Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość MAM PYTANIE HELLO
jak ktos zaraz bedzie za mna lazl to wale na komisariat...jasneeeeeee bhuhhaaaaaaaa on nie szedl 40 minut za nia tylko 2 razy sie pokazal i znikl!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wejść na fb na profil
weszłam na profil chłopaka, już mu nerwy puszczają na niektóre komentarze i wcale sie nei dziwię, jak wam brakuje emocji ze strony ojca to polecam wejść i przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo tu wszystkie siedzą na k
nie nie przytrafiło i nie przytrafi , bo po 40 minutach bym zareagowała odpowiednio, po 10 może nie , ale po 40 minutach nikt mi nie wmówi że nie jestem szczytem głupoty i nie odpowiedzialności to co ona zrobiła konie c i kropka i zdania nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo tu wszystkie siedzą na k
trzy razy jak już go widziała, i od pierwszego momentu mówiła ona żep czuje że coś jest nie tak i nie zroibła nic, a nie soryy paplała sobie wesolutko z bratem i mężęm przez teleofn, czująć niebezpieczeństwo, idać przez 40 minut z kimś za plecami i nie robiąc nic ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulżyło CI ? ze pojechałaś po dziewczynie? Napewno teraz tego potrzebuje. Osądzania przez osoby które sprawe znają z dziwnych forów i mediów. Jesteś głupia bo mówisz o rzeczach o których nie masz i obyś nie miała pojęcia. lubie ten stan cisza ja i czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM PYTANIE HELLO
nigdy nie zycze nikomu nic zlego ale tobie dopiero jak najbardziej. naucz sie czytac ze zrozumieniem idiotko!!!!!!!! gdyby szedl cale 40 minut to rozumiem jeszcze ale on sie pokazal 2 czy 3 razy wiec zanim zdazyla sie zorientowac bylo za pozno oby zdarzylo sie tobie to samo i oby ludzie cie rozrzwali bez serca na stryepy tak jak ty to robisz uwierz mi zlo zawsze wraca jeszcze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo tu wszystkie siedzą na k
jasne, gadaj zdrów , szedł 40 minut i koniec, widziała go , czuła, nie zareagowała, zrobiła żle, i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobiła źle, masz rację. I co z tego? Ona o tym wie, do końca życia będzie musiała z tym żyć. Mam wrażenie ze jak by sobie spektakularnie walnęła w łeb przed kamerami, to byś poczuła satysfakcje nie? lubie ten stan cisza ja i czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obroncakafee
jutro konferencja prasowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabadaja
Ludzie opanujcie sie. Nie ma co obwiniać za wczasu. Zadne z nas nie wie jak zachowało by sie w takiej sytuacji, pewnie nie raz byliście w sytuacji kiedy sie czegoś baliście tak? i co wchodziliście wtedy do jakiej restauracji? Czy pędziliście jak najszybciej do celu(tam gdzie zmierzaliscie) myśle ze zadne z was nie widzac na oczy jakiegoś realnego zagrożenia nie wezwało by pomocy. Po co oskarżać rodziców jak nie wiecie jak oni teraz cierpią. To jest normalne że sie wychodzi nawet zimą o 17 na zewnatrz,gdyby ona wiedziała że to sie stanie napewno by tego nie zrobiła. Teraz pewnie pluje sobie w twarz cierpi męczy sie ,nikt nie wie jaki to ból nie wiedzieć co sie z własnym dzieckiem dzieje..A wy tylko plujecie jadem....Mam nadzieje ze sprawa szybko sie wyjaśni i znajdą to dziecko. A wy którzy tak komentujecie,oskarżacie...mam nadzieje ze przeprosicie, i jak będziecie zmuszeni kiedyś wyjść z dzieckiem jak będzie ciemno i zimno przypomnicie sobie tą sytuacje,i pomyślicie że to jest normalna w miare pora na wyjście.Zastanówcie sie nad swoim życiem i postępowaniem zamiast pisać jakieś śmieszne scenariusze jak z ''M jak Miłość''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM PYTANIE HELLO
tak przeprosza se.. akurat :-O one w doopie maja losy tego dziecka...najwazniejsze oszmacic innych ludzi i powywyzszac sie troche i podbudowac ego.. to wszystko.. tepe dzidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabadaja
To jeżeli mają w dupie to niech kiedyś przeżyją to co teraz przeżywa to dziecko ,matka i ojciec... Bo nie wierze żeby normalny człowiek widział w tej sytuacji tylko sensacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche wyrozumiala......
