Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna magdalena

miał być tylko bezinteresowny seks... ale widzę, że on chce czegoś więcej

Polecane posty

Gość pisia-misia
I jak Wam się układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeee!
no nie wiem czy nie udany albo prawdziwy takby pewna magda zareagowała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był podszyw oczywiście... nie pisałam tutaj dłuugo bo w sumie nie było co, cały czas razem wszystko ok więc nie chciałam zanudzać :D ale wczoraj... ośwoadczył mi się...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfhf
opowiadaj!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grygryyy
wow madzia gratulacje!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy jeszcze są razem
I jak Wam sie układa? Pewnie szara rzeczywistość wszystko zniszczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie czytać....
napisz coś więcej;)jak wygląda wasze zycie codzienne mieszkasz u niego ?pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachowujesz się jak szmata do ruchania , włazisz mu w dupe pomieszkujesz u niego , przyjęłaś role usłuznej kobiety swojego pana , w imię czego ? seksu 4 razy dziennie za ....? każdy facet chciałby poznac taka ''naiwniare'' jak ty , ruchanie żarcie i sprzątanie za free bez zobowiazań , jesteś skończona idiotka i jeszcze mówisz o tym otwarcie , przejzyj na oczy i zobacz jak wyglądasz z boku , pozycji obserwatora = jak szmata bez rozumu z rozkraczonymi nogami, ogarnij sie dziewcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie czytać....
do wyżej -żal dupe ściska:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totaka
przeczytałam parę stron twoich wpisów Madziu...powiem jedno :| takie zwracanie się do koleżanek jakie uskutecznia-twój przyszły mąż???- to nic innego jak flirt... nie ważne czy jest z kimś czy nie jest, a gadanie że koleżanka jest dla niego''siostrą'' albo on jej ''bratem'' jest co najmniej niepoważne, na poziomie licealistów. Poprzyglądaj się mu do czasu ślubu jeszcze. I nie daj sobie wmówić, że wyolbrzymiasz FAKT że FLIRTUJE z koleżankami!!! Flirt nie zawsze prowadzi do zdrady bynajmnie, jednak taki sposób bycia chyba nie jest wyrazem tego że facet dojżał do normalnych relacji z innymi kobietami nie wytwarzających żadnych hmmm...napięć? jesssu faceci to paskudne stworzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totaka zerwał już kontakty ze swoją "siostrą" ona mnie nienawidziła a on wybrał mnie.... a co chodzi o nasze życie to tak :) Ja pracuję i studiuję on niestety wyjeżdża zaraz po ślubie zagranicę bo chcemy się budowac ale chyba dam radę :):* i już nie kochamy się tak jak na początku, ochłonęłam, umiem się przy nim powstrzymać :) Chociaż też jest coudownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam?
był ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×