Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
grace1970

szukam dobrego Detektywa, Agencji Detektywistycznej

Polecane posty

Gość gość
Skontaktuj się z agencja detektywistyczną Secret. Rozwiązują najbardziej delikatne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja tez bardzo polecam panią Skrzypek, pełen profesjonalizm i wielka skuteczność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naprawdę polecam

Jeśli chodzi o detektyw Warszawa to polecam https://detektywi-detektywi.pl/. Korzystałem z usług tego biura detektywistycznego w warszawie i z całym przekonaniem mogę polecić jego usługi. Nigdy nie spodziewałem się, że będę musiał korzystać z detektywa warszawa, ale żona odwaliła numer. Ceny detektywa w Warszawie były naprawdę wysokie, ale detektyw https://detektywi-detektywi.pl/ okazał się naprawdę przystępny cenowo. Sprawa załatwiona rzeczowo!  Uważam, że nie ma lepszego detektyw Warszawa niż https://detektywi-detektywi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

agencja Secret z Gdańska. Już jak sama nazwa wskazuje, że pełna dyskrecja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie polecam detektywa z Katowic -Animus.  Totalna porażka, Pan proponuje wysokie ceny, jest bardzo nie kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Jeśli chodzi o Gdańsk, to decydowanie polecam agencję Secret. Dzięki nim wygrałem sprawę rozwodową, a łatwo nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła43

Ja mogę polecić pana z Płocka - pana Dariusza. Szybko zdobył dowody na mojego byłego męża. Dowiedziałam się o nim  od mojej pani adwokat. Cenowo nawet ok więc jak ktoś chce to podaje tel. do niego 516-302-993. Pozdrawiam Anita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detektyw Trelka

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detektywistycznych.

Www.detektywtrelka.pl

Tel. 500-509-007🕵️‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Byłam ślepo zakochana. Rodzina mówiła mi, że narzeczony bawi się w najlepsze, kiedy ja nocami pracowałam. Nie wierzyłam im. Do czasu. Któregoś dnia brat przyniósł mi raport ze zdjęciami, na których był mój facet z jakąś dziewczyną. Całowali się. Dzięki rodzinie nie popełniłam największego błędu mojego życia i nie został moim mężem. Jeśli to komuś pomoże podjąć decyzję co do agencji, to rodzina wynajęła Grupę Detektywistyczną Trójmiasto. Dziewczyny, nie bądźcie tak ślepo zakochane jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabiej
Dnia 24.02.2015 o 14:59, Gość Arkano napisał:

Poza tym trzeba zwrócić uwagę na to, że jak po dwóch dniach obserwacji nic nie wychodzi i pomimo wpłaty - nic nie wynika z pracy agencji - można ją sobie odpuścić.

Nie polecam zdecydowanie również "detektywa" z Wrocławia  Michała Blla - pomimo umowy i wpłaty  otrzymałam te same informacje , które na wstępie mu podałam - tylko "ładnie opakowane". Nie wspomnę już o 3 - tygodniowej zwłoce, moich monitach, nerwach, dopiero oficjalne wezwanie do zwrotu pieniędzy podziałało. Ale informacje , które rzekomo "pozyskał" pan Bill  to dokładnie to co mu dostarczyłam. Średnio inteligentny gimnazjalista by to zrobił za 50 zł. Nie polecam pana Billa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaB.

Jak dla mnie genialna była pani Katarzyna, detektyw z Wrocławia. Sama po niezłych przejściach, perfekcyjnie przeprowadziła mnie przez zdradę mojego eks, od namierzenia jego kochanki aż po sprawę sadową, gdzie przedstawiła raport godny Sherlocka Holmsa. Nie pamiętam firmy, tel. 883 699 848. Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 5.02.2018 o 21:50, Gość gość napisał:

Dzień dobry. Z pisanych postów powyżej wynika jednoznacznie że piszą je sami właściciele o sobie zachwalając się ..:) Jedno jest pewne, trudno znaleźć rzetelnego i uczciwego detektywa, większość to krętacze i naciągacze. Skorzystałam kilka miesięcy z usługi Pana detektywa Nostera z Sandomierza i niestety reguła się potwierdziła. Zdjęcia kiepskie, mało danych, o szczegółach nie wiele. Oczywiście "Zrobił wszystko jak należy" Mówi to co chciałam usłyszeć a potem ... no cóż... Jak musisz skorzystać z detektywa to tego Pana odradzam.

Co za bzdury Pani pisze. Tak się składa, że korzystałam z usług Pana Nostera. Tylko dzięki zebranym przez niego materiałom wygrałam sprawę w sądzie. Wszystko było zrobione jak należy. Więc polecam jak najbardziej. A ten wpis wygląda na celowe działanie konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Według mnie chyba najlepszą agencją detektywistyczną jest Detectio z Torunia. Piszę "chyba" bo wyłącznie z niej korzystałam, ale jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Wynajęłam detektywa do pomocy przy mojej sprawie rozwodowej. Gdyby nie ta agencja na pewno nie uzyskałabym tego, co mam teraz. Pomogli mi zdobyć niezaprzeczalne dowody odnośnie do "sytuacji" mojego męża. Był to dla mnie naprawdę trudny czas, ale na szczęście wyszłam przy tym korzystnie- a wszystko jest to zasługą Detectio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Notecki
Dnia 12.02.2019 o 21:02, Gość Detektyw Trelka napisał:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detektywistycznych.

