Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Watpliwe, czy pomoze, a zaszkodzic przeciez moze - wystarczy, ze powie rodzinie, ze mala nie zyje. chcialabys uslyszec takie wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo***
mi mógłby naszkicować cyfry do wygranej w toto lotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JACKOWSKIM
a Ty sobie wyobrażasz jak zacznie opisywac gdzie zwłoki leżą co poczują rodzice tego dziecka, bo ja wolalabym nie wyobhrażać sobie nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrtbh5y5
właśnie mówili w radiu że matka madzi nie zgodziła się na test z wariografem z powodu złego stanu psychicznego. jak dla mnie to już jest wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna to jakos ustalic z policja, ze jasnowidz wraz z nimi podejmie sie poszukiwania dziecka.Nie musza od razu rodziców o makabrze informowac. Chyba, ze chodzi Wam o to, ze lepiej gdyby sie nigdy nie znalazła i miec zawsze jakas nadzieje, ze zyje gdzies niz widziec jej zwłoki. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamamama123
Też bym chciała miec wejścia w półświadku(kiedyś miałam) ,bo jakby nie patrzeć to półświatek rządzi światem-są mniejsi,są więksi ale jak się obracasz w otoczeniu to wiesz na jakim świecie zyjesz i gdzie ziemia się obsunie a gdzie spadnie bombka itd. łatwiej zarabiać wtedy-a on musi z czegoś zyć-skoro nic nie potrafi, to czary mary-wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litości ... jak któraś tylko napisze że rodzcie sa dziwni to od razu najazd hien że sobie niestworzone historie wymyśla. A ja tutaj lepsze scenariusze czytam , że jackowski przepowiada bo ma : 1 . znajomości na wysokim szczeblu i jackowskiemu pilnie strzeżone tajemince ktoś wyjawia , zeby mógł tworzyć swoje niby wizje 2. Trzęsie półswiatkiem i każdy zbir spowiada mu się ze swych zbrodni , wiec stąd jego celne przepowiednie . Przecież to absurd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synkóww
Madzia zostala znaleziona martwa w pobilskim lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakajsu
co Ty, kobieto, wypisujesz?????? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hftyjtu
akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o jackow.
to widziałam w programie jak pokazywał teczki spraw rozwiązanych cały plik, a dwa brał udział w eliminacjach chyba w Japonii na najlepszego jasnowidza i wygrał, wiedział najwięcej i pomaga też tamtejszej policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli twierdzisz że policja i
czyli twierdzisz że policja i Itaka kłamią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj powinna policja szukac
,,Zagajnik, park i młodzi bez źrenic. Orgia i pakunek w bieli którego boją się nawet Ludzkie demony. Zsyp, oczyszczalnia, ulica końcowa gdzie kres podróży, światło i szlaban otwarty i dużo wody na której są wielkie wskazówki zegara pokazujące godzinę 15:45, będą dowody, niebieski płomień i neon z literą H litera ta to głębia niebieska jakby szyb windy zanurzonej w wodzie. ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj powinna policja szukac
miedzy mikolajczyka a powstancow jest zbiornik wody w kształcie lit. H zobaczcie z satelity i uklada sie w 15:45 dwie jego czesci jak wskazowki zegara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie wierzę w jasnowidzów, ale spróbować zawsze można. Oczywiście, jeżeli pan Jackowski rzeczywiście nie robi tego ani dla pieniędzy ani pod publikę. Wcześniej byłam za Rutkowskim, ale już mnie zaczyna drażnić. Mam nadzieję, że odnajdzie Madzię, ale niech przystopuje z tym gwiazdorzeniem. A co do badań wariografem. Z jednej strony nie dziwię się, że matka nie ma sił na takie rzeczy. Ale z drugiej mogła by się poddać, przynajmniej co niektórzy dali by jej w końcu spokój. Choć gdzieś czytałam, że rodzina nawet nie przekazuje jej tych wszystkich komentarzy z internetu bo boją się o jej stan psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
ludzie-chcecie zobaczyc, że mama Madzi wyje w niebogłosy na podłodze, wtedy jej uwierzycie? jesteście żądni oglądania rozpaczy, tego pragniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiadomo coś może o bracie pani Kasi? W zasadzie to o jej rodzinie nic nie wiadomo.. A może to jakaś zazdrosna o Bartka koleżanka? Teraz może udawać współczującą i chcącą pomóc, aby być bliżej niego. Takie wariatki też się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????? A Ty nie wiesz, że nasze społeczeństwo wszędzie szuka sensacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamy wiele informacji
Mamy wiele informacji od jasnowidzów; od ludzi, którzy twierdzą, że przyśniły się im miejsca rzekomego pobytu Madzi. Ale nas nie interesują sugestie tylko konkrety, więc apelujemy o rzetelne informacje - powiedział Krzysztof Rutkowski na widowiskowej (by nie powiedzieć - efekciarskiej) konferencji prasowej. Medialny tropiciel przestępczych śladów prezentował się na niej jak prawdziwy twardziel (miał obstawę) i mówił jak twardziel: o dzieciaku, o trupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiuszka
Dla mnie ten rutkowski zdradził dziś swój stosunek do tych spraw. Jak zaginęła Iwona, promował się na lewo i prawo. Wydawał się niezwykle zaangażowany w poszukiwania żyjącej Iwony. Snuł przypuszczenia o jakiś studentach, o biznesmenach itd. a dziś się zdradził że szukał trupa :/ Jak tylko jakiś temat wypływa do mediów to i pojawia się rutkowski z talibanami za plecami. I tak konferencja za konferencją i darmowa reklama na wszystkich kanałach w porze największej oglądalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalafior6667
Czy ktoś mógłby stąd zabrać tych wszystkich pojebanych jasnowidzów, którzy opisuję tu swoje shizy? Niczego się nie nauczyliście ze sprawy Wieczorkowej? Tacy debile tylko paraliżują pracę policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie juz spokoj z Rutkowskim
caly czas psy wieszacie. Moze reklama ,moze nie , ale przynajmniej cos robi , angazuje sie , pomaga , zawsze wiecej osob do pomocy , do szukania . A wy tylko ujadacie i wiecznie wam zle . Rodzina byla zadowola ,ze wlaczyl sie w poszukiwania , mowili ze wniosl lad i porzadek, wiec co was to wszystkich obchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Może Rutkowski drażni swoim zachowaniem, ale przynajmniej coś robi. Dla mnie może się promować w mediach, ba, może sobie zażyczyć nawet pomnika i miejsca pochówku na Wawelu, najważniejsze jest, aby odnalazł Madzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chylę czoła przed wszystkimi, którzy podejrzewali matkę Madzi.. A ja jej tak broniłam.. W takich chwilach żałuję, że nie ma kary śmierci u nas. Aniołku, spoczywaj w spokoju (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popłakałam się "Jezu, Ty mówiłeś proście a otrzymacie, szukajcie a znajdziecie. Jesteś jedynym Zbawicielem i Dawcą łaski, przywracasz nam życie Boże i zapewniasz wieczne mocą swego odkupienia. Twemu miłosierdziu, posłuszni słowom nie zabraniajcie dzieciom przychodzić do Mnie, polecamy Madzię. Prosimy też, utwierdź nasze przekonanie, że dziecko, które opłakujemy ogarnie ojcowska miłość Boga Stwórcy. Amen."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiuszka
O co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×