ze kiedykolwiek się dowiemy co sie stalo z tą śliczną blondyneczką? Ja nie mam. Prokuratura też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy Ślązak wie że to nie ślask, a zaliczanie sosnowca do śląska traktuje jak obraze :P Nie ma większej biedy niż w innych regionach. ludzie wciaż mają wizje o ślasku tak jak to opisałaś. Smutne... Sytuacja z Madzią jeszcze smutniejsza. Mieszkam blisko więc dodatkowo porusza jeszcze bardziej. Za to dyskusja która się tu toczy i oskarżanie rodziców bo "żle im z oczu patrzy" lub słuchają innej muzyki jest żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Wściekła często bywam na Śląsku i wiem ze jest jak wszędzie. Ale szare kamienice się jednak w wielu miejscach ostały i wpisały w krajobraz tego regionu. Właśnie to napisałam ze to ze mieszkali w szarej kamienicy nie oznacza ze byli skrajnie biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
wiesz w warszawie tez sa kamienice ale ludzie na poziomie z pieniedzmi w nich nie mieszkaja :O zostali tak sami nieudacznicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Ilona zejdź na ziemie. On ma 23 lata, ona 22. Przed nimi życie. Widocznie nie dostali od rodziców fortuny jak niektórzy w Warszawie tylko zaczynają od zera.To bardzo młodzi ludzie podejmujący swoją pierwszą pracę. Rozejrzyj się dookoła. Takie są realia. Nikt na dzień dobry nie zarabia kilkaset tysięcy, wiadomo ze dziecko też kosztuje, szczególnie chore dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78273981273
nie wiem ilonka, jak wg ciebie stare budownictwo to tylko dla patologii to chyba z ciebie znawczyni od siódmej boleści. Pewnie amatorka paneli podłogowych i luksusowej kawalerki z bidetem w bloku... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie są wszędzie a nie którzy myślą że u nas szczury po ulicach biegają :P nie ważne zresztą. Młode małżeństwo, może i mieli problemy finansowe, może różnili się od swoich rówieśników, ale to ich nie dyskwalifikuje jako dobrych rodziców, a na pewno nie oznacza że sprzedali/ zamordowali swoje dziecko. Strasznie się czyta rakie wynurzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
ilona stul morde ile masz lat gowniaro ze mozesz na innych nieudacznicy mowic? popatrz na sibie kurwo bo z ciebie satanism przemawia. czlowiek z taka pogarda do innych ludzi , szczegolnie ktorych trafila tragedia jest kurwa mac CHORY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78273981273
wściekła- nie zrozumiałam, czyli obraza w twoim znaczeniu to przynaleznosc do Sląska? Ja strasznie nie lubię ludzi stamtąd. Mają straszną nędzę i chorą mentalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KUUUUUUUUUUU
KUUUUUUU bo na zaał zejdziesz dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
JA to jestem nieudacznikiem bo daje dupy na prawo i lewo ta matka to jest normalnie nienormalna a ty sie lecz sporz na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Oni mają cale życie przed sobą to ,ze seks bez gumy byl to nie ich wina tylko proboszcza .Ja też nie używam gum bo moj mąż jest bezplodny i jest niudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
Ciekawe gdzie ta mala teraz jest! co sugerujecie? niektórzy pisali ze jest juz za wschodnia granica? i co mysliscie ze tak poprostu ktos wsadzil ja w foteliku do samochodu i wywiózl np do holandii? przeciez to szmat drogi.. a tylko droga lądowa wchodzi w gre.. ps. na co magda byla chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
23:27 to podszyw kurwa 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie :) obraza to zaliczanie sosnowca do śląska :) konflikt z kilkudziesięciu lat wstecz ale mentalność pozostała :P nędza jest na Lubelszczyźnie na przykład a nie na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
Ja też dorabiam w klubach , jestem tancerką w ,,club night,, I dlatego mam niezłe mieszkanko, moi rodzice wyzywają mnie od dziwek i suk ale oni nie mają plazmy a ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
w Niecmzech jest ilonka piiizzdo widzialam ja dzisiaj w Kolonii dla twej wiadomosci. przyjechala z Polski i nowymi rodzicami na sankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
kamienice dla patologii? tak chodzi mi o takie kamienice gdzie pokorytarzach rowerem mozna jezdzic a wysokosc lokalu nie ma mniej niz 3 metry.. moze zdjecie wkleic takiej kaminicy? nie mówie o sylowych kaminicach na starówce i innych ale o slamsach i w takiej typowej ci biedni roidzice nagdy mieszkali widac w tle jak biednie maja jak rutkowski jest u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
i ten stylowy dywan na ścianie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Nie mają biedy tylko stare meble. To mieszkanie wynajmowane. Do takich najczęściej się nie pakuje nowych mebli bo lokatorzy je niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Ale oni byli satanistami i chcą wyłudzić pieniądze chyba .Biedne dziecko ma takich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KUUUUUUUUUUU
weźcie przestańcie bvo sie tak rechoczę że mnie zaraz zasiąedzie na taczkach wywiozą:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
78273981273 Ja jestem STAMTAD :D o moja mentalnosc mozemy sie klocic, ale nedze zobaczylam miesiac temu, jak pojechalam na wschod. Slask nie jest piekny, zbyt duzo tu przemyslu, ale jako region trzyma sie niezle w porownaniiu do reszty kraju. I. przysiegam ci, nie kazdy Slazak to menel, buc i pijaczyna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×