Www.detektywtrelka.pl

Tel. 500-509-007🕵️‍♀️

Polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terremmede

Jak zależy Wam na dyskrecji i efektywności to proponuję odezwać się do Gabor Security. Dzięki ich pomocy udało się zebrać niepodważalne dowody, które przeważyły na sprawie rozwodowej. Sama bym sobie nie poradziła. Zdecydowanie warto - zwłaszcza jeśli jesteście w podobnej sytuacji co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja rok temu korzystałam w usług Detektyw Skrzypek. Mój problem bardzo długo się ciągnął.. pozwałam byłego chłopaka bo mamy razem dziecko a on się do tego nie przyznawał, nie dawał pieniędzy na utrzymanie a na żadną rozprawę nie przyszedł.. nie miałam z nim żadnego kontaktu, nie wiedziałam gdzie mieszkał nawet bo przeprowadził się do innego miasta. Potrzebowałam zdobyć jego DNA żeby wykonać testy na ojcostwo.. Pani Detektyw szybko go odnalazła i koniec końców udało mi sie wywalczyć w sądzie alimenty. To cała zasługa pani Detektyw Skrzypek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartN

A ja polecam Nemezis. Świetna nazwa jak dla detektywa a usługi wykonuje dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elayne

OSTRZEŻENIE:

Strzeż się, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeż się fałszywych rzucających zaklęcia, szukam pomocy od ponad 3 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Nazywam się Elayne White i pochodzę z Kanady. Chcę podzielić się tutaj moją prawdziwą historią życiową ze względu na ludzi cierpiących na ten sam problem, jak ja, nie mam dziecka od 9 lat po ślubie, a mój mąż mnie opuścił ponieważ nie mogłam dać mu dziecka i wychodziłam z inną damą, płakałam dzień i noc, ponieważ tak bardzo kocham mojego męża i szukam pomocy przez cały czas, aż w zeszłym miesiącu zobaczyłam podobny komentarz w Internecie udostępniony przez kobieta prosząca ludzi o skontaktowanie się z dr Ogundele w celu uzyskania jakiejkolwiek pomocy, więc szybko skontaktowałem się z nim, aby mi pomóc, dr Ogundele odpowiedział i powiedział mi, że moje problemy się skończyły, więc uwierzyłem mu po 24 godzinach, gdy powiedział mi, że skończył natychmiast dostałem telefon od mojego męża z prośbą, żebym mu wybaczył, szybko przyjąłem jego przeprosiny, to było w zeszłym miesiącu, ponieważ po powrocie męża z radością mogę powiedzieć, że jestem dziś w ciąży, a dr Ogundele przyprowadził dla mnie mojego męża w ciągu 24 godziny dzięki swoim mocom i dał mi zioła do oczyszczenia mojego ciała system szybkiej płodności, mówię to, ponieważ powiedziałem mu, że podzielę się jego nazwiskiem w radiu i Internecie, aby ludzie wiedzieli o jego dobrej pracy, tym, którzy chcą mu podziękować za mnie lub tym, którzy potrzebują rozwiązania w sprawie ich problemów, skontaktuj się z nim przez e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Mi bardzo pomogła agencja detektywistyczna brjdetektywi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga

Najlepszym detektywem z którym miałam do czynienia jest Pani Bożena Skrzypek-Mosiej. Rzetelne usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja przyjaciółka miała podobny problem. Facet zaczął ją zdradzać już rok po ślubie, ale ona nie chciała do końca w to wierzyć. W końcu wynajęła detektywa i prawda wyszła na jaw w ciągu kilku dni. Kochany mężulek rzeczywiście miał romans, a do tego jeszcze ze starszą kobietą. Tutaj masz link do strony tego detektywa detektywtomaszaniol.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna38

Polecam p. Dariusza - 459-346-539. Mi pomógł więc polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Świetnie w moim przypadku sprawdziła się Pani Detektyw Skrzypek z Wrocławia, która została tutaj już kilkakrotnie wymieniona. To chyba o czymś świadczy. Co ważne, opłaty za prowadzone śledztwo nie są aż tak wysokie, co mi bardzo odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Dnia 27.11.2018 o 12:25, Gość gość napisał:

Mnie pomogła świetna Pani Detektyw Skrzypek z Wrocławia. Bardzo taktowie i z klasą udowodniła mojemu mężowi zdradę.

Pani Detektyw Skrzypek też mi bardzo pomogła. Była to inna sprawa, bo nie chodziło o zdradę, ale idealnie się spisała. Poprzedni detektyw nic nie umiał zrobić, a ta Pani jest niezastąpiona i „posprzątała” po nim. Bardzo polecam, jeśli w takich przypadkach się spisuje, uważam, że zdradę też łatwo udowodni. Chyba że zdrady nie ma : D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henio

Detektyw Skrzypek we Wrocławiu jest najlepsza! Widać zresztą ile osób ją poleca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka

Dzięki waszym poleceniom i Detektyw Skrzypek załatwiłam sprawę, która się długo za mną ciągnęła. Wielkie dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się s poprzedniki komentarzami. Pani Skrzypek to bardzo dobry detektyw. Moja kuzynka korzystała z jej pomocy i bardzo szybko pomogła w trudnej sprawie. Najlepsza 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×