Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna magdalena

miał być tylko bezinteresowny seks... ale widzę, że on chce czegoś więcej

Polecane posty

hahahahahaha przeszłaś samą siebie :D kurwą to myślałam, że ja zostanę:D no ale może coś tam of london nie jest kurwą a skoro ja to ona to jest dobrze :D jedna nam wystarczy na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
Mayor jest chora psychincznie i co jakiś czas wymyśla (pod różnymi nickami) horrendalnie idiotyczne prowo. Ostatnio na tapecie było "Zauroczenie nauczycielem mojego syna), wcześniej romans z Kevinem Baconem. Mayor jest tu wyklęta i zdecydowanie niemile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah :D wszystkie jesteście kurwami:D a autorka to ma rozdwojenie jaźni nie wie kim jest:):) napisz jak tam wyszło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
czerwonopalca koorwo, jeśli chcesz błyszczeć ironią, musisz się kapkę podszkolić. i te nerwy... może leki jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie muszę kończyć bo idę na wizytę do psychiatry kończą mi się już nicki muszę się ogarnąć i pomyśleć bo to mi żyć nie daje... szkoda uwaga, że mnie zdemaskowałeś :(:(:(:( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
a co, bierzesz psychotropy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
może winnaś rozważyć taką opcję. po tylu przejściach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki 1, 2, 3 i cisza bo nigdy ten pajac stąd nie wyjdzie... paznokcie idą się kurwić na prawo i lewo ja idę się puszczać marietta do swge głuchego i ślepego czas mu zrobić obiad eliza do chłopaka kasia sama nie wiem... Ty możesz zostać i czytać :D a uwaga zostaje i bada dalej moje marne prowo :*:*:*:*:* napisze jak będzie po rozmowie nie wiem kiedy dziękuję Wam dziewczynki za wsparcie dużo mi dała tutaj rozmowa z Wami naprawdę :):* wiem ,ze mam szansę na szczęście...:) uwaga tak tak psychotropy jak się kocham z tym no wiesz o którym jest wątek to w kaftanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
eliza idzie do zabliźnionego chłopaka. gwoli doprecyzowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
i mamy na ringu elize. witamy elizo "masochistko" 24. a gdzie choćby fragment, mówiący o tym, że się śmieję? nadinterpretacja jest twoją mocną stroną, czy to w życiu prywatnym, czy na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze znajdzie się ktoś uprze
jmy kto spierdoli ciekawy wątek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z jednej strony myślę, że dobrze, że tak się przed nim otworzyłaś. a to, że to zrobiłaś i te wszystkie słowa świadczą właśnie o tym, że Ci zależy!!! bo gdyby Ci na nim nie zależało, to byś się tak nie przejmowała, nie martwiła, że znowu będziesz cierpieć. Gdybyś mówiła 'nie mogę zapomnieć o byłym" nie!!! Ty nie możesz zapomnieć tego bólu i upokorzenia a to co innego. I niech nie będzie takie mądry i gada głupoty 'co myślisz, że ja bym tak zrobił'??? za grosz wyobraźni, z byłym też byś się nie spodziewała, że tak wyjdzie, bo tak na prawdę to niczego nie można być pewnym na świecie! żeby nie było - nie nastawiam Cię źle na niego, bo nadal myślę, że to fajny facet i zależy Wam na sobie, jestem pewna, że spotkacie się, wyjaśnicie i będzie namiętna noc, najpierw w wannie a potem...... gdzie tylko chcecie:D powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta......
i jak tam autorko?:) kurcze ciekawa jestem :):):) też myślę, że to wartościowy facet.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha...
nasza autorka pewnie jest ze swoim mężczyzną teraz :) ja dodaję ten wątek do ulubionych i będę śledziła jak im się układa, trzymam kciuki!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaautorko!!!!
umieram z zazdrości o twpjego idealnego faceta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahc te kobiety niezdecydowane
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna104
historia jak z filmu..poczatek nie za ciekawy ale za to zarbiscie sie rozwija..tez bym tak chciala... daj mu szanse bo mozesz potem zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie jak z filmu, np z Sex story :D duzo podobienstwa, mam nadzieje, ze zakonczenie rowniez bedzie szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj bo on koniecznie chciał te pierogi :D no i zrobiłąm a wszystkie się rozkleiły w gotowaniu :D nie wiem czemu, zawsze mi wychodziły :o no ale zjadł to ciasto (papkę):o i mówił że pyszne a potem wrócił jego współlokator od tirów i on od razu "chodź jeść pierogi mojej dziewczyny!!" i mu dał, tamten też to jadł myślałam że się spalę ze wstydu :D:o ale mówił, że poezja haha :P no ogólnie to prosił żebym została ale on przysiadł trochę do rachunkowości, współlokator sobie piwko sączył i stwierdziłam że co mam tam robić, głupio mi trochę było ale piszemy cały czas... Tak się cieszę!!! :) chyba pooglądam ten film :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie to nie jeteśmy razem tak po słowie... po prostu urwał się z zajęć i zapytałam czy się jeszcze na mnie gniewa, on że nie gniewa, wrzuciłam go w śnieg, on mnie, pojechaliśmy do niego... no i potem powiedział spróbuj pierogów MOJEJ DZIEWCZYNY... więc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam, dziewczyno co tam pierogi! Najwazniejsze ze smakowaly :D moze to tez jest jakis znak, skoro zawsze sie udawaly, a teraz gdy zrobilas je dla faceta, ktory Cie kocha i sie rozwalily... Moze za bardzo sie staralas, za bardzo Ci zalezalo aby wyszly nieskazitelne, ale to dobrze. Nawet bardzo dobrze! Ale nie opierogach my tu gadamy przeciez :D ja jednak uwazam ze juz i tak jestescie w zwiazku. Nie do kazdej panny facet mowi "moja dziewczyna" prawda? To juz naprawde bardzo duzo! A ten film bardzo polecam. Co prawda zapewne nie wszystko jest takie samo, ale tam rowniez dwojka ludzi, przyjaciele od seksu, a w koncu facet wpada jak sliwka w kompot. Ona sie broni, tez taka uparta jak Ty. Ale ostatecznie mamy happy end. Oby z Wami tak bylo. Ale bardzo duzo zalezy od Ciebie, bo on juz jest zdecydowany ;) Twoj ruch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmitkamars właśnie się ściąga :):):) a co do pierogów to jeszcze mi przez smsy dziękował...:) najbardziej boję się zdrady... najbardziej na świecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×