Brak slow na to co wypisuja tu paniusie szukajace sensacji,wezcie sie zajmijcie swoimi sprawami pobawcie sie z dziecmi,a nie wymyslacie tu jakies kretynstwa!!!Co z Was za ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM PYTANIE HELLO
potwory a nie ludzie. zwykle zfrustrowane szmaty ktore wyzywaja sie na innych, nawet na tych ktorzy przezywaja tragedie...a minaowicie rodzice tej dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasssss
Czas pokaze czy jestesmy takie porabane...hehhe polowa Polski jest porabana bo podejrzewa rodzicow bo to wszystko jest jak z jakiejs niestworzonej bajki,,kity sobie moga wciskac..tak tak jak tu juz ktos pisal moze kosmici to dziecko porwali??Parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A22A
spierdalajta z ta madzia wszedzie nic tylko madzia i madzia kurwicy mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiusia.
wiecie co mam generalnie w doopie czy ta Madzia zyje czy nie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dwóch wypowiedzi powyzej
jak czytam wasze wypowiedzi to jestem za aborcją.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowiczanka.w.wk
tak sie składa ze mieszkam w sosnowcu, dzisiaj przeczytałam ktorą dokładnie drogą ta nieodpowiedzialna matka szła.mianowicie szła od dupy strony ! o godzinie 17 jest ciemno szła ul.zeromskiego gdzie jest park cimno ,stare kamienice i pełno zakamarów i bóg jeden wie co sie tam stac może,tam nawet w dzien jest nieprzyjemnie, zeby dojść do tych rodziców musiała minąć kolejny park na sielcu gdzie jest pełno krzaków i niebezpiecznie i az dziw ze tam jej dziecka nie wzieli.....potem kolejnymi zakamarami szła az doszła do bloków na legionów .Zastanawia mnie dlaczego nie szła oswietlonym slimakiem gdzie jezdza non stop samochody, przeszłaby kawałeczek pomiedzy blokami gdzie na pewno spaceruja ludzie z psami i wyszła na blok rodziców. Ona była swiadoma tego co robi. Zresztą wybrałaby sie któraś z was na spacer z wózkiem jak jest ciemno, mróz śnieg drogą przez dosłownie pustkowia gdzie w dzien jest niebezpiecznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam córkę w wieku Magdy...nie potrafię przestać myśleć o małej. Ileż to maleństwo musiało przeżyć w ciągu tych paru dni, jak wiele strachu i lęku. Modlę się, by nie stała/działa jej się jakaś krzywda, by odnalazła się bezpieczna. Jako matka dosłownie bym oszalała. Nie ma życia po takim czymś. Biedne maleństwo, a wy tylko teorie snujecie...Tu trzeba współczucia, wsparcia, pomocy, działania i przede wszustkim czujności. Dziewczynka ma dość charakterystyczną urodę, niestety ale warto dyskretnie przyglądać się dzieciom w podobnym wieku. Oby porwanie nie miało na celu zrobienia jej krzywdy, w tym całym potwornym wydarzeniu wolę myśleć, że trafiła do nowej rodziny. Straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialam konferencje jak moze
pisac cos zlego na ta matke-widzialyscie jak ona wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papappapapa
Wyglada jak by sie nic nie stalo i tyle !!!!! Tak nie wyglada matka ktorej porwano dziecko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama tez taz
dla mnie pisanie tak obraźliwych komentarzy pod adresem rodziców, jest takim samym barbarzyństwem jak porwanie tego dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama tez taz
bo co??? bo nie waliła łbem w stół???? za mało łęz???? za mało histeri???? Chcesz teatru tępa pizdo?>?? Włącz sobie mode na sukces!!! To jest życie ty zwyrodnialcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papappapapa
pierdzielisz jak poltluczona idiotka! Ci rodzice sa na luzie tylko dziadkowie to przezywaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie wariatki jedne
nie macie serca, wy maci edzieci???? jestescie matkami???? Rodzice na luzie??? bo co?? bo ty tak twierdzisz??? bo ty jestes nieomlnym psychologiem ?? ŻYCZE CI TEGO SAMEGO Z CALEGO SERCA i zeby cały naró mógł patrzeć na twoją tragedie i oceniać czy wystarczajaco mocno cierpaiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMKNIĘTE RĘCE SKRZYŻOWANE
ZAMKNIĘTE RĘCE SKRZYŻOWANE TO W PSYCHOLOGI POSTAWA OBRONNA, ZAMKNIĘTA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie wariatki jedne
bo się muszą bronić przed wami, suki zemsty, przed waszymi komentarzami i osądami. Jak tak ma wyglądać wolność w necie, ze można psy wieszać na każdym bez podstaw, to ja jestem za ACTA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papappapapa
Chcialm Ci tylko nakreslic ze Polski Narod jest podzielony polowa wierzy polowa nie!!!! I mam nadzieje ze prawda szybko wyjdzie na jaw!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×