Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna magdalena

miał być tylko bezinteresowny seks... ale widzę, że on chce czegoś więcej

Polecane posty

nimfo... nie mogę do niego teraz jechać, dopiero wstałam dzwoniłam i nie odebrał napisał mi że jest na zajęciach, co tam... napisałam, że wszystko przemyślałam i chcę się jak najszybciej spotkać, odpisał że oddzwoni... wiem, wiem... mogę dużo stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsasadadaghjuj
no autorko w końcu coś mądrego!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broniłam się sama przed tym ale to było dobre że się pokłociliśmy bo teraz dopiero widzę, że pewnie by mi było ciężko bez niego... gdyby mi nie zależało to bym za nim nie płakała przecież :) i tak mi było smutno okropnie jak wysiadłam:(:( i jak się zamknął na klucz w łazience:( uwielbiałam się z nim kąpać, zawsze mył mi włosy :D po prostu spróbujemy ale jakby drugi raz coś się stało to bym tego już nie wytrzymała psychicznie :o;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahaha :D
mył ci włosy?:) o Boże :):):) to fajnie macie.... pewnie biegnij do niego i rzuć mu się na szyję :) odżyj w końcu dziewczyno!!!!! :) będziecie się kochać dzień i noc :D świetnie się dobraliście powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
EJ, KTO KASUJE KOMENTY? wyczuwam prowo Mayor of London!! proszę nie kasować prawdy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga!!! wyczuwam prowo Mayor of London spierdalaj jak i coś nie pasuje!!! tutaj kurwa nie można normalnie pisać każdy temat to prowo ile razy się coś napisze...:o weźcie tego nie piszcie kurcze ja już miałam tyle wątków tutaj i co.... zawze przestawałam pisać bo prowo prowo prowo i to mnie wkurwiało!!!!!!!! może kogoś to interesuje i che się dowiedzieć jak się akcja rozwinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
ty czerwonopalca koorwo, będę pisać cokolwiek zechcę. a faktem jest, że autorka ma podobnie egzaltowany styl wypowiedzi, używa podobnych do Mayor konstrukcji słownych i jest na podobnie niskim poziomie emocjonalności. Mayor znana jest z tworzenia chorych historii miłosnych, ma osobowość wieloraką i wiecznie przesiaduje na kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah dziewczyny nie bulwersujcie się mi to wali :D niech se pisze co chce :D a faktem jest, że autorka ma podobnie egzaltowany styl wypowiedzi, używa podobnych do Mayor konstrukcji słownych i jest na podobnie niskim poziomie emocjonalności. gdybyś wiedział co przeszłam.... na niskim poziomie emocjonalności :o życzę ci żeby ktoś ci zrobiłto samo co mi i żebyś był na tak niskim poziomie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
autorko (Mayor?), chodziło mi raczej o pewną, dość dużą dozę infantylizmu, jaki prezentujesz w swoich wynurzeniach. spokojnie, złe życzenia się ode mnie odbijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga!!! dziękujemy za cenną informację każdy się tym bardzo przejął żeganamy i życzymy miłego dnia :):):):):) autorko jesteśmy z Tobą1!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
eliza, zajmij się patologicznym chłopakiem, którego tatuś tłukł kablami. masochistki nie mają głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
apeluję o spokój i proponuję negatywne emocje wyładować na sobie, względnie własnym chłopaku. jemu to i tak różnicy nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
więcej rozwagi, drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta......
włąśnie zeszłam do piwnicy i położyłam się na podłodze i myślę jakby tu skomentować komentarze uwagi... bo stwierdziłam że można się do tego odnieść tylko jeśli zniży się do jego poziomu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
Mariettcie sugeruję zwrócenie uwagi na zdradzającego męża. nie, nie przestał po tym, jak obiecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
czerwonopalca zalicza pierwszy błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta......
nie mam męża :D hahahah kurwo czerwonopalca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
nie masz i nie będziesz mieć. no chyba, że trafi się jakiś niewidomy i intelektualnie niezborny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta......
hahahah nawet mnie nie widziałeś :D tak mam już takiego ślepy, głuchy :D nasza kochana kafe kurwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×