Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość czytalam ,ze oboje sie zgodzil
hmmm :-0 A ona miala po porodzie depresje poporodowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo***
JA TEŻ MAM WIZJE PO TRAWIE! JEŚLI KTOŚ CHĘTNY, TO MOGĘ MU COŚ PRZEWIDZIEĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalam ,ze oboje sie zgodzil
to sie zaczyna robic dziwne :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakrakow0644
tez nie wierze w jasnowidzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgen
gdrr4r tak tylko on podaje które to krzaki czy staw dokładnie, a w Polsce troche krzaków i stawów jest więc jak to wytłumaczysz mądralo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo***
JA TEŻ MYŚLĘ, ŻE TO PODEJRZANE :-0 WCZORAJ SZYMBORSKA ZMARŁA, MOŻE I Z TĄ ŚMIERCIĄ KTOŚ MA COŚ WSPÓLNEGO?? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrr4r
podaje te które są najblizej w danej okolicy. podal kiedys osobe ktora zostala zabita w szczecinie a znalezli ją w zakopanym????????????? NIE I JESZCZE RAZ NIE. podaje najblizsze tereny od swojego miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamamama123
APELUJĘ DO WAS TEN TEMAT JEST CHORY! Jak można takie podejrzenia snuć? umndra-uspokuj się,weź leki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrr4r
wiadomo ze jak ktos zostal zabity w gdansku to nikt zakopywac nie bedzie w krakowie. proste i logiczne . tylko chce sie jak najszybciej pozbyc ciala i zakopuje kilka do kilkunastu kilometrow od swojego miejsca zamieszkania lub ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrr4r
no i ten Jackowski taką mape rysuje. i robi z ludzi debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrr4r
a jak tak wlasnie zabójca zwloki zakopał 800km dalej to Jackowski mapy juz nie zrobi. ciekawe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, rozmawia z rodzina. Slucha ich uwaznie, obserwuje i wyciaga wnioski. JEst psychologiem - amatorem, ale nie jasnowidzem. A potem czytamy jakiez to spektakularne sukcesy odniosl pan Jackowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i9999999999999999
zgadzam się z Anitą. jest dobrym psychologiem a nawet bardzo dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamamama123
Jeśli chodzi o Jackowskiego to nie przewidział on niczego czego wcześniej nie dałoby się zaaranżować-może ona ma jakieś zródła w tajnych służbach wywiadowczych i to co wie, że jest planowane, to pisze o tym, by promować swe rzekome zdolności jasnowidzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakrakow0644
psycholog ale jaki cwany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamamama123
Wiecie,mieć dobre wejścia to cały sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JACKOWSKIM
Na jesień 2011 roku fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych stwierdziła, że: "Nie znamy sprawy, w której informacje jasnowidza przyczyniłyby się bezpośrednio do odnalezienia osoby zaginionej. Nie znamy też sprawy, w której informacje od jasnowidza byłyby precyzyjne. Najczęściej brzmią: "żyje, wyjechał za granicę" albo "nie żyje, leży w dole przy domu, który jest blisko lasu" albo rodziny dostają mapkę, która obejmuje ogromny teren i przeszukanie go właściwie nie jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JACKOWSKIM
Komenda Główna Policji wydała w 2001 raport stwierdzający znikomą skuteczność jasnowidzów. Krzysztof Jackowski ogłosił zamiar wystąpienia na drogę sądową, aby w oparciu o dokumentację prowadzonych przez siebie spraw uzyskać potwierdzenie swoich zdolności w sądzie. Do listopada 2011 roku jednak żaden pozew tego typu nie wpłynął. W 2011 roku rzecznik Komendy Głównej Policji oświadczył, iż policja nie zamawia usług jasnowidzów, a także, że nie wnoszą oni istotnych informacji do śledztw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę ze jackowski
ma wejścia ale w półświatku. Ma swoich informatorów i po prostu wie kto kogo gdzie i kiedy i stad te jego jasnowidzenia. Oczywiście nigdy się do tego nie przyzna ale na tym jego fenomen się opiera. Jeśli ginie ktoś o kim jego informatorzy nic nie wiedzą to sprawa zostaje nierozwikłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jackowskim I to by bylo na tyle, jesli chodzi o te niezliczone ilosci przypadkow, w ktorych pomogl Policji. Fajnie, ze chcialo Ci sie pogrzebac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JACKOWSKIM
nie trzeba grzebeć to w wikipedii pisze , w życiorysie Jackowskiego W latach 1994-1999 spraw z udziałem jasnowidzów było 440, z czego 432 to wizje niepotwierdzone, a 8 przybliżone. W pięciu przypadkach można mówić o pomocy jasnowidza. W 12 sprawach policja poprosiła jasnowidza o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JACKOWSKIM
spierdalajacie z tym szamanem na drzewo ani policjka ani fundacja Itaka nie potwierdzają że kiedykolwiek w czym kolwiek pomógł woooooooooooon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie denerwuje
nie raczej w półświatku to nie. ale umie manipulowac i ma taki spokój w sobie jak to zwykle mają psycholodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JACKOWSKIM
aha zapomniałam wielki Pan Jackowski jest z zawodu tokarzem , i zarejestrował sobie firmę świadcząca usługi paranormalne tak to se może każdy :D gdyby był prawdziwym wizjonerem nie żerował by na biednych cierpiących ludziach tylko pomagał im szukać zaginionych za darmo, żeruje kurwa mac na cudzej krzywdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo***
a ten Jackowski obstawia numery toto lotka, bo byłabym zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JACKOWSKIM
jak mu dasz pol melona co wygrasz to pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie denerwuje
zapomnialam napisac : ostatnio babkana onecie napisala ze szukala kogos zaginionego pojechala do pana jasnowidza Jackowskiego jakies tam rzeczy dała zaginionego ,córka Jackowskiego odbierala od nich 200zł Jackowski wyrysowal mapkę i zaginiony nadal jest zaginionym bo nic to nie pomogło w odnalezieniu faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moich rejonach zagineła kobieta, zdesperowana rodzina prosiła o pomoc jasnowidzas, ktory wskazal im gdzie maja szukac ciała.Mówił o stawach, do ktorych prowadzila jakas charakterystyczna droga...i kobiete znaleziono utopionś wiec moze nie wypowiadajcie sie tak jednoznacznie, bo o peewnych rzeczach nie mamy pojecia. A coz mogłaby zaszkodzic konsulotacja z jasnowidzem ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie denerwuje
on tylko umie mapki rysowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę ze jackowski
No ale podobno Madzi chce za free szukać. Tak zrozumiałam z tych wszystkich wypocin prasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×