Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna magdalena

miał być tylko bezinteresowny seks... ale widzę, że on chce czegoś więcej

Polecane posty

Gość ewaaaaaaaAaa
hmmm wiesz co można tutaj spekulować ale nie mam pojęcia czemu tak jest... powinno być zupełnie odwrotnie. Więź elocjonalna = więź fizyczna a nie więź emocjonalna coraz większa a on zaczyna się przy Tobie krępować... nie rozumiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooooooooooooo
trochę dziwnie się zachowuje... a może kiedyś mu waliło a teraz chce takie nagie intymne sytuacje zachować na te "magiczne" momenty a nie na codzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na przykład kiedyś jak się kąpaliśmy razem to mogliśmy być już nago do rana a teraz np wychodzimy z kąpieli, to on się owija ręcznikiem i jeszcze się goli czy tam myje zęby.. po prostu widzę różnicę, mam czasem wrażenie że zaczął się mnie krępować :(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby wszystko tak pięknie
ale coś tutaj nie gra. tak jak ktoś napisał nie powinno być już teraz żadnych barier ani nic. chociaż może faktycznie kiedyś nic do Cb nie czuł i było to dla niego normalne a teraz chce zachować intymność i nagość na wyjątkowe chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co... fghdfhg
nie powinno czegoś takiego być :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co... fghdfhg
nie ma takiego czegoś, ze jedna osoba się krępuje z jakiego by to nie było powodu po co tak :o to dużo psuje skoro nie ma się czego wstydzić to zapytaj o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I...gor
oj tam oj tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
Ale fajnie sie czytam ten temat! Gratulacje Magdaleno!:) Nastrajasz mnie pozytywnie i patrzac na Twoje wypowiedzi znowu czuje nadzieje, ze i mnie sie kiedys uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga Autorko....
ale czym Ty się przejmujesz?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam autorko
się układa??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po walentynkach?:) ja nie wiem skąd ten facet bierze takie pomysły... wysłałam mu rano sms a on, że dziękuje bardzo mu miło ale on nigdy tego święta nie obchodził i go wcale nie uznaje bo kocha się cały rok itd itp to dobra w sumie trochę mi się przykro zrobiło bo miałam dla niego prezent ale stwierdziam, że ok dam mu po prostu ot tak bez okazji... no ale tylko tak napisał a po południu przyszedł mi do domu ogromny bukiet róż z karteczką żebym była gotowa o 20;) no i byliśmy na kolacji:) ale tak naprawdę to mam trochę problem z tym, że on widzę że oczekuje ode mnie tego słowa kocham cię... ostanio mi to znów powiedział ja nie jestem obojętna powiedziałam, że jest moim skarbem ale nie wiem czemu nie czuję się jeszcze gotowa na to wyznanie :o zapytał wtedy czy coś do tego skarba czuje powiedziałam, że jest strasznym człowiekiem jak można coś czuć do niego i tak obróciłam to wszystko w żarty ale kurcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaarg
będzie dobrze potrzebujecie czasu :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak... tylko że ja zastanawiam się co potrzeba żeby stworzyć super związek.. u nas jednak to ogromne pożądanie jest cały czas, on bardziej nad sobą panuje. Jestem wyczulona na punkcie jego zapachu okropnie od razu robi mi się gorąco... chciałabym móc spędzić z nim chociaż jeden dzień myśląc o nim a nie o seksie z nim... no i zastanawiam się czemu zaczął unikać nagości... bo to też dziwne. Jest nam razem bardzo dobrze ale czasem zastanawiam się czy nie ma tutaj więcej seksualności niż uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy.....
Z tymi słowami to moim zdaniem jest tak, że nie można się zmuszać.. niby znacie się jakiś czas, ale w związku jesteście bardzo krótko. Ja też miałam faceta, który próbował to na mnie wymusić, ale nie potrafiłam, najpierw to było o wiele za szybko (1,5 miesiąca znajomości, w tym 2 tygodnie związku), a potem, jak go poznałam lepiej, zaczęliśmy się kłócić, to w sumie się cieszyłam, że nie pospieszyłam się z takim wyznaniem. Lepiej powiedzieć prawdę: jesteś dla mnie bardzo ważny, czuję, że jeżeli dalej będzie między nami tak cudownie, to się w Tobie zakocham bez pamięci, ale... no właśnie, nie ma co za szybko mówić rzeczy, których nie jesteśmy pewne. Mam jeszcze takie doświadczenia z facetami, którzy mówili to bardzo szybko, a potem im przechodziło jeszcze szybciej.. Może wytłumacz mu, że to dla Ciebie bardzo ważne słowa i nie chcesz się pospieszyć, ale czujesz, że to co zaczyna się między Wami jest wspaniałe. Ja mam wrażenie, czytając Twoją historię, że naprawdę może Wam się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiuu
Ty za dużo mylisz i analizujesz i jak tak dalej będziesz wszystko dokładnie analizować to sama zniszczysz w sobie jakiekolwiek uczucia. Daj się temu ponieść. U nas na początku tez było duużo seksu - po kilka razy dziennie, ale po jakimś czasie wszystko się "uharmonizowało". Jeżeli chcesz mniej seksu to wychodźcie gdzieś częściej- do znajomych, do kina, restauracji, na spacery itd. Wiadomo jak się siedzi w domu to tylko jedno w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkkkkkaaaa
wiesz... ale nie wiem czy taka fascynacja fizyczna jest przeszkodą w związku... Ty kochasz się z nim kochać i bardzo czule reagują na niegotwoje zmysły na przykłąd zapach... hmmm to musi być wspaniałe uczucie ja nigdy tqak nie miałam.. Facet pewnie jest zniewalający :) widzę, że bardzo walczy o twoje uczucia i się stara... podobały mi się bardzo wasze początki wiesz, jak opisywałaś kiedy wziął cię za rękę jak spałaś po prostu super :) a dlaczego zaczął unikać nagości... hmmm oto jest pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiuu pewnie masz rację za dużo siedzę i myślę... lepiej byłoby brać to wszystko na spontana ale już jestem taka... myślicielka :D Z tym wyznaniem na pewno jeszcze poczekam wtedy kiedy na pewno TO poczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaarg
a może teraz woli odkrywać przed Tobą uczucia skoro ciało już tak dobrze znasz... sama nie wiem dziwne to trochę w sumie jakby się wstydził czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeetriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiN
pokaż twego faceta :):)) musi być fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
a w zyciu nie pokazuj! to by juz bylo po waszym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze?????????????????
to sdię rozpadnie. związek nie może opierać się na sexie. co Ty o nim wiesz??? że jest przystojny, ma dużego penisa i umie nim operować?? powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
ach Magdaleno nie wiesz jak Ci zazdroszcze:P kiedy mnie spotka to co Ciebie:P duzo czasu minelo po rozstaniu z bylym od spotkania Twojego obecnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×