Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna magdalena

miał być tylko bezinteresowny seks... ale widzę, że on chce czegoś więcej

Polecane posty

szczerze mówiąc ja też, to było pierwszy raz w moim życiu takie coś takie uniesienie... w stosunku do byłego też tak nigdy nie miałam. nie wiem co ten facet w sobie ma, że nie mogłam wytrzymać kiedyś pamiętam że była taka sytuacja że wracał prosto z pogrzebu mamy koleżanki i był w garniturze to spodobał mi się sto razy bardziej nawet mu się rozebrać nie dałam haha dałam mu wycisk że był cały mokry :D minęło pół godziny i chciałam jeszcze raz a on "wykończysz mnie...:o" haha :) no a teraz bez tego... ale zaczęłam już nad sobą panować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż sama się boję i nie ryzykuję, to Tobie to radzę byłam 2,5 roku temu w takiej sytuacji - facet zostawił, okazał się dupkiem, z prędkością świecy schudłam 10kg, a jestem podobnej wagi i wzrostu co Ty, więc wiem dokładnie, co czułaś. nie mam nikogo i na razie sobie tego nie wyobrażam, może kiedyś ale Ty nie bądź głupia, ryzykuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą to też jest tak, że na to wpływa dużo czynników... po pierwsze robiłam z nim rzeczy których nie robiłam nigdy wcześniej, z byłym zawsze w łóżku w jednej pozycji on od razu dochodził...:( a teraz było tak, że mogliśmy się kochać długo, on nad sobą panował, chociaż też był podniecony na maxa wiele razy miałam orgazm i to właśnie pierwszy raz z nim... wogóle z byłym praktycznie nic nie czułam:O było mi tak dobrze, że chciałam ciągle jeszcze raz i jeszcze raz i byłam zła że on musi odpocząć. jego perfumy, jego ciało, jego włosy... heh ma wygolone boki i z tyłu troszkę dłuższe zawsze ciąśgnęłam go za ten tył :D kurcze rozmarzyłam się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stwarzam sytuacji, w których mogłabym zaryzykować,i jak zapytasz mnie dlaczego, odpowiem - nie wiem. z jednej strony bardzo bym chciała, chociaż mam wrażenie, że faceci się mnie boją:D z drugiej strony staram się o tym nie myśleć, zapełniam czas czym innymi, odmawiam, gdy ktoś mnie zaprasza do kina czy na kawę, jakby samo spotkanie miało mnie zabić:D chyba po prostu boję się chwili, gdy coś poczuję i wtedy istnieje ryzyko, że wrócę do momentu, w którym byłam jeszcze jakiś czas temu a za nic w świecie nie chciałabym tego, nie wiem, czy po raz drugi bym to przeżyła. Ale szczerze, po tym co piszesz, wydaje się być ten facet naprawdę wartościowy, jeżeli o Ciebie walczy, to nie daj by Twoje obawy wzięły górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono.....
niezłe na tobie robił wrażenie.... ehhh sama się podnieciłam :D chciałabym goscia ozbaczyć szczerze mówiąc chyba jest 100% sexowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono.....
co ci napisał?? napisz mu, że chcesz pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja proponuję teraz poflirtować z nim chwilę:D i dlatego dokładnie wiem co czujesz i rozumiem Twoje obawy, radzę szczerze - nie zmarnuj tego, co może być naprawdę wartościowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj nic wielkiego :) napisał kochanie co robisz? Ja jutro dostane banie nic nie umiem i głowa mnie boli a już 15 min się uczę;(:( nie będę mu pisała to był jego pomysł z rozmową więc czekam aż on go wykona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono.....
oj biedny :) widzisz on chce Twojej czułości... ktoś tu fajnie napisał że walczy o uczucia.. odpisz coś w stylu kochanie jak mi ciebie szkoda, weź aspirynkę i ucz się ;D :* to chyba trochę typ takiego chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trać okazji!!!!!!
tyle w temacie... skoro ci tak dobrze z nim łóku to znaczy, że pasujecie do siebie daj sobie szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj twarda jesteś:) hehe to może nic nie pisz, bo rozproszysz chłopaka i naprawdę nic się nie nauczy, wiesz jacy faceci są słabi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaalalakdsjofji
odpisałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZazdrosnaRoxi
Powiem tak:)] Cięzko jest być z facetem który ma powodzenie u kobiet, ja sama już sobie nie daje z tym rady. Jak moj idzie sam na dyskoteke to mam okropne obrazy przed oczami:( Tak samo jak ty bałam się wejść w nowy związek bo też mnie ktoś zdradzał. teraz Ja tej zazdrosci nie potafiłe opanować i przez to doprowadzilam do tego że on juz przestal przejmowac sie kłótniami itd. Kiedys podobnno jak sie zlosciłam to ręce mu drżały i nie umial spać, teraz ma to w dup**. Mimo to miłósc jest piękna i nawet jeśli cie zrani to bol z czasem minie a zostaną miłe wspomnienia i doświadczenia na przyszłość. Bez miłosci tego się nie nauczysz. Miłosć wiąze sie z ryzykiem !!! ale mysle ze warto:)) Napisz koniecznie co wyniknęło po tej rozmowie bo pewnie nie tylko ja jestem ciekawa:) Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare, mądre przysłowie
lepiej żałować, że się coś zrobiło niż że się nie zrobiło :)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja, tak jak napisałam: widocznie nie poznałam jeszcze takiego faceta ehhh ale ten temat mnie nastawił, nie broniłabym się poznając takiego faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zielony chwast mnie podpuścił i sie zaczęły jęki:D że on już ma pytania z dziennych co był egzamin dzisiaj i ma z tego ściągę bo komu by się chciało pytania zmieniać, że on po mnie przyjedzie bo noc przed egzaminem się nigdy nie śpi a jak to będzie wyglądało jak on pójdzie spać a jak ja będę to nie pójdzie i porozmawiamy, on kupił dwie zupki chińskie bo myślał, że arek wróci a nie wrócił co on będzie robił całą noc on juz się ubiera i jedzie po mnie :D nie wiem co mam robić a już w piżamie byłam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka disco
oj to super ubieraj się ubieraj :):):) będzie dobrze. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×