Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna magdalena

miał być tylko bezinteresowny seks... ale widzę, że on chce czegoś więcej

Polecane posty

moze to tez jest jakis znak, skoro zawsze sie udawaly, a teraz gdy zrobilas je dla faceta, ktory Cie kocha i sie rozwalily... mówisz, że to bardzo dobrze.. dlaczego? ja jakbym miała to interpretować to bym powiedziała że może jakaś zła wróżba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może przesadzam ale wszystko tak się praktycznie zmieniło z dnia na dzień... weszłam na fb, dał sobie, że w związku, ja to zaakceptowałam i jest w związku z użytkownikiem magdalena xxxxxxxxx :) ehhhh żeby tylko nam się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzis
Będziesz żałować, jesli go teraz olejesz. Nie ma co zyc wspomnieniami. Spróbuj, moze nietypowy poczatek zakonczy sie szczesliwie? Pozdrawiam i trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zaraz zla wrozba :) ja te rozgotowane pierogi odbieram bardzo zartobliwie i naprawde mysle, ze to tylko przez Twoje nerwy. Nawet jesli robilas wczesniej milion pierogow, teraz akurat sie troszke nie udaly, bo robilas je dla kogos waznego dla Ciebie, chcialas aby wszystko bylo cacy a tu dupa! Czasami tak jest, sama mialam kilka takich sytuacji, uwierz mi :) zadna zla wrozba! Dla mnie to tylko zabawny poczatek fajnego zwiazku, bo naprawde swietnie do siebie pasujecie ;) a film moze banalny, ale przyjemny dla kogo. I polecam abys sie wzorowala na glownej bohaterce, a wtedy bedzie wszystko dobrze :) o prosze! Czyli sama widzisz! Wszystko sie ulozylo! Wiem ze boisz sie zdrady, kazdy na Twoim miejscu by sie bal. Ale jemu naprawde na to zalezy i nie sadze aby Cie skrzywdzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... wiesz w sumie to nasza znajomość aż tak bardzo długo nie trwa, mam nadzieję że jego uczucia są prawdziwe i to nie jest chwilowe bo dużo mnie kosztowało żeby się po prostu otworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie fajnie by było usłyszeć opinię z tego co tu napisałam od kogoś z zewnątrz na jego temat... kurczę ale tez martwią mnie trochę te nasze początki, no wiem że sama to też zrobiłam na pierwszym spotkaniu ale mam sama po sobie wiem, że to pierwszy i ostatni taki mój wybryk że robię coś takiego a on.. mam nadzieję, że tak nie jest... chociaż jak mówił, że pierwszy raz mu się zdarzyło to był wiarygodny i patrzył tymi swoimi czarnymi ślepiami prosto w moje więc mam nadziję że to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może pokaż mu
co i gdzie piszesz,ciekawe czy zadowolony bedzie że obnazasz publicznie wasza prywatnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno sa to prawdziwe uczucia! Tym bardziej teraz, gdy juz wie co Cie kiedys spotkalo i bedzie robil wszystko, abys byla szczesliwa! Powedzial "kocham Cie" a Twoj facet nie ma 15 lat, tylko 24, to juz dojrzaly czlowiek, wiec wie co mowi, co czuje, co mysli... Wiecej optymizmu ;) a poza tym, jak sama mowilas, zrezygnowal ostatnio z seksu, tak? Chcial z Toba po prostu pobyc, nadrobic w pewien sposob to, co niby powinno byc na poczatku, ale jak widac w inny sposob tez mozna zbudowac fajny zwiazek. Ze tak powiem z inna kolejnoscia wydarzen :D oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu, bo Wasza historia jest naprawde swietna, no jak z filmu! Mam rozumiec ze to ja mam ten zaszczyt czytac o sobie jako "ekspert"? Jesli tak, to do eksperta mi daleko! :D ale naprawde tak mysle... No pomysl sama - na poczatku byl tylko seks, a nagle zaczely sie przytulanki, czule slowka, smski ktorych wczesniej nie bylo. Gdyby Twoj facet chcial tylko seksu, to nie robilby tego, bo mialby swiadomosc, ze mozesz sie zaangazowac, a skoro on chcialby tylko dupczyc za przeproszeniem, to takimi zachowaniami sprawilby sobie klopoty... A do tego powiedzial, ze teraz juz bedziesz szczesliwa... Helol! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe.. tylko że tutaj nie podałam żadnych naszych prywatnych danych po prostu chciałam z kimś pogadać ma tysiąc procent pewności, że on nie wie o istnieniu kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmitkamars przekonałaś mnie :) kurcze ale on się nic nie uczy:o ja jak miałam egzaminy to kułam w książkach całą noc a on:o Kochanie szkoda, że nie zostałaś ja już nie dam rady może coś odpisze:D idziemy z arkiem po piwko do tesco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze i mam nadzieję, że on o mnie też nic złego sobie nie myśli... powiedziałam mu że jest moim drugim i mnie przytulił i powiedział żebym już nie płakała bo to było jak mu o tym byłym opowiadałam... mam nadzieję, że on też mi wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, nikt sie nie dowie, ze pisalas tutaj na kafe o Twoim chlopaku, tutaj zawsze znajdzie sie ktos kto napisze cos, hmm...milego:/ Pewnie ze tak! Nie ma co sie za siebie ogladac. Facet jest naprawde w porzadku, z duzym poczuciem humoru jak widze :D to powiedz mu - albo sie w koncu zaczniesz uczyc, albo wpisuj "wolny" na facebooku i to w podskokach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zesz! Chyba zaloze jakas poradnie, bede milionerka! :D juz odpowiadam na Wasze pytania! Oczywiscie ze nie mysli o naszej autorce nic zlego! W koncu to dziewczyna ktora kocha prawda? ;) o Eliza! Pamietam Twoj watek! Gratulacje! Dzidzius w drodze, sielanka trwa! A mam jakies kolo ratunkowe? Pol na pol? Moze telefon do przyjaciela? :D bede strzelala... Dziewczynka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z nim o tym. Powiedz że nie masz już takiego zaufania przez exa. Ale dziewczyno fajny facet nie marudź ! Nie zepsuj tego. .... kurcze no mówiłam to on się obraził na mnie tak jak pisałam tutaj wